Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mega i OKK Beograd potpisali ugovor o saradnji
    https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1404200
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Nije Miško uložio u infrastrukturu i internat???Razbacuje se s parama, bahato. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Nije Miško uložio u infrastrukturu i internat???Razbacuje se s parama, bahato. [emoji41]
        Eh, pateticno Dekkarde i opet provociras. Misko je ulozio u infrastrukturu, ali se opet pravis lud. Sta je Mega Factory?

        I uz to mogli smo i mi da potpisemo takav ugovor, da im dajemo igrace i sl. Mogli smo sa jos 20 klubova po Srbiji. Ali ne, mi cemo da izdrzavamo Covicev klub...

        Samo guraj, cekam te na volej...

        Comment


        • Evo i Miško "izdržava" OKK Beograd. Ma lud čovek...
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Evo i Miško "izdržava" OKK Beograd. Ma lud čovek...
            LOL. Gde pise da ih izdrzava? Da im ne daje 450k????

            Covek ce ih koristiti da jos klinaca zgrabi i pusti ih tamo.

            Comment


            • Nešto im daje, nije navedeno koliko, da ovi nisu u dugovima ne bi ni bilo saradnje. Ovo pokazuje da je dobro imati razvojni klub, iz razloga koje sam juče navodio.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Nešto im daje, nije navedeno koliko, da ovi nisu u dugovima ne bi ni bilo saradnje. Ovo pokazuje da je dobro imati razvojni klub, iz razloga koje sam juče navodio.
                S' tim sto postoji velika razlika. Ako Misko da nekom 50k godisnje za tu uslugu a mi dajemo 400-500k Ko je tu lud. Jel ce FMP 10x bolje da odradi taj posao? Uz sve to Misko je svoju infrastrukturu resio i on pregovara sa pozicije moci. Bira klub koji hoce. A mi smo jebeni, jer ako necemo ovaj kaze OK odose hale i infrastruktura. Gde cete sada? E to je razlika koju ti ne vidis.

                Zato sam i rekao da Zvezda mora da resi svoju infrastrukturu a posle potpisuj s kim hoces ugovore, koji tebi odgovaraju a ne FMPu...

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  S' tim sto postoji velika razlika. Ako Misko da nekom 50k godisnje za tu uslugu a mi dajemo 400-500k Ko je tu lud. Jel ce FMP 10x bolje da odradi taj posao? Uz sve to Misko je svoju infrastrukturu resio i on pregovara sa pozicije moci. Bira klub koji hoce. A mi smo jebeni, jer ako necemo ovaj kaze OK odose hale i infrastruktura. Gde cete sada? E to je razlika koju ti ne vidis.

                  Zato sam i rekao da Zvezda mora da resi svoju infrastrukturu a posle potpisuj s kim hoces ugovore, koji tebi odgovaraju a ne FMPu...
                  Postoji još jedna razlika. Miško će imati deo rostera OKK Beograd ne ceo, a Zvezda može u svakom trenutku da povuče bilo kog igrača FMP-a kod sebe.
                  Drugo, ovaj ugovor sa Luckybetom ističe ove godine ako se ne varam, pa je i to prilika da se kroz novi ugovor sa njima ili nekim drugim revidiraju potraživanja FMP-a.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Earl Clark u Buducnosti.
                    Bas gotivan igrac.
                    Last edited by Laza Kacanski; 16-06-18, 09:09.

                    Comment


                    • Marvin Jones sa Texas Southerna u Olimpiji. Prosle godine igrao prvu ligu sa Kolosom sa Rodosa u Grckoj.

                      https://youtu.be/0iYTzQveyn4

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Gudura View Post
                        Izgleda da ga je Olimpija izduvala za pozivnicu. Samim tim mislim da od prica o nekom astronomskom budzetu i ambicijama za sledecu sezonu nema nista
                        Naprotiv, njima je problem bio sto su morali i domacu ligu da igraju. Lako ce se oni pojacati ako ima para, uz to i sav fokus moze da bude na ABA ligi. Igrao je Partizan prosle sezone evrokup i nisu bili ni medju cetiri najbolja u ABA ligi.
                        Sada je vreme za klubove iz drugih zemalja da malo vladaju ligom. To i nije neka steta, nasa klupska kosarka je ionako odavno upropastena.

                        Comment


                        • D.Pick:

                          Hearing some rumbles on Partizan Belgrade: wing Rade Zagorac and center Uros Lukovic are close to deals to sign with Serbia's famed club.

                          Comment


                          • Jan Rebec u Olimpiju.

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Jan Rebec u Olimpiju.
                              I Nikolic iz Bamberga

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                I Nikolic iz Bamberga
                                Sad bez zajebancije,nikad jača Aba!

                                Comment

                                Working...
                                X