Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Onda teško nadješ vrh ribu. One vole da budu lepše pa neretko šetaju rugobe sa nosinama i rudnim izraslinama po glavi. Izvinjavam se nosatim ljudima nemam ništa protiv.

    Lep ili manje lep nije to bitni toliko, bitniji su stav, humor više manje, moć/uspeh.

    Hehehehehe
    Ja imam zensku ljepotu. To bas nije dobro. Onako manji nos i njeznije crte lica. Jbg.

    Comment


    • Hahhaah jbg i ja nemam grubu onu mušku facu, nije to prednost kada devojke misle da si lepši od nje. Lakše im je naći nekog ružnog mučenika koji će je gledati kao Boga nego mene i mog brata Samuraja sa zilion opcija.

      Koliko sam video lepih devojaka sa ružnim tipovima, a kada je neko sličan njima odmah gube dominantnost jer samopouzdanje vuku iz toga što su lepe.

      Tako da nema pravila jbš ga.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Onda teško nadješ vrh ribu. One vole da budu lepše pa neretko šetaju rugobe sa nosinama i rudnim izraslinama po glavi. Izvinjavam se nosatim ljudima nemam ništa protiv.

        Lep ili manje lep nije to bitni toliko, bitniji su stav, humor više manje, moć/uspeh.

        Hehehehehe
        Vidim da ti bas znas sta trazis. Samo napred Ukice

        Sto se tice nosa, jos od davnina vazi pravilo.
        "Sto je u izlogu, to je i u radnji"

        E moj Uki - neuki
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Šta vi radite lebtejebo.

          Ili po ovoj vašoj temi lePtejebo.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Vidim da ti bas znas sta trazis. Samo napred Ukice

            Sto se tice nosa, jos od davnina vazi pravilo.
            "Sto je u izlogu, to je i u radnji"

            E moj Uki - neuki
            Hahahah... Neka drugar, nisam homo. A jbg ja nemam te korelacij izmedju veličine nosa i ...

            Izvini što sam te uvredio, kao da sam znao da baš ti imaš veliki nos.

            Jesu ti lepo rekli kad si bio mali nemoj lagati porašće ti nos, a ti laži, laži, laži..Jbg sad, izvini

            Comment


            • Hahaha simpaticni ste.

              Glup tesko da ima manire, a duhovit da bude...pa nikako... mozda onaj kursadzijski, a to je bljak i nije duhovitost.

              Sestro to sto imas sve, pa ceo svet je tvoj, zavide ti verovatno ako ne mnogi, a ono svi dobro, dosao si malko da se pohvalis, razumem te

              E moj Samurajcek, da porads na duhovitosti... s tim se radjas, tako.... odustani, ne trosi vreme zalud
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Hahhaah jbg i ja nemam grubu onu mušku facu, nije to prednost kada devojke misle da si lepši od nje. Lakše im je naći nekog ružnog mučenika koji će je gledati kao Boga nego mene i mog brata Samuraja sa zilion opcija.

                Koliko sam video lepih devojaka sa ružnim tipovima, a kada je neko sličan njima odmah gube dominantnost jer samopouzdanje vuku iz toga što su lepe.

                Tako da nema pravila jbš ga.
                Te što traže momka samo na osnovu lepote obično imaju manjak inteligencije, i kao takve i nisu baš nešto pogodne za neku stabilnu vezu.

                Niko ne kaže da izgled nije bitan, i da dečko/devojka treba da ti izgleda kao kamila sa grbom, ali ako im je to najvažnije što gledaju kod dečka, onda to dosta govori o njima.

                Najveći problem kod muškaraca je što traže što lepšu devojku(sa atributima) najviše zbog društva, ne zbog njih samih. Da pokažu drugima šta imaju. Može biti vampir koji sisa krv, hladan i nikad zadovoljan, što ti samo kopa po glavi....sve dok je izgled na mestu i dok ima šta da se pokaže drugima.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Taj sam Zola priznajem. Jbg to si u pravu. Ja ako bih mislio da ne ide uz mene i da je nešto ružna i da će mi se neko smejati, ja i ne budem. Imalo je devojaka svide mi se ovako i kul su, ali nisu lepe, ne toliko, i bio bih ja sa njima, ali ne ide nekako.

                  Zola dr Love, tu su i Djepeto i brat Indigo. (šalim se Indi)

                  A to moje, pa kompleksaš. Najbolje je kad si stabilan i nadješ šta ti odgovara bez da te briga šta će neko misliti.
                  Last edited by Cassius Clay; 07-09-18, 16:37.

                  Comment


                  • A to sto pokazes svetu, jednog trenutka mora da zine i kaze nesto u tom drustvu, jel?

                    Ili ce svi da budu opcinjeni njom/njim pa nece cuti nista.

                    Ma Uros je ekstrem, ako stvarno tako misli i radi ili zapravo samo kontrira malo vise.

                    A valjda izmedju onog sto je normalno i pristojno (mada pitanje lepote je uvek bilo diskutabilno) i "rugobe" ima razlike.
                    Zasto odmah rugoba aman, ako nije mis sveta...iznedju nista, a?

                    Uostalom vremenom svaka rupa nadje zakrpu, tako...besmisleno o tome diskutovati.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ma Uroš nas malo zeza. Nije on toliko radikalan, ali mu je imidz takav.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Hahahah zna me Zola u dušu. Ali stvarno mi se dešavalo da mi se devojka svidi ali da mi jednostavno ne deluje dovoljno lepo i ne privlači me fiziički i nema šanse, a obratno može. Ne mora svaka lepa biti i glupa. Ali ako mi se ne svidi fizički, džabe joj i pamet i sve.

                        Fizička privlačnost je sve. Ja sam uvek mislio da sam puno kul, da imam vrh pristup, da sam neizmerno duhovit, a uvek mi kažu e svideo mi se tvoj osmeh i tako to. Jebeš ga, a ja bio ubedjen da sam kul kao Henk Mudi.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Hahaha simpaticni ste.

                          Glup tesko da ima manire, a duhovit da bude...pa nikako... mozda onaj kursadzijski, a to je bljak i nije duhovitost.

                          Sestro to sto imas sve, pa ceo svet je tvoj, zavide ti verovatno ako ne mnogi, a ono svi dobro, dosao si malko da se pohvalis, razumem te

                          E moj Samurajcek, da porads na duhovitosti... s tim se radjas, tako.... odustani, ne trosi vreme zalud
                          Znaci izgubljen sam slucaj. Jos od tenisera najvise na Thiema licim. Nema mi spasa al bas.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Hahahah zna me Zola u dušu. Ali stvarno mi se dešavalo da mi se devojka svidi ali da mi jednostavno ne deluje dovoljno lepo i ne privlači me fiziički i nema šanse, a obratno može. Ne mora svaka lepa biti i glupa. Ali ako mi se ne svidi fizički, džabe joj i pamet i sve.

                            Fizička privlačnost je sve. Ja sam uvek mislio da sam puno kul, da imam vrh pristup, da sam neizmerno duhovit, a uvek mi kažu e svideo mi se tvoj osmeh i tako to. Jebeš ga, a ja bio ubedjen da sam kul kao Henk Mudi.


                            Kako moze da ti se svidi, a da ti nije lepa? Pa sta ti se svidja onda? Zar kada kazes da ti se neka svidja nije ceo paket.. i telo i um?

                            Naravno da ne znaci lepa a glupa, vi tako to predstavljate, odnosno fizicku lepotu stavljate iskljucivo na prvo mesto i insistirate na njoj, pa se sve drugo pogubi i nestane...kao da ga nema.

                            I naravno da fizicka privlacnost nije sve...zapravo fizicki izgled je ono prvo sto covek vidi, a on kao vizuelno bice na to prvo reaguje, ali to je samo ono na prvi pogled. Hvala bogu postoje jos neki.

                            Ovde nisi duhovit nimalo [emoji14] ali oke ovo je ipak virtuelni svet, samo cudno da bas ona nikad ne vrca iz tebe, jer ima ovde mnogo duhovitih...ili ih je bilo nema veze, hocu da kazem da kada je muskarac duhovit, tesko to moze da suzbije, sakrije.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nisam video uopšte ovaj odg Olja... Ma forum je jedno, drugo je pravi život. Moje forumsko ponašanje nije socijalno prihvatljivo pa je ovo top ventil da upoznam moje kolege forumaše sa istinom.

                              Nego kolege muški forumaši kako vi komentarišete obrezivanje i ovu mapu? Nije baš tema za pričaonicu a interesuju me mišljenja.

                              Comment


                              • Pedro Sančez Perez Kastehon, premijer Španije










                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X