Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bane je
    replied
    Evo članak sa jednog portala, mislim da je dušu dao za ovu temu.


    Zbog pokojnikovog 'ponosa' je suspendovano 5 medicinskih sestara

    Genitalije jednog muškarca bile su toliko interesantne medicinskim sestrama Zdravstvenog centra u Denveru, da nisu prestale da pokazuju interesovanje čak ni kada je pacijent umro.


    Predstavnik centra saopštio je da je pet medicinskih estara suspendovano zbog neprestanog zavirivanja u međunožje pacijenta za vreme njegovog boravka u bolnici.

    Razlog?
    Veličina muškarčevog penisa.
    Neprimereno ponašanje sestara dogodilo se između 31. marta i 3. aprila, ali je prijavljeno tek u maju, kada je jedna od zaposlenih sestara slučajno čula razgovor svojih koleginica.
    "Žene su čak otvarale vreću s telom samo da bi mogle da vide ono što ih je zanimalo", izjavio je portparol centra Džoš Rasmusen za Denver čenel.
    Iako je policija reagovala, "zaključila je da nije bilo dovoljno dokaza o počinjenom prestupu" i naložila centru da interno reši problem, prenosi Njuzer.
    Sestre su se vratile na posao nakon tri nedelje suspenzije.

    Leave a comment:


  • Tarantula®
    replied
    Kakav je on samo talenat.

    Spoiler




















    Leave a comment:


  • Marija81
    replied
    Originally posted by Bane je View Post
    Muž Seke Aleksić - i široka ramena i trbušnjaci. Nosi skupa odijela, dobro mu stoje.
    (meni on nekako izgleda 'prazno')

    Maro jel ti on privlačan?
    Apsolutno ne...
    Originally posted by Uroš View Post
    Brate najružniji lik na svetu sekin muž i Igor X.

    Jake Gyllenhaal neprevazidjen, i broj jedan uzor mnogih ženskaroša Ryan Gosling.
    Džejk mi je kako tako ali Rajan sasvim ok ,a i poštujem ga kao čoveka posbno zbog ovoga

    Leave a comment:


  • Cassius Clay
    replied
    Brate najružniji lik na svetu sekin muž i Igor X.

    Jake Gyllenhaal neprevazidjen, i broj jedan uzor mnogih ženskaroša Ryan Gosling.

    Leave a comment:


  • Bane je
    replied
    Muž Seke Aleksić - i široka ramena i trbušnjaci. Nosi skupa odijela, dobro mu stoje.
    (meni on nekako izgleda 'prazno')

    Maro jel ti on privlačan?

    Leave a comment:


  • kronostime
    replied
    Vise lici na Daniela Baldwina, nego na mucenog Clinta.

    Leave a comment:


  • Marija81
    replied
    Originally posted by Lord Gangarić View Post
    I evo da se prisetimo kako je Klint nekada izgledao a važio je za najboljeg frajera Holivuda.
    A ovo je naslednik ( ili bar jedan od njih ) Skot Istvud , takođe glumac...









    Leave a comment:


  • Mr. Wolf
    replied
    Ljudi, ako već postoji ova tema, ajde gledajte da postavljate ono zbog čega je tema i otvorena.

    Za sve ovo ostalo što ste pisali služi Pričaonica, ne zatrpavajte bezveze ovde.

    Leave a comment:


  • Lion
    replied
    Ala ste se raspisali u ovoj temi, vec vodim scenario spajanja tema lepe zene i lepi Dusko u temu lepi ljudi

    Leave a comment:


  • Seoski Terminator
    replied
    Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Pogotovo ako ima neko otrembešeno dupe i spojlere kao šlaufe za vodu
    hahahaha, da imas teretanu, platis neku ribu da dolazi kod tebe u teretanu, ima da navuces musku klijentelu samo tako, svi ima da se takmice ko vise dize, onda im prodas suplemente i hemiju i biznis samo puca.

    Leave a comment:


  • Lord Gangarić
    replied
    Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Ako devojci treba samopouzdanja, samo udje u teretanu u helankama.
    Pogotovo ako ima neko otrembešeno dupe i spojlere kao šlaufe za vodu

    Leave a comment:


  • Lord Samuraj
    replied
    Originally posted by Bane je View Post
    Možda ih je sramota da kažu što im je važno kod muškaraca. Fine su ovo đevojke, stidljive.
    Nece da nas bace u depresiju kad cujemo sta se trazi.

    Leave a comment:


  • Seoski Terminator
    replied
    Originally posted by Uroš View Post
    Teretana horor nikako da vežem pola godine, sve po par meseci, pre sam bio redovan. Sad sam ostao na 185cm 96kg, ima tu viška ali sam u stilu vaterpolista, ne preterano nabildovan bilderski koliko su mi ledja ogromna.

    Ja se brxo doteram a teretana je dobra za devojke. Ono imaš više samopouzdanja...
    Ako devojci treba samopouzdanja, samo udje u teretanu u helankama.

    Leave a comment:


  • Bane je
    replied
    Originally posted by Samuraj View Post
    Zasto nema zena na ovoj temi? Da od njih cujemo neki savjet.

    Možda ih je sramota da kažu što im je važno kod muškaraca. Fine su ovo đevojke, stidljive.

    Leave a comment:


  • Cassius Clay
    replied
    Teretana horor nikako da vežem pola godine, sve po par meseci, pre sam bio redovan. Sad sam ostao na 185cm 96kg, ima tu viška ali sam u stilu vaterpolista, ne preterano nabildovan bilderski koliko su mi ledja ogromna.

    Ja se brxo doteram a teretana je dobra za devojke. Ono imaš više samopouzdanja...

    Leave a comment:

Working...
X