Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto gube prava za sve zive prenose, onda ce moci da se posvete forumu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Bojim se da će biti kasno jer koliko je dnevno postova na forumu mogli bi reći da je forum na izdisaju.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Данас почиње мастерс, нико да отвори тему?
        sigpic

        Comment


        • Otvorena je Ziko, samo za tebe
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Šta reći a da već nije rečeno jedino neku sočnu psovku na račun majstora.

            Comment


            • Forum je umro, bukvalno su ga pustili niz vodu, ali mogli su to makar da nam kazu.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ja bih ti preporučio da se više ne čeka admin i ako imaš mogućnost podigni novi forum..

                Comment


                • Comment


                  • Ima li sanse da se vrati izgled starog? Ovo je meni nepregdno nesto.

                    Comment


                    • Receno je da nema ali znam za forum kojim perfektno radi a verzija je ista ili slicna onoj koju smo mi ovde prethodno imali.

                      Comment


                      • Ja predlažem da svi predjemo na vox92

                        Jer ovde pomaka nema
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • Ko god hoće na vox neka ide, vrati...kako god. Ja se u tu baru ne vraćam.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ja sam skoro odustala da ce ga ikada opraviti, tj. da cemo se prebaciti na nov forum.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ode sk u tri lepe....kakav im je forum takav im je i program - još da im arena uzme tenis i mogu ključ u bravu.

                              Comment


                              • apo pitanju u92
                                koigod mislu da tam primpada
                                more dide
                                komu brani
                                alto nije mesto za pošten svet
                                tolko
                                i
                                fala




                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci kopaju

                                u rudnici

                                Comment

                                Working...
                                X