Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pazi Dušane da stavimo na primer Guzmana i nekog average Džoa 80 posto devojaka bi reklo da je Guzman privlačniji tako da ono.
    Last edited by Lord Gangarić; 05-09-17, 09:08.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • #47
      Originally posted by Sandugp View Post
      Samo ova dvojica koje je Gangaric delio u ovoj temi mi izgledaju prebudzeni, previse nabudzeni - opasno zeznuti tipovi. Ima mnogo likova koji imaju izvajano telo zdravi su, pucaju od snage, a nemaju ruku debelu kao stubic od svinjca, niti sise vece od pola zena...
      Apsolutno. Napumpavanje krvi u mišiće veze nikakve nema niti sa snagom, niti sa kondicijom. Jedno je trenirati zbog zdravlja i fizičke spreme, gdje se osim optimalne kilaže ne vide neki rezultati i naravno da je poželjno, to je prosto stvar zdravstvene kulture i odgovornosti prema samom sebi, baš kao i ishrana. S druge strane, forsiranje teretane samo zbog estetike jedan ajde da kažem prosječan ljudski mozak sebi ne dopušta jer nema kako opravdati te aktivnosti i motivisati se na iste. Iz tog razloga i likovi sa ovih fotografija su po defultu sve do jednog debili.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • #48
        A da ne pricamo o tome da vole da se slikaju i trpaju sve to na svoje instagram i facebook profile. Tako da su njihovi motivi za tako nesto vrlo ocigledni.
        Ovo sto Gangaric prica za likove koji ne rade to zbog publiciteta i zenki je u pravu, nema tu sta, ali prica jedno a kaci likove kojima je motiv nesto sasvim drugo
        A to sto su debili po defoultu nije samo zbog ovoga sto Ves kaze, vec zato sto oni jednostavno nemaju bilo koji drugi nacin da pokusaju da se dopadnu zenama - pa onda idu na konto svog tela.
        Videli ste sta radi Sivi Crv, smuva bata ribu kao Misandei a ni kurca nema .... I jos sam kaze, nikada nisam bio najsnazniji, najbrzi ... ali sam uvek bio najhrabriji - uvek.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #49
          Moju zenu lozi pivski stomak.

          Da se odmah razumemo, ja ga nemam. Ne znam sta je fazon, mozda brz metabolizam, al ne mogu da se ugojim. Umem da pojedem i po dve punjene pljeskavice za veceru a imam nesto preko 65 kila.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • #50
            Originally posted by bici View Post
            Moju zenu lozi pivski stomak.

            Da se odmah razumemo, ja ga nemam. Ne znam sta je fazon, mozda brz metabolizam, al ne mogu da se ugojim. Umem da pojedem i po dve punjene pljeskavice za veceru a imam nesto preko 65 kila.
            Ubaci teretanu, jedi u neko odredjeno vreme, batali pljeskavice, ako imas love da vise das na hranu, sto vise ribe i piletine. Tuci i jaja, uvek rucak protein i uz to povrce.

            Da se razumemo i ja imam mtabolizam kao i ti, mogu da lezim i jedem sta i kad hocu i necu se ugojiti, ali u poslednjih godinu dana sam se ugojio malo, jedno 6-7 kila i konacno licim na nesto i nekako se zadrzala kilaza, obicno ako pauziram od teretane vratim se na svoju prirodnu smrt kilazu.

            A i osecam se mnogo bolje, lepse jedem, bolje spavam i psle treninga se osecam pun energije i ako sam preumoran u isto vreme, al najbitnije imam snage za zivot.

            Comment


            • #51
              Da se covek hrani u isto vreme, tacnije da se uobroci je prvi i najbitniji preduslov povecanja kilaze. Svaka dodatna vezba koja uz to ide je svakako korisna.
              Kada se setim dok sam bio u vojsci jeo sam kolicinski manje nego u civilstvu, ali se znalo. I kada je dorucak i kada je marenda i kada je rucak i vecera i sve u isto vreme. Jos pri tom vezbas cimas se. Tada sam mislim imao kilograma vise nego ikad i mogao volu rep da iscupam, ali opet nista preterano mozda oko 86-87 kg. Trenutno (13 godina kasnije) drzim nesto nizu kilazu izmedju 80 i 84kg i to mi je sasvim dovoljno na moju visinu od 1.83m. Ne fali mi ni bajceps ni trajceps ...
              A zivim totalno nezdravo, mada ne moze bas tako da se kaze, setam, trcim, bavim se rekreativno fudbalom (kada stignem) imam raznoraznih aktivnosti fizicke prirode, ali - hranim se nezdravo, pusim kao turcin, sto se alkohola tice to sam batalio, dosta vremena provodim za racunarom sto takodje nije pohvalno. Opet i ako sam svestan da to sve sto radim nije idealno, zadovoljan sam i svojim zivotom i telom. Bitno je da sam najhrabriji
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • #52
                Ja sam cigare ostavio ima godinu dana i mesec dana, najbolja odluka mog zivota. Alkohol veoma slabo, volim pivce preko leta, sem toga mozda jednom nedeljno sa najboljim prijateljem popijemo nesto jer samo tad imamo i vremena da se vidimo. Ma jesti u isto vreme je najbitnije (pored toga da se jede nesto normalno a ne fast food koje je najvece djubre ). Ma setnja, trcanje, bilo sta, samo covek da se krece malo, em zdravije, em za psihu dobro jer opustis glavu od svakodnevnih stresova i mir. Super je teretana, ali treba znati i to kako, vecina klinaca danas samo jure da se nakljukaju hemijom kao ludaci i naravno za mesec dana vec naduveni koliko zelis.

                Ja cisto to zbog zdravlja, jer posao mi je da sedim, kuci sedim ili lezim, ako nemam fizicku aktivnost osecam se kao najgori penzioner, od kako sam cigare batalio i recimo ne olesim se od alkohola, apsolutno se dobro osecam. Ja sam oko 179,180 visok, imam oko 66,67 kila, kako kad, malo skocim kilo dva, pa padne kilo dva. Al bih voleo da budem na nekih 70 kila, to bi mi bilo vrh.

                I naravno, izbaciti hleb i testenine ili maksimalno smanjiti koriscenje. Mnogo lepse jedem od kako sam poceo da se odvikavam od hleba, koji sam jeo kao sivonja.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Ja sam cigare ostavio ima godinu dana i mesec dana
                  Što ti je to trebalo?
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #54
                    Sta mi je trebalo da pocnem da pusim. Ma, najbitnije izostavio, od kako sam cigare ostavio, hrana i sve ostalo konacno dobilo ukus pravi, cigare skroz uniste to. Em mi ostanu pare, em sam zdraviji, em hrana i pice ukusnije, sem piva, cigare uvek isle uz pivo, ali dobro, prezivecu.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Seoski Terminator View Post
                      Sta mi je trebalo da pocnem da pusim.
                      Što ti je trebalo da prestaneš? Samo pojačati. I dimas i piće.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #56
                        Ja prestao da pusim pre 10 dana
                        Jednom dnevno pomislim na cigaretu i to je to, mislio sam da cu se vise muciti

                        Jel ima ovde jos neko da je teska kategorija?
                        Ja sam 195 visok i variram oko 100kg uvek

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Miletić View Post
                          Ja prestao da pusim pre 10 dana
                          Što ti je to trebalo?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Sandugp View Post
                            A da ne pricamo o tome da vole da se slikaju i trpaju sve to na svoje instagram i facebook profile. Tako da su njihovi motivi za tako nesto vrlo ocigledni.
                            Ovo sto Gangaric prica za likove koji ne rade to zbog publiciteta i zenki je u pravu, nema tu sta, ali prica jedno a kaci likove kojima je motiv nesto sasvim drugo
                            A to sto su debili po defoultu nije samo zbog ovoga sto Ves kaze, vec zato sto oni jednostavno nemaju bilo koji drugi nacin da pokusaju da se dopadnu zenama - pa onda idu na konto svog tela.
                            Videli ste sta radi Sivi Crv, smuva bata ribu kao Misandei a ni kurca nema .... I jos sam kaze, nikada nisam bio najsnazniji, najbrzi ... ali sam uvek bio najhrabriji - uvek.


                            Nego, sve je to samoerotizam. Ti nabildani debili su ekvivalent guzatim i sisatim instagram zvijezdama. Naglašavanje rodnih karakteristika, provociranje osnovnih seksualnih nagona. Karikature.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • #59
                              Noto. Izmedju 110 115 kg. Svaki dan se rve sa medvedima koji su mu inace komsiluk.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Miletić View Post
                                Ja prestao da pusim pre 10 dana
                                Jednom dnevno pomislim na cigaretu i to je to, mislio sam da cu se vise muciti

                                Jel ima ovde jos neko da je teska kategorija?
                                Ja sam 195 visok i variram oko 100kg uvek

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                Samo napred Za tu visinu, okej kilaza, mozda se sad ugojis, jer sam ja jeo kao nenormalan kad sam ostavljao cigare. Doduse ako mi ikad padne cigara na pamet, to je posle vrhunske klope, tada sam najvise uzivao da zapalim cigaru kad se najedem kao svinja.

                                Comment

                                Working...
                                X