Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Ode sk u tri lepe....kakav im je forum takav im je i program - još da im arena uzme tenis i mogu ključ u bravu.
    To nece, a izgleda da su hteli jer je tako nesto Visko rekao u onom njihovom podkastu, Wish&Go

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • To dvoje sam poredio premda nema puno veze. Ovo je nemar i neznanje ovog majstora. Ma ja sam digao ruke od ovog foruma, navratim ponekad da vidim ima li kakva poruka - po temama ni ne pokušavam zalaziti.

      Comment


      • Samo da vam prenesem poruku od Vladana, vise mu se niko ne javlja i ne odgovara mu na pitanja vezana za forum, tako da je jasno da se ovde nista nece menjati i da je ovo kraj SK foruma.
        Ja verujem da ce ovaj forum jos da radi ovako kilavo, ali prvom prilikom kad nesto bude crklo, sumnjam da ce tu biti neko da popravi.

        Ono sto je najgore, sto se niko nije udostojio da dodje i da nam kaze...

        To bi bilo to drugari
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Samo da vam prenesem poruku od Vladana, vise mu se niko ne javlja i ne odgovara mu na pitanja vezana za forum, tako da je jasno da se ovde nista nece menjati i da je ovo kraj SK foruma.
          Ja verujem da ce ovaj forum jos da radi ovako kilavo, ali prvom prilikom kad nesto bude crklo, sumnjam da ce tu biti neko da popravi.

          Ono sto je najgore, sto se niko nije udostojio da dodje i da nam kaze...

          To bi bilo to drugari
          Pa idi to SK...ili kad budem u Bg-u otici cu ja sa..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Što ne dotuku ovaj forum više, sramota da uopšte na sajtu piše da postoji.

            Comment


            • Slažem se sa torpedom, vreme je da se ugasi ovaj forum.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by nebitan View Post
                Ko god hoće na vox neka ide, vrati...kako god. Ja se u tu baru ne vraćam.
                Ok, verujem tebi i Tuti, tako da necu tamo. Ali pitanje je gde otici kada ovo definitivno crkne? Zna li bilo ko neko mesto? Neki normalan forum?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • PPP....nije loš...probaj.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Kada smo prešli na novu verziju i da je ona bila valjana, verovatno bi forum koliko toliko živnuo.

                    Admin se pojavio na par dana tada i od tada se ne javlja. Sve u svemu forum polako umire.

                    Šteta.
                    Last edited by Karamazov; 25-11-21, 10:35.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post

                      Ok, verujem tebi i Tuti, tako da necu tamo. Ali pitanje je gde otici kada ovo definitivno crkne? Zna li bilo ko neko mesto? Neki normalan forum?
                      Ne bi ti dugo izdrzao na Voxu, dobar je forum, ne znam sto ga toliko kudi Nislija.

                      SK je sramotan...bukvalno smesne pare...ajde da nisu nista dirali, nego...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ja sam na voxu, meni je tamo ok, a od ovog sam digla ruke, nazalost.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ako na mene misliš, ja ne kudim Vox92....jeste da se polako vraća na staro, kao dok je bio još B92, ali ima nade za njega još. Inače, tamo sam najaktivniji. Nešto slabije pišem na PPP....inače svuda mi je isti nick-Constantin...na avataru moja fotka iz RL...
                          Last edited by Constantin; 25-11-21, 13:18.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Presao sam na Vox i ok mi je za sada. Koliko sam primjetio Vox je prilicno posjecen forum, ima dosta aktivnih clanova a tu su i sve teme kao i na ovom forumu sto postoje. Od sposrtskih pa do Filmova, serija, knjizevnosti itd.

                            Sandu, predlazem Vox92.

                            Ne znam sta se tamo desavalo nekada, jer vidim da mnogi na SK o njemu negativno pisu ali ja iskreno za sada nisam primijetio nista neuobicajeno odnosno nesto neprijatno.

                            Comment


                            • Ja otisao na PPP ..... Videcu kako ce mi biti tamo. A veruj mi mrzelo me i tamo da se registrujem i jebavam i sada prilagodjavam ..... nemam pojma.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ja sam kudio Vox (b92), naravno to je moja perspektiva, neko drugi će reći sasvim suprotno. Na B92 su još bili moderatori neki opskurni likovi (pogotovo politika) koji su svoje stavove predstavljali kao neki etalon.
                                Kako je propao b92 mnogi su i prestali da se pojavljuju na forumu ali je ostala jedna ekipa koja je jezgro tog starog viđenja političkih stavova i vođenja foruma.
                                Sportski deo je i đene, đene... ali i tu je grupa koja kada joj nestanu argumenti ide onim "pa šta, ovo je privatni forum (privatno vlasništvo) i ako ti se ne sviđa slobodno menjaj". Iako je to bio prvi forum na kojem sam učestvovao u diskusijama nije i forum koji me je osvojio, ima forumaša dobrih, ima i onih manje dobrih, može da se povede diskusija ali moderatori su kao kakva sekta, imaju kolektivnu svest.
                                Bio sam i na drugim forumima, PPP sam bio ,pa batalio sve do trenutka kada je ovaj forum počeo da mre ali ne odmičem od PDF sport. Ako bi kojim slučajem forum počeo da fercera solidno (što nije neka wow ni želja ni tehnički zahtevna aplikacija) rado bih ostao na ovom forumu.
                                P.S. ni sam nisam cvećka ali NE VOLEM kada me neko hefta u zdrav mozak.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X