Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiksni je jedno vrijeme bio na ekserima i sintelanu. Tada je znao pisati po forumu
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post

      Rosso brate uzeću ti i novu klimu
      Samo da ti napomenem da vjerujem samo u Samsung.

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Fiksni je jedno vrijeme bio na ekserima i sintelanu. Tada je znao pisati po forumu
        Ma jok samo kazem sve probao i sve je lepo,al me drzi konstatno samo kocka i to ne rulet nego kladionica i eventualno ako ima neko ko zeli Texas Holdem

        Comment


        • Moja sestra radi u kladionici, kod nje imaju samo slot aparati i od skoro rulet. Kaze da je jedan dan neki lik(gastarbajter iz Svajcarske), do 6 ujutru igrao slotove, aparate, iako im je radno vreme do 1, i uzeo 750 000. Sto je najjace tom njenom kolegi koji je radio tada nije dao ni 100 dinara. Sledeceg dana otisao u drugu kockarnicu i izgubio sve to sto ej uzeo, pa onda posle 2 dana dosao opet i ponovo uzeo 500 000. Ali kaze ima para pa ga bas briga.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma rulet moze da bude pakao,moj drug igrao al ne u te iznose,al bas navuceno,ja probao jedno pola sata sat al nekako mi lepsa kladionica,mada njegov drug radi ovo sto @bice kuca ide i na crtu,na velike iznose

            Al realno poroci su mnogo lepi svi,al zeznuti,ja kazem ne pusim al vidim ovi sto puse koje to uzivanje pa jos uz alkohol,ili ujutru koja kriza dok se ne povuce par cigara i digne nivo nikotina

            Comment


            • Spavao sam i budio se na ruletu. Mada za isti nisam seo otkad sam zavrsio srednju. Nikad neke ozboljne pare nisam izgubio, igrao sam cisto iz zabave.

              Problem sa kockom je sto ljudi misle da su najpametniji, pa kad nesto pogode, misle da je to zato sto su pametni i ne postoji trunka sanse da oni priznaju ili samo pomisle na to da je ipak sreca i nista drugo osim srece u pitanju.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Dobro ti fitnes likovi i sami kazu da nisu bas toliki u stvarno svetu kao sto su na instagramu. Vecina kazu otvoreno da koriste fotoshop.

                Comment


                • Ili sterodide...

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Spavao sam i budio se na ruletu. Mada za isti nisam seo otkad sam zavrsio srednju. Nikad neke ozboljne pare nisam izgubio, igrao sam cisto iz zabave.

                    Problem sa kockom je sto ljudi misle da su najpametniji, pa kad nesto pogode, misle da je to zato sto su pametni i ne postoji trunka sanse da oni priznaju ili samo pomisle na to da je ipak sreca i nista drugo osim srece u pitanju.
                    Sto bi rekao jedan moj drugar: "Najgore je kad pomislis da znas."
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Koriste i steoride i photoshop.

                      Ima jos jedna zajebana droga, adrenalin, moz ubije samo tako.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Sto bi rekao jedan moj drugar: "Najgore je kad pomislis da znas."
                        Upravo.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ima li ovde iko da nema nesto sto ga konstantno vuce?

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Ima li ovde iko da nema nesto sto ga konstantno vuce?
                            Dušan je savršen nema ni jedan porok
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Ima li ovde iko da nema nesto sto ga konstantno vuce?
                              Има, ако храну не рачунаш у то..

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Dušan je savršen nema ni jedan porok
                                Nije Aki, ja sam.

                                Comment

                                Working...
                                X