Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 17/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Jax Teller View Post
    Timo Werner
    A uzeli ga prosle godine kad je Studgart ispao za smesnih 10m,a znalo se da ce biti ubica,cudi kako je promakao Bajernu

    Comment


    • #32
      Ne znam da li je neko video situaciju sa video-sudijom.

      Werner koji pada kao pokošen posle starta defanzivca Hamburga. Sudija odmah svirao penal, bez razmišljanja. Na usporenom prikazuju da je bilo žešće simuliranje i da ga faktički nije ni pipnuo. Video sudije pregledale snimak i javile sudiji da nije penal. Ovaj odmah promenio odluku i dosudio korner umesto penala. Odlična odluka.

      Znam da su razmišljali da ukinu video-sudiju, ali ovaj primer će ih sigurno razuveriti.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • #33
        Originally posted by z0La View Post
        Ne znam da li je neko video situaciju sa video-sudijom.

        Werner koji pada kao pokošen posle starta defanzivca Hamburga. Sudija odmah svirao penal, bez razmišljanja. Na usporenom prikazuju da je bilo žešće simuliranje i da ga faktički nije ni pipnuo. Video sudije pregledale snimak i javile sudiji da nije penal. Ovaj odmah promenio odluku i dosudio korner umesto penala. Odlična odluka.

        Znam da su razmišljali da ukinu video-sudiju, ali ovaj primer će ih sigurno razuveriti.
        Video ja u poslednjem minutu prvog ,isprvna odluka skroz,a pogledaj poslednji minut Benfike vcr,jeste ispravno isto al bas da se smore svi neutralni a tek mogu da zamislim ove iz Portimonensea,mora taj VAR svugde,ili nigde,ubice draz al bice postenije,al ovo je divljina ,doduse mislim da sve jace lige ga imaju sem Eng,i za Spance nisam siguran
        Last edited by 61563; 09-09-17, 00:02.

        Comment


        • #34
          Originally posted by 61563 View Post
          Video ja u poslednjem minutu prvog ,isprvna odluka skroz,a pogledaj poslednji minut Benfike vcr,jeste ispravno isto al bas da se smore svi neutralni a tek mogu da zamislim ove iz Portimonensea,mora taj VAR svugde,ili nigde,ubice draz al bice postenije,al ovo je divljina ,doduse mislim da sve jace lige ga imaju sem Eng,i za Spance nisam siguran
          Brate, ja se smorio kao pas kad sam video da je svirao penal za ono. Bilo mi žao lika iz Hamburga. Uhvatio se nesrećnik za glavu, ništa mu nije jasno. Čak i ne gotivim Hamburg toliko, ali sam odmah navijao da golman odbrani. Kad sam video da je promenio odluku, bilo mi baš drago.

          Upropastiš utakmicu bezveze. 0-0 je bio rezultat i sa penalom minut pred poluvreme totalno menjaš sve.

          Ja sam baš za tu video tehnologiju. Šta ću, godine zlostavljanja engleskih sudija je ostavilo traga.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #35
            Originally posted by z0La View Post
            Brate, ja se smorio kao pas kad sam video da je svirao penal za ono. Bilo mi žao lika iz Hamburga. Uhvatio se nesrećnik za glavu, ništa mu nije jasno. Čak i ne gotivim Hamburg toliko, ali sam odmah navijao da golman odbrani. Kad sam video da je promenio odluku, bilo mi baš drago.

            Upropastiš utakmicu bezveze. 0-0 je bio rezultat i sa penalom minut pred poluvreme totalno menjaš sve.

            Ja sam baš za tu video tehnologiju. Šta ću, godine zlostavljanja engleskih sudija je ostavilo traga.
            Ma i ja sam nego gledam,onu Benfiku igrac vise vode 21 i primaju ga u 90 ovi ljudi slave ko prvenstvo da su uzeli,i sudija samo odjednom da info da se ceka VAR,i bukvalno za stopalo ovaj bio u ofsajdu,i pobedi Benfika...a ovi se smorili bas posle radovanja,kad im ponistio gol,a i nervira me sto lepo svi ne uvedu,ako vec uvode

            Comment


            • #36
              VAR je odlična stvar, ima više emocija, više sreće i više tuge.

              Kada njihova ekipa da gol, ti navijači se raduju, a ovi drugi tuguju. Posle pogledanog snimaka, ako je potvrđena odluka, opet se ti isti raduju i isti tuguju, ali ako je gol poništen onda ovi što su se prvo radovali tuguju, a ovi što su tugovali se raduju.

              Ekstra stvar plus što omogućava poštene i pravedne ishode na kraju meča.

              Premier ligu suspendovati dok ne uvedu VAR, tamo je najpotrebniji.

              Comment


              • #37
                Originally posted by goku View Post
                VAR je odlična stvar, ima više emocija, više sreće i više tuge.

                Kada njihova ekipa da gol, ti navijači se raduju, a ovi drugi tuguju. Posle pogledanog snimaka, ako je potvrđena odluka, opet se ti isti raduju i isti tuguju, ali ako je gol poništen onda ovi što su se prvo radovali tuguju, a ovi što su tugovali se raduju.

                Ekstra stvar plus što omogućava poštene i pravedne ishode na kraju meča.

                Premier ligu suspendovati dok ne uvedu VAR, tamo je najpotrebniji.
                Kako si to samo lepo srocio
                Odavno te nisam hvalio - zar ne?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Sandugp View Post
                  Kako si to samo lepo srocio
                  Odavno te nisam hvalio - zar ne?
                  Hvala na komplimentu, ovo mi mnogo znači. Trudiću se da dobijem još koju pohvalu od najboljeg forumaša u regionu.

                  Jel zna neko što je Kostić izašao u 37. min? Povreda ili loša igra? Pretpostavljam da je neka povreda, ali treba mi potvrda.

                  Comment


                  • #39
                    Sitna povreda bar tako delovalo,nisam danas nista procitao da je nesto ozbiljnije

                    Comment


                    • #40
                      Buduci trener Bajerna prosuo sadasnjeg trenera Bajerna.


                      Bajern mi je i ove sezone neubjedljiv, mozda klikne posle nove godine, al za sad tanko je ovo... I zasto nisu uzeli jos neko krilo i pravog desnog beka iako je Kimih i na toj poziciji dobar, al mi se cini da ga trose bezveze, kao Serdji Roberta, na druge pozicije.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • #41
                        Nemaju krila i zato su neubedljivi, bez Robena i Ribery-a, a sad i bez Coste, nisu ista ekipa. Nema tu ko da probije. Plus nemaju kreativno CMF-a pored Alcantre koji je igrao poziciju 10-ke, a tu bi trebao biti James. Alcantra bi mora igrati ono sto je igrao prosle godien Xabi Alonso, jer boljeg kreativca nemaju.

                        Comment


                        • #42
                          Osecao sam da ce Bajern da nabije Majinc posle ocajne igre protiv hofehajma

                          Majstor
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Keita kao Mane, kramponima u facu. Dobro je Kramer prošao, samo rasečena usna izgleda. Direktan crveno naravno za Keitu

                            Comment


                            • #44
                              Najzad se opametili u Wolsburgu i na vreme smenili jos jednu trenersku prevaru Jonkera...novi trener vukova je Martin Schmidth,bivsi trener Majnca

                              Comment


                              • #45
                                Nojer opet slomio isto stopalo... nekoliko mjeseci ce opet odsustvovat.

                                Comment

                                Working...
                                X