Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 17/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Constantin
    replied


    Leave a comment:


  • Baka
    replied
    Najjace uprave u Njemacku casti mi... kako brzo zavrsavaju. Eto Sancho iz Sitija bjese u Totenhem, Arsenal, Junajted ovo ono, i zavrsi u BVB na kraj, prepametna odluka.

    Leave a comment:


  • Jax Teller
    replied
    Jos jedna ekspresna kupovina, tek što su prodali Mora.

    Leave a comment:


  • 61563
    replied
    Kupio Dortmund i Toljana iz Hofenhajma ,odlicna kupovina...verujem da je posle ovog Draksler definitivno otpao za Borusiju

    Leave a comment:


  • 61563
    replied
    Odlicni Slovenac Kampl preci ce u Lajpcig iz Levera,ostalo jos da se ugovor utanaci

    Leave a comment:


  • Rossonero
    replied
    Watzke nije puno cekao da dovede zamijenu za Francuza.

    Ukrajinac je odlican igrac.

    Leave a comment:


  • Jax Teller
    replied
    Još bolje kako im je malo trebalo da odreaguju i nađu zamjenu za Dembelea.

    Leave a comment:


  • Lord Gangarić
    replied
    25 miliona džabana brate

    Leave a comment:


  • Jax Teller
    replied
    Yarmolenko potpisao za Dortmund. Jedva čekam da vidim kako ce se snaći.

    Leave a comment:


  • Baka
    replied
    Koliko ja gledah snimak u liniji sa loptom je bio. A i ako ga je VAR potvrdio.. sto znam, ne mogu zamislit da mogu pogrijesit kod ofsajda, pretpostavljam da imaju prave uglove sa stadiona kao i one linije sto su se davale nekad na snimke, al sad nesto bas rijetko. E ako nemaju, onda ih baci, ne valja im ta rabota nista.

    Leave a comment:


  • Constantin
    replied
    Originally posted by Baka View Post
    Nema onamo ofsajda.
    Ja bih rekao kod prvog gola je Lew bio u ofsajdu, ali drugi gol, "dvostruko kroz noge"...tebalo bi da vredi kao "trica" u košarci...ili bar duplo

    Leave a comment:


  • Baka
    replied
    Nema onamo ofsajda.

    Leave a comment:


  • Rondo9
    replied
    Originally posted by Panchev9 View Post
    Možde će da uče da davaju golove iz očiglednih ofsajda kao Levandovski danas..


    Sto je najgore, moguce je i da nije bio ofsajd i da su noga Comana i Lewandowski bili u liniji u trenutku dodavanja. Ne znam, treba pogledati ponovo.

    Leave a comment:


  • Panchev9
    replied
    Možde će da uče da davaju golove iz očiglednih ofsajda kao Levandovski danas..

    Leave a comment:


  • Rondo9
    replied
    Rekose komentatori na Werder - Bayern da je Bayern dao 80 miliona za novi trening centar za omladince i da je Rummenigge rekao da je cilj da izbacuju jednog prvotimca godisnje i da je to njihov nacin da se bore protiv ovog ludila na transfer pijaci. Da ne dodje do zabune, komentatori su sa Fox Sportsa, ne ovi sa Eurosporta

    Leave a comment:

Working...
X