Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Jel to pokusaj da se omalovazi uspeh, u koliko Pep uzme Premijer ligu?
    Normalno je da ce trener kalibra Gvardiole voditi klub koji ima brdo love, ne znam sta ocekujete? Da ne trosi? Smesno

    Ja ocekujem da mali Gabriel ove godine eksplodira. Tako da ce se pojacanje u zimskom prelaznom roku iz prosle sezone pokazati kao kljucno.
    +1

    Stavih 50 evra pre neki dan da ce biti najbolji strelac lige, 10 kvota.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment




    • Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Vladan vec krenuo sa sezonom izgovora
        Istina.

        Comment


        • Totenhem zadrzao istu ekipu, ljudi ce sigurno i ove godine biti konkurenti za LS, ali moraju da pocnu da bolje igraju u LS.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Oni imaju sve preduslove da bas dominiraju sledece sezone. Alli i Kane ulaze u najbolje godine, sledece sezone ocekujem da prvi ide 20+ a drugi 30+, a vec one tamo idu u paketu u Real.
            Jedini i glavni problem/protivnik ce im biti Vembli.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Totenhem zadrzao istu ekipu, ljudi ce sigurno i ove godine biti konkurenti za LS, ali moraju da pocnu da bolje igraju u LS.
              Nije ista ekipa, otisao im je Voker. Da ne igraju evropu, bili bi mi glavni favoriti za titulu, ali posto igraju i LS, fali im definitivno sirina u ekipi za najvisi domet, a Poketino vec par rokova pravi pogresne izbore po tom pitanju.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Nije ista ekipa, otisao im je Voker. Da ne igraju evropu, bili bi mi glavni favoriti za titulu, ali posto igraju i LS, fali im definitivno sirina u ekipi za najvisi domet, a Poketino vec par rokova pravi pogresne izbore po tom pitanju.
                Овако је Арсенал главни фаворит, не играте ЛШ. Барем до неког јануара, тада креће "Венгер аут"

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Oni imaju sve preduslove da bas dominiraju sledece sezone. Alli i Kane ulaze u najbolje godine, sledece sezone ocekujem da prvi ide 20+ a drugi 30+, a vec one tamo idu u paketu u Real.
                  Jedini i glavni problem/protivnik ce im biti Vembli.
                  Kakve to veze imas pa znas kad idu u Real? I to u paketu.

                  Comment


                  • Imam bolje izvore od Akija.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Овако је Арсенал главни фаворит, не играте ЛШ. Барем до неког јануара, тада креће "Венгер аут"
                      Trenutni Arsenal ne vidim kao favorita ni da igraju samo jednu utakmicu nedeljno. Sve zavisi sta ce biti sa Sancezom i ko ce jos doci

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Nije ista ekipa, otisao im je Voker. Da ne igraju evropu, bili bi mi glavni favoriti za titulu, ali posto igraju i LS, fali im definitivno sirina u ekipi za najvisi domet, a Poketino vec par rokova pravi pogresne izbore po tom pitanju.
                        Ako me secanje dobro sluzi, Tripije je izgurao Vokera iz prve dobrih 6-7 utakmica pred kraj sezone, cak je i u FA kupu imao prednost, tako da Vokerov odlazak i nije neki jak udarac za Totenhem, pogotovo kad se uzme u obzir da su za rezervnog beka uzeli 50 miliona. Oni ne mogu da ojacaju startnih 11, jer klasa iznad vecine njihovih startera je svetska klasa i tu nastaje problem.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ma dobro je ovaj sa izvorima rekao. Stadion ce im biti najveci problem. Prosle sezone nisu imali poraza kuci.

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Nije ista ekipa, otisao im je Voker. Da ne igraju evropu, bili bi mi glavni favoriti za titulu, ali posto igraju i LS, fali im definitivno sirina u ekipi za najvisi domet, a Poketino vec par rokova pravi pogresne izbore po tom pitanju.
                            Znam za Vokera ali generalno sem njega niko bitan nije napustio klub. Ne znam cak ni da li su nekoga doveli do sada.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nikad jace pripreme Real nije imao strah me da ih ne pregazi Pintus

                              Veceras bez ovih U21,ali jedna jaka postava bi trebala izaci...ocekujem da je to i definitivno 442
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Ako me secanje dobro sluzi, Tripije je izgurao Vokera iz prve dobrih 6-7 utakmica pred kraj sezone, cak je i u FA kupu imao prednost, tako da Vokerov odlazak i nije neki jak udarac za Totenhem, pogotovo kad se uzme u obzir da su za rezervnog beka uzeli 50 miliona. Oni ne mogu da ojacaju startnih 11, jer klasa iznad vecine njihovih startera je svetska klasa i tu nastaje problem.
                                Истина је, Покетино није био у неким односима с Вокером и Трипие је заменио њега увелико на крају сезоне.

                                Ја мислим да ће Тотенхем освојити лигу ове сезоне, само тај стадион може да им стане на пут.

                                Comment

                                Working...
                                X