Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ja znam da bih se navukao na taj rutlet i vockice, pa iz tog razloga nikad ni iz zezanja, zavrsio bih ja u zatvoru 100%.

    A i vidis ljude koji su navuceni, pa je dovoljno da me drzi podalje od tog zla.

    Comment


    • #92
      Na ruletu se ogromna lova vrti - gubi dobija - i sve tako u krug, ali naravno uvek se zavrsi sa velikim minusom (kod onih zagrizenih).
      Imam pricu iz prve ruke kada lik dobija za jedno vece 750k din, dolazi drugo vece ubode oko 550k .... i naravno debil se vrati i trece vece i izgubi oko 1500k (milion i po - znaci sve sto je za prethodne dve veceri dobio prosuo je i jos otisao u minus).
      Dok druga legenda dize kredite po bankama da bi igrao rulet - naravno sve prokocka....
      Strasne su to stvari...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #93
        Imao sam ja druga koji je znao uci ujutro pirije posla sa 5 markica, za sat izadje sa 10 milja. Ode nazove kolegu, da ga zamjeni u smjeni i njemu da 5 glava i on ode da se zajebaje.

        Kaze, u pocetku, ljepota, zene, auta, zajebancija. Kasnije, kaze ja o parama nisam razmisljao, imao 10 milja ili 10 maraka meni je bitno bilo samo da se zavrti onaj rulet da ja odigram. Na kraju se bio zavuko u nake dugove, jedva se izvuko, al eno ziv je sad
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #94
          Evo ja licno ne razumijem što ljudi popiju jednu pivu. Nemoj je ni piti ako ne mislis popiti ko covjek. Uzmi cedevitu i bog te veselio.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • #95
            Originally posted by Jax Teller View Post
            Dobar je rulet, zavrtio sam par puta s društvom. Nisam se navukao, a izvukao sam fine novce. Stvarno opasan osjecaj.
            Ne vrti cesto, da ti ne predje u naviku.

            Originally posted by Scouser View Post
            Bolje popiti jedno pivo nego kolu(pepsi), to je kod mene uvek bilo. U stanu pijem samo vodu i mleko.

            Comment


            • #96
              Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Ti gazirani sokovi su zlo koliko i alkohol ali eto kod nas deca i većina odraslih pije umesto vode.

              Inače moja keva kaže da je za nju najbolji frajer ikada Klint Istvud i dotaknem se ja neke priče sa tu nekim srednjoškolkama u kafiću. Počele da treniraju box i ja se setim njegovog filma devojka od milion dolara. I počnemo priču o Klintu ja im kažem kako je on bio opasan frajer u mladosti i pokažem im njegove slike dok je bio momak. Tri od četiri devojke su rekle da nije nikakav i ova jedna je rekla da je sladak Toliko o ovoj Dušanovoj teoriji šta je ženama/devojkama privlačno. Vremena se menjaju, trendovi se menjaju kao i izled i šta je dopadljivo a šta nije.

              I evo da se prisetimo kako je Klint nekada izgledao a važio je za najboljeg frajera Holivuda.





              Gang sta ocekujes ti od srednjoskolki majke ti? One nemaju ni sopstveno misljenje o bilo cemu jos uvek izgradjeno. Naravno da ce njima dilberi biti top frajeri...
              A druga stvar ako te srednjoskole ubrajas u zene - onda je ocigledno da nas dvojica ne ciljamo na istu grupu zenske populacije. Njihovo misljenje je po meni bitno i relevantno kao lanjski sneg.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • #97
                Originally posted by Sandugp View Post
                Gang sta ocekujes ti od srednjoskolki majke ti? One nemaju ni sopstveno misljenje o bil ocemu jos uvek izgradjeno. Naravno da ce njima dilberi biti top frajeri...
                A druga stvar ako te srednjoskole ubrajas u zene - onda je ocigledno da nas dvojica ne ciljamo na istu grupu zenske populacije. Njihovo misljenje je po meni bitno i relevantno kao lanjski sneg.
                Da li stvarno misliš da su starije devojke zrelije ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • #98
                  Kod mene vala nema poroka koji nisam probao Kocka je najgora, ali najteze se svuci sa cigara, lakse bi se sa heroina skinuo
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Da li stvarno misliš da su starije devojke zrelije ?
                    Cuti srednjoskolac
                    Sram te bilo
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Cuti srednjoskolac
                      Sram te bilo
                      Nemoj biti naivan Dušane
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Zene do 25 godine gledaju najvise fizicki izgled, pa onda se ravnaju po tome, ali gledaju kulturoloski sta je lijepo, ono sto je mejnstrim, primjer zasto su sve poludile za malim Biberom.

                        Nakon 25 zene pocinju da gledaju vise osobine nego fizicki izgled, jer njihova ljepota polako opada i onda zbog toga moraju naci sebi sposobnog muskarca da ne bi u svojoj glavi one propale.

                        Ovo je ogromna generalizacija, ali evo vam primjer u kamenom dobu, ko je privlacniji bio. Medjed od 100 kila i 2 metra, sav dlakav i ruzan ili Zac Efron?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Vidi se da ti je keva zena- zmaj ....
                          Evo ti pitaj po nasem forumu, ove nase zenskinje (valjda nema srednjoskolki) ko im je bolji frajer. Istvud (iz mladjih dana naravno) ili tako neki tip ili ovi dilberi sa rukom ko stub od svinjca.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Na ruletu se ogromna lova vrti - gubi dobija - i sve tako u krug, ali naravno uvek se zavrsi sa velikim minusom (kod onih zagrizenih).
                            Imam pricu iz prve ruke kada lik dobija za jedno vece 750k din, dolazi drugo vece ubode oko 550k .... i naravno debil se vrati i trece vece i izgubi oko 1500k (milion i po - znaci sve sto je za prethodne dve veceri dobio prosuo je i jos otisao u minus).
                            Dok druga legenda dize kredite po bankama da bi igrao rulet - naravno sve prokocka....
                            Strasne su to stvari...
                            Meni su u Gaji i MaxBetu u NS ljudi nudili skutere za po 100 eura, belu tehniku novu za 50, auto od 3-4k za 1000 ono je show, odes tamo i vidis koliko nisko neko moze da padne
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Vidi se da ti je keva zena- zmaj ....
                              Evo ti pitaj po nasem forumu, ove nase zenskinje (valjda nema srednjoskolki) ko im je bolji frajer. Istvud (iz mladjih dana naravno) ili tako neki tip ili ovi dilberi sa rukom ko stub od svinjca.
                              Brate one će se naravno praviti fine i reći će da im je Klint bolji ali u dubini duše ih privlače ovi dilberi više . Ceo dan sam sa ljudima brate nisi svestan kakvih se tema dotaknem i veruj mi isto razmišlja i ta od 18 i od 28 godina. Prosto vremena se menjaju pravi kvaliteti se ne cene više (ako su se ikada cenili).

                              Originally posted by Miletić View Post
                              Meni su u Gaji i MaxBetu u NS ljudi nudili skutere za po 100 eura, belu tehniku novu za 50, auto od 3-4k za 1000 ono je show, odes tamo i vidis koliko nisko neko moze da padne
                              Treba da menjam auto ove godine moraš me odvesti jednom tamo Rosso brate uzeću ti i novu klimu
                              Last edited by Lord Gangarić; 05-09-17, 13:16.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Jos samo droga fali i stigo sam do dna.....poroci nesto najlepse a i a najagore na svetu zavisi od samokontrole...sve probao(sem teskih droga) ..samo se na cigare nisam navukao,bas slab porok a pokusavao i jok ja, ne znam koliko treba da se izduvani da se navuces,sve ostalo vrlo brzo te spuca/ili se navuces,pa me cigare smorile

                                Kocka vrlo zajebana stvar mozda i najteza za skidanje (ogradjujem se od heroina i kokaina)

                                @bici ako zelis samo da se ugojis a da ti nije bitno da je na zdrav nacin ubaci vise slatkisa posle obroka recimo dnevno 200g cokolade,a ako hoces i misicnu masu dodaj proteina u ishranu recimo 2x grama koliko imas kilograma,tipa na 60kila 120g proteina,imas ih najvise u ribi i svim tim morski zezancijam,siru,belom mesu jajima jedno 4 popijes ko Roki i super,ili uzmi onaj ekstrakt surutke ako te mrzi ili ne volis da gutas jaja,plus neke vezbe i/ili trcanje zavisi sta zelis

                                Comment

                                Working...
                                X