Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scouser
    replied
    Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Meni je alkohol jedini porok. Ne pušim, ishrana mi je 90% savršena kilaža na visinu ok, bodyfat nizak. Ima dosta u tom treningu koji mi je konstantan preko 10 godina samo da mi nije alkohola pevao bi, al ne možeš kada si ceo dan okružen u toj priči gde ti je alkohol i društvo ispred očiju
    Ko da sam ja pisao. Dim u zivotu nisam povukao, ali zato alkohol derem. U treningu sam redovno, tako da mi alkohol nije neka velika mana.
    Sokove pijem jedino nekad uz alkohol, mada cesto alkohol i sam pijem, jer je rakija u pitanju.
    Last edited by Scouser; 05-09-17, 12:51.

    Leave a comment:


  • Tarantula®
    replied
    Jedno kilu do dvije tople jagnjetine, onako dobro posoljene.
    Uz to jedno 3-4 čaše Coca Cole.
    E onda odmoriti uz negdje 3-4 klipa Nektara i jedno 10ak cigara.
    Šta čovjeku više treba.

    Leave a comment:


  • Ves
    replied
    Originally posted by Miletić View Post
    Slazem se sa bicijevom filozofijom jer sve sto istinski volim je ili nelegalno ili nemoralno ili goji... Sreca pa ne uzivam toliko u alkoholu i cigaretama pa mogu bar toga da se resim a da ne patim

    Jes, samo to nije ono što istinski voliš već ono šta ti je poznato i na šta si navikao. Volio sam i ja i rakiju prije doručka i meso pri svakom obroku i pivo kad god sam žedan, ali sam isto tako volio probati svašta novo, nije mi bilo mrsko, a navike prezirem. Meso sad ne jedem uopšte, dan mi je savršen ako uspijem ustati rano, pojesti nešto odmah i spičiti biciklom iznad grada. Sve se lakše odradi, sve lakše podnese, učiniš za dan koliko bi inače za najmanje tri! I ne pokušavam ja ovdje moralisati. Svako radi šta želi. Samo, brate, ne treba zatvarati oči i stvari nazivati lažnim imenima. I ljenost je za ljude. I robovanje navikama. Ovo što sam opisao mogao bih raditi puno češće nego što zapravo praktikujem, puuuno češće. Al sam nerijetko lijen. A što se pušenja tiče, nisam pušač nikad bio, al ima i drugih biljaka osim duvana, samo treba imati mjeru i ne stvarati naviku.

    Leave a comment:


  • Rossonero
    replied
    Alkohol i cigarete ni za sta na svijetu ne bi bacio. Znam da nije zdravo, ali sta sve nije zdravo u danasnje vrijeme...

    Eh, da je samo vino.

    Prevari me vino
    dok sam bio mlad
    vecno cu ga piti
    rekao sam tad

    Leave a comment:


  • Seoski Terminator
    replied
    Ja licno nemam taj problem, batalio sam cigare i ne osecam uopste da sam sebe uskratio nekog uzitka, jer nisam uziao u pusenju kao tarantula.

    gazirani popijem s vremena na vreme, a ranije sam pio 2-4l dnevno, klinac, sednem na komp peglam igrice ceo dan, samo pijem koka kolu i nista ne jedem.

    A posto sam sa bubrezima imao problema, uglavnom, izadjem iz urgentnog i mesec dana sam morao biti na striktnoj dijeti, nema soli, nema masno, majku ti ........ znaci kad sam probao salatu, kao da pasem travu...i to je jedina stvar gde bih pre umro nego da ne jedem kako treba.

    Leave a comment:


  • Tarantula®
    replied
    Samo Gang udri, ne žali ni za čim.

    Leave a comment:


  • Lord Gangarić
    replied
    Meni je alkohol jedini porok. Ne pušim, ishrana mi je 90% savršena kilaža na visinu ok, bodyfat nizak. Ima dosta u tom treningu koji mi je konstantan preko 10 godina samo da mi nije alkohola pevao bi, al ne možeš kada si ceo dan okružen u toj priči gde ti je alkohol i društvo ispred očiju

    Leave a comment:


  • maliajnstajn
    replied
    Tako sam i ja jedno vrijeme kontao, eto mogao sam malo da izbacim meso. To je trajalo 1 dan

    Leave a comment:


  • Miletić
    replied
    Slazem se sa bicijevom filozofijom jer sve sto istinski volim je ili nelegalno ili nemoralno ili goji... Sreca pa ne uzivam toliko u alkoholu i cigaretama pa mogu bar toga da se resim a da ne patim

    Leave a comment:


  • bici
    replied
    Pa brate ja ne bih mogao da prestanem da pijem ni da mi dijagnostifikuju rak jetre. Nisam ja neki alkos, ne napijam se cesto, popijem bar jedno-dva piva dnevno, nekad rakijicu uz jutarnju kafu i cigaru da mi otvori apetit jer mi je ujutru isti bas slab. Al ne bih sebe nikad uskratio za takve stvari zarad zdravog zivota, jer ono, moja neka filozofija, takav zivot ne vredi ziveti. Ne mislim tu iskljucivo na alkohol, vec uskracivanje sebi bilo cega sto volis i u cemu uzivas zarad zdravog zivota. To je za mene paradoks.
    Last edited by bici; 05-09-17, 12:31.

    Leave a comment:


  • Jax Teller
    replied
    Bice unistit ces sebi bubrege

    Leave a comment:


  • bice
    replied
    @bici imao sam ja taj problem, mnogo jeo a nisam se mogao ugojiti. Od marta sam resio da prestanem da pijem, i krenuo da treniram, evo bilo 6 meseci pocetkom septembra kako vezbam, ugojio sam se 7 kg, imam sada 80 i sto je najbitnije ne povecava ti se stomak jer si stalno aktivan. Imao sam cilj kada sam krenuo a to je da se ugojim malo, neko rece malopre da mogu da izdrzim termin fudbala itd E jedino sto nisam uspeo i ne znam kako cu to je da izbacim gazirani sok iz upotrebe. Jednostavno to me unisti a ne mogu da prestanem da pijem, litar dnevno ubijem.

    Leave a comment:


  • Seoski Terminator
    replied
    Originally posted by Tarantula View Post
    2 brate dovoljno. Al moraće se to pojačati.
    Alal vera, ja 2 popusim samo kad se lesim od alkohola, toliko utrnim koliko sam pijan da ne osecam nista.

    Leave a comment:


  • Tarantula®
    replied
    2 brate dovoljno. Al moraće se to pojačati.

    Leave a comment:


  • Seoski Terminator
    replied
    Originally posted by Miletić View Post
    Ne verujem da cu se ugojiti, nemam taj trip da menjam cigarete necim drugim fali mi malo nakon par situacija, jedna od njih je obrok ali verujem da cu izdrzati, narocito zato sto sam smanjio alkohol na minimum a kafu nikad nisam ni pio niti mi treba

    @Tarantula, smorilo me jednostavno, nemam neki pravi razlog
    Isto, ako mi ikad zafali to je onaj prvi dubok dim posle odlicne klope. Odlicno, inace bi otisao na 120+ kila )))) Ja od kafe, 3u1 ili tako nesto, lagano ali retko je pijem, ne prija mi.
    A da, najbolje je ako covek secer moze da izbaci iz upotrebe, nista gore od secera nema.



    tarantula je izgleda strasteni pusac, jedno 2-3 pakle dnevno?

    Leave a comment:

Working...
X