Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ovaj levat kad bi preuzeo Real(pisali tripletari u fan temi) ne bi bili dovoljni nikakvi vinjaci...teska hemija bi me vadila
    Spremiće ti brat Gangara apsint , slab će biti vinjak
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Nema šta zaslužena pobeda Liverpula . Čestitke navijačima a sad idem na vinjak [emoji3]
      Pa ovo je dobro za buducnost Arsenala, ova pobeda vam apsolutno nista ne bi donela.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Cestitke navijacima Liverpula, ali koji mozak da krene utakmicu bez najboljeg igraca, pa to je smejurija.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Koliko su busni ovi iz Bourmuta,trebalo biti 41 do sad zreli su za drugu ligu...zanimljivo deluje tabela,ovo 6 mesto sad, izgleda pripada onima koji ga najvise vole...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Kao navijac Liverpula, gledam ovo i place mi se...

            Comment


            • Nema Liverpulu titule sa Klopom i njegovom filozofijom na gol vise i tempom koji forsira,zamisli da igrate Evropu tek

              Mada dok su u PL Conte i Mou samo ce se oni pitati za titule ,jedino da Simeone dodje u ligu,mozda bude nesto trece

              Comment


              • Пеп ће ове сезоне вероватно завршити испред Муриња. Видећемо следеће.

                Comment


                • Ma dobro brate fiksni, to za Liverpul i ptice na grani znaju, cuj Liverpul i titula...
                  Nego za koga ti navijas? Za Celsi ili za Junajted? Bio bih ti zahvalan ako bi mi odgovorio na pitanje, hvala unapred.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Po meni ocekivana pobeda Liverpula, jos kad sam video da Venger pocinje bez Alexisa sve je jasno bilo. Ne moze u klubu kome su dometi titula u PL ili LS da glavni igraci budu Kokelan, Iwobi, Remzi, Dzaka i pouzdani Ziru...Plus Venger koji se pogubio skroz ove sezone. Liverpul kada popravi odbranu moze da racuna na borbu za titulu, do tada mogu samo da budu u top4.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ma dobro brate fiksni, to za Liverpul i ptice na grani znaju, cuj Liverpul i titula...
                      Nego za koga ti navijas? Za Celsi ili za Junajted? Bio bih ti zahvalan ako bi mi odgovorio na pitanje, hvala unapred.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      Pitaj,Vladana

                      @Pobeda Stigli smo od sigurnog do vrv,ja mislim da nece al oboje u prva 4,sto je jedino bitno kad nisi prvi,a sledece sezone tek sanse nema kad se pojaca Mou,sad je shvatio da Dona ne moze stici,panije uzimao nista na zimu a uci ce u LS pa ce da pljusne pare na leto,e sad ako to uradi i Don Conte bice kidanje

                      Comment


                      • E na kakvu foru naleceh

                        Cech can't even save a word document...
                        Najmanje je tu Ceh kriv, iako stvarno ove sezone brani ispod svakog prosjeka za golmana te klase.
                        sigpic

                        Comment


                        • Daleko bilo da je Čehara kriv nećemo da se lažemo. Glupo je tražiti krivce u igračima ali glavni krivac za sinoć je Wenger lično zbog odabira igrača i samog pristupa meču , taktički nadigran po ko zna koji put i jbg.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Kakva golčina Kejna..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Morao je Tott do sada da vodi minimalno dva razlike. Samo da ih ne stigne kazna za ove promasaje.

                              Comment


                              • Ubija ih Totenhem, zasluzena prednost, mada je mogla biti i veca.

                                Eriksen otac! Strasno koristan igrac.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X