Announcement

Collapse
No announcement yet.

Southampton F.C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DžonDon
    replied
    Ralf pred vrlo bitan meč protiv Liverpula. https://southamptonfc.com/news/2019-...rence-round-up

    https://www.youtube.com/watch?v=g1_O6ydScrg

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Originally posted by Ser Gagi View Post
    Bas mi je drago sto ce Ralf (vrv) uspeti da vas sacuva u PL, ne zasluzuje takva ekipa da ispadne. Pritom je podigao ekipu nenormalno, ono na sta su licili u vreme Hjuza...

    Na ljeto, ako ga uprava slusa i donosi mu neke igrace, ocekujem vas u TOP12 sledece sezone
    Vala da danas nije bilo one krađe, eto Kardifa odmah iza nas, ali po svemu sudeći, ipak ima ovde još krvi da se prolije da bi se do opstanka došlo.
    A ako mu dopuste da dovede igrače koje on želi, onda očekujem 3-4 Nemca, ili nekih drugih igrača iz Bundes lige.

    Leave a comment:


  • Ser Gagi
    replied
    Bas mi je drago sto ce Ralf (vrv) uspeti da vas sacuva u PL, ne zasluzuje takva ekipa da ispadne. Pritom je podigao ekipu nenormalno, ono na sta su licili u vreme Hjuza...

    Na ljeto, ako ga uprava slusa i donosi mu neke igrace, ocekujem vas u TOP12 sledece sezone

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Peti april (moj rođendan) i meč protiv Liverpula. E, kakav bi poklon bio uzeti bodove jednom tako velikom timu, i možda tako čak i titulu odlučimo. Pogotovo ako uzmemo u obzir da Kardif igra sa Sitijem, onda i sa opasnim Barnlijem, ako bi oni tu ostali bez bodova, mislim da bi opstanak bio zagarantovan. Ostaje nam da se dobro spremimo, i da damo sve od sebe. Ralf nas je ponovo vratio na onaj pravi Sautempton koji je mučio i najjače ekipe, i pobeđivao ih, i mislim da sa pravom možemo da se nadamo bodovima, pogotovo jer igramo na Sents Meri.

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Velika 3 boda u gostima protiv Brajtona koji je takođe jedan od kandidata za ispadanje. Prvo poluvreme tvrdo, drugo nisam stigao da odgledam do kraja, ali dokle sam ja gledao odigrali smo sasvim solidno, što je očigledno bilo dovoljno na kraju da zabeležimo pobedu, golom Kapitena.

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Vord Praus pozvan za reprezentaciju Engleske. Nadam se da ću mu pružiti priliku, a ne samo na klupi da sedi. Definitivno je zaslužio.

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Valeri produžio do 2023.

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Majstore!

  • DžonDon
    replied
    Evo i golova sa meča. Vredi videti gol Vord Prausa još jednom. https://hoofoot.com/?match=Southampt...ham_2019_03_09

    Prvo poluvreme prilično loše. Jošida za malo autogol, stativa nas spasila, onda prečka Eriksena. Ali onda potpuno drugi tim u drugom poluvremenu. Za sada +2 van zone.

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Hahahahah, kakav lik.

    Ma moramo opstati, baš mislim da zaslužujemo mnogo više od Kardifa da ostanemo, a vala i od Barnlija.

    Leave a comment:


  • belgrade_owl
    replied
    Danasnji pobednik
    Last edited by belgrade_owl; 09-03-19, 21:42.

    Leave a comment:


  • nine33
    replied
    Dvije zaredom Valery i JWP jedini postizu golove i to kakve dvije ljepotice iz slobodnjaka Dzejmija. Redmond plese, imao je danas dvije bas dobre sanse, pogotvo drugu, ali svakako stiglo se do pobjede.

    Nadam se da opstaje Soton u ligi. Zanimljiv tim bi Ralf skockao za sledecu sezonu sigurno.

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Hahaha, kakvi likovi. Malo zabave pre meča sa Totenhemom.

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    I na Totenhem bez Ingsa. Treba hitno dovesti nekog dobrog napadača za sledeću sezonu. Ne može se sa Ingsom gurati kad ne može čovek, ubiše ga povrede.

    Leave a comment:


  • DžonDon
    replied
    Još malo o uspesima kluba.

    Sezone 2009-2010 osvojen je EFL Trophy kup

    U finalu 28. Marta. 2010 godine u finalu pao je Karlajl Junajted sa ubedljivih 1:4. Golove su postigli: Antonio, Papa Vaigo, i 2x Lambert.





    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X