Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beograd kada se klikne 39Vucic. 28 Sasa. Cak 12 Beli. Vuk 7. Seselj ispod 4. Ovo daje nadu za gradonacelnika.

    Comment


    • Чекам ја РИК, макар они рекли 70%, не верујем говнима из Цесида и ИПСОСА.

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Ajde buraz nemoj da se blamiras vise. Evo ja cu da ti platim postenu veceru.

        O ovome Zvezdas, ho ho ho.. Slab si deckonja. Mnogo slab covek si. Ali nema veze, valjda ces skapirati neke stvari. Mada verovatno i neces.
        Moje postove ne trebaju da čitaju oni koji nisu u stanju da ih isprate.

        A ti probaj s tim slab si i slično, vjerujem da ti negdje i upali i da su to neke krajjnje granice do kojih možeš dobaciti. Imaš moju podršku kao i Vučko da nastaviš, rado ću te čitati.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Moje postove ne trebaju da čitaju oni koji nisu u stanju da ih isprate.

          A ti probaj s tim slab si i slično, vjerujem da ti negdje i upali i da su to neke krajjnje granice do kojih možeš dobaciti. Imaš moju podršku kao i Vučko da nastaviš, rado ću te čitati.
          Uuuuu mnogo bih voleo da nastavim ali jbg mora da se ustane za posao ujutru.

          Ne znam tacno sta bih radio u zivotu bez tvoje podrske. Prosto me je evo sramota.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ne zaboraviti da su Bg i Vojvodina pre svih pune izbeglica i glasača onda Miloševića-Šešalja, a sada ovog... tako da i to ima udela u celoj priči.

            No, šta je bilo bilo, sada se vraćam svom svakodnevnom životu... svom mikrosvetu bez politike i svih sranja od medija i otrova koji šire... sve je to isključeno i zaključano van mog vidokruga, osim tw gde mi stižu neke info, ali i te ćemo da otpratimo. Familija, prijatelji, kolege..svi uglavnom mislimo slično, tako da sam zaštićena od nerviranja i svađa, jer pod staklenim zvonom ne može da se živi, dakle i tako svašta stiže do mene, ali bar samo na istoj strani.


            A vas dvojica preterujete.
            Last edited by miloolja; 02-04-17, 22:51.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nije strasno 55%,mislim da Vucic jos uvijek nije dostigao svoj zenit u karijeri,kad prebaci Putinovih 70% e onda vec mozemo da pricamo o necem velikom.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Nije strasno 55%,mislim da Vucic jos uvijek nije dostigao svoj zenit u karijeri,kad prebaci Putinovih 70% e onda vec mozemo da pricamo o necem velikom.
                Gde nije strasno?! To je strasno samo po sebi sto je on predsednik..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Uuuuu mnogo bih voleo da nastavim ali jbg mora da se ustane za posao ujutru.

                  Ne znam tacno sta bih radio u zivotu bez tvoje podrske. Prosto me je evo sramota.
                  Vidiš kako imaš i posao u zemlji gdje vlada Vučko.

                  I treba da te bude, čitaj s razumijevanjem.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Vidiš kako imaš i posao u zemlji gdje vlada Vučko.

                    I treba da te bude, čitaj s razumijevanjem.
                    Nisi skapirao. Nema veze bice prilike.

                    Da ne bese Vucka ne bi ovo slatko bilo na stalo!? cek cek..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ne znam kojom si logikom dosla do toga, da izbeglice podrzavaju Vucica, a jos gore da su podrzavali Milosevica. Ja sam s Kosova, i glasao sam za Sasu. Niko u mojoj porodici nije glasao za Vucica, niti za Milosevica...


                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Znala sam da će neko da se oseti prozvanim, tj, mogla sam da pretpostavim.. pa nisam rekla svi pobogu
                        Većina jeste, svidelo se to tebi ili ne... i nema veze sa logikom, već sa realnom situacijom.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Nisi skapirao. Nema veze bice prilike.

                          Da ne bese Vucka ne bi ovo slatko bilo na stalo!? cek cek..
                          Ovaj drugi red ne mogu da skapiram, skontam, skužim, shvatim. Dok ti kreneš na posao ja ću mozgati šta si htio reći pa ću i tebi otkriti.

                          Comment


                          • Iako ih se ne sjecam dobro cini mi se da su u tim strasnim devedesetim politicari bili bar koliko toliko obrazovani,tj. obrazovane budale tad makar nije bilo singidingidunuma i mega sranja fakulteta a sad je to vec neki novi nivo sad imate cast da na televiziji gledate jednog Stefanovica,Babica,Martinovica...

                            Comment


                            • Nisam siguran, ali znam da mi je otac pricao da je Milosevic kad je bio predsednik gurao svoje kandidate koji nisu bili obrazovani, bio je neki stolar ili tako nesto, da bi on izgledao bolji. Znam i za foru Dafine i Jezdimira i njihovih banaka. Tako da mislim da u svakom vremenu ima takvih likova, nekad vise nekad manje.


                              Mislim i ovi briljiraju sa svemirskim godinama, telepromptovanjen vazduplohovima i mnogim drugim, ne lapsusima vec neznanjem.
                              Last edited by colchonero; 02-04-17, 23:01.

                              Comment


                              • Po kom to istrazivanju ti znas da vecina ljudi iz Bosne i s Kosova glasa za Vucica, odnosno glasalo za Milosevica. Pa ti ljudi su nas i primorali na napustanje svojih domova, totalno nelogicno.


                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X