Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitali su se neki iz LFC zaasto ga se Klop vrlo brzo i lako odrekao,e evo je glavni razlog.

    Klop cim ga je video rekaao mu je da ne voli takve igrace,koji stavljaju sebe ispred tima,nacin na koji se raduje,sebicnost na terenu i svlacionici,i da bi mu samo kvario atmosferu,i da je to glavni razlog, a ne zato sto je los igrac,jedino sto mogu da kazem Klopara ga je na prvu procenio dobro

    P.S. Sramno mala kvota na LFC,jbt gradski derbi 1,30,pa vezali 2 pobede em doveli Big Sema
    ,a od pola 6 nadamo se da Murinjo spasava sezonu,posto je CFC posle onog juce izgleda zavrsio...
    Last edited by 61563; 10-12-17, 12:36.

    Comment


    • Odlična igra u prvoj polovini poluvremena, mogli smo i do 2:0, onda smo počeli da se branimo, mada Arsenal nije ni stvorio neke stopostotne šanse..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Zasluzeno vodi Soton.
        Arsenal mnogo gubi lopte na sredini, a u napadu muljavo.

        Comment


        • Mogli smo dati jedan makar skinuo Foster odlicno Ramziju ,al i primiti 3 jos opasan sautemton ,bod ako iscupamo ,dobri smo
          sigpic

          Comment


          • Mustafi najbolji stoper kog imamo, ne moze me niko ubediti u suprotno, u odbrani smo ocajni, ajde u napadu se nesto i pokusava, ali u kontrama ili los prijem u kaznenom prostoru ili se napravi potez vise. Zasto covek gura Mertesackera toliko?

            Xhaka...

            Moram Ozila pohvaliti, fizicki je ojacao i pribrano igra i trudi se za razliku od pre mesec-dva. Tesko cemo ovo okrenuti, ali barem nereseno da se izvuce.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Lingard i Lukaku mogu u suprotno da te ubede Nije los Mustafi al nije ni zver,sklon nekim glupim greskama tipa ko Koselni,mislim tu nam treba remont na leto,ili formacija da se menja,koliko smo blizu da damo toliko i da primimo
              sigpic

              Comment


              • Previše smo se povukli, osećam da primamo gol..

                Uh, puče prečka. Nisam znao da Romeu ume da šutira.
                Jooj koliko šansi propuštenih..

                1:1, šteta, previše šansi smo propustili..
                Last edited by DžonDon; 10-12-17, 13:45.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • "There are two great teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves."
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Bez Coua, mi smo u rangu Surdulice, ne znam sta izvodi Klop
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Polako, brani se Everton sa 11 igrača. Treba probiti ovo...

                      Oba Brazilca sigurno ulaze u drugom.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Zna se šta biva u ovakvim mečevima, jedva će Liverpul probiti i dati gol za 1:0 a onda će spakovati još 3 komada.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Solanke i Minjole zajedno ukupno 6 dodira s loptom. Dobro je Big Sem postavio ekipu, ali tesko ce izdrzati da ga ne prime a djeluju nesposobni za neku kontru ili nesto vise.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Bez Coua, mi smo u rangu Surdulice, ne znam sta izvodi Klop
                            Ne lupetaj majke ti, ovi igraju bunkercinu tesku.

                            Comment


                            • Tako je MO!

                              Samo rešetaj!
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Nemam vise reci za ovo sto radi Salah...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X