Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    Kao prvo, ne mogu ocekivati nista drugacije nego krivljenja drugog za svoje greske od nekih koji kazu ovo: "we'll do what we want, we're Man united, We'll do what we want!" . Ne mogu da verujem kakvi su to mozgvi navijaca Uniteda.
    [/size]
    [/size]Kao drugo, eve jedan snimak te situacije
    http://videa.hu/videok/sport/manches...l0C20DTBlJVsN8[size=13px]


    I pored toga sto su igraci Uniteda jos u napadi, Luiz pokusava izviniti se Runiju i podaje mu ruku kako bi ovaj ustao. Sta taj radi? Valja se kao da ga je neko pogodio sa puskom. Jos se nesto vidi na ovaj snimak, nekih 30ak sekunda nakon incidenta Runi je vec na nogama. Luiz je zasluzio drugi zuti, tu nema govora. Ali interesantno je valjanje igraca Uniteda tokom ceo drugog poluvremena kako bi Chelseaevi igracu zaradili kartone, bez razlike kakav je bio faul. Pa svakog sudiju bi to iritiralo, to je sramno ponasanje.

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      Mucho,poslije onog pljuvanja Celzija,hvala Bogu da su te ovi tvoji zadovoljili tvoje visoke kriterije,juce,narocito Esijen.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        [quote author=manda link=topic=2627.msg259084#msg259084 date=1299081698]
        Mucho,poslije onog pljuvanja Celzija,hvala Bogu da su te ovi tvoji zadovoljili tvoje visoke kriterije,juce,narocito Esijen.
        [/quote]
        Nisu, United je bio ocajan sa jos ocajniji pristup igre u drugom poluvremenu pa desilo se sta se desilo. A mene vise interesuje Ligu Sampiona, Premier Liga odavno ne zasluzije vise paznju, jedno sto treba je osigurati cetvrtu poziciju na tabeli.


        Essien me je iznenadio jer je bio najbolji u pogledu pasova u timu Chelsea, a mozda i na mecu, tu su bili sa Scholesa. Ali kao sto sam rekao, cekacu tih bitnih utakmica u Ligi Prvaka, ova jucerasna utakmica je bila dobra ali ne tako bitna.

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Oleeeeeeeee '65slif '65slif

          Dosao je i taj dan kad Je Mucho rekao par lijepih stvari o Essienu h5g6k8 h5g6k8
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            [quote author=Dale link=topic=2627.msg259095#msg259095 date=1299082071]
            Oleeeeeeeee &#039;65slif &#039;65slif

            Dosao je i taj dan kad Je Mucho rekao par lijepih stvari o Essienu h5g6k8 h5g6k8
            [/quote]
            Nikad nisam rekao nista lose o njemu, naprotiv, rekao sam da je dobar igrac. Ali ne tako dobar da je igrac svetske klase. Sto i nije, imao je nekoliko gresaka na sredini terena koje je Luiz ispravljao, jednom je bio taj body-check Ernandezu.

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              [quote author=trlababalan link=topic=2627.msg258910#msg258910 date=1299056262]
              Wayne Rooney alias Dete Debil je jedno prljavo retardirano govedo koji moze da udara protivnicke igrace, jebe sve po spisku sudiji, vara zenu sa prostitutkom (koja je u tada bila trudna).... I on je junak Engleske i junak M.U.
              A kad ga neko oklepa(a trebalo bi na svakom mecu bar duplo batina da dobije od protivnickih igraca nego od Luiza) onda su oni cigani, smradovi,...
              Da Dete Debil nije fudbaler(i to vrhunski) on bi ili bio u zatvoru ili u nekoj instituciji za mentalno poremecene i retardirane osobe.
              Toliko o Detetu Debilu, M.U. a neka navijaci pijane babure urlaju kako je sudija lopov, pritom zaboravljajuci koliko puta su vam sudije donele pobeda pa moze se reci i trofeja!
              AL jebiga Roman bolje podmazuje od posrane familije Glaizer!
              [/quote]
              Ajde se sad fino vrati nedje na pocetak sezone i pogledaj sta mislim o Runiju,krivo mi je samo sto si toliko ispisao,a nista nisi rekao.
              Koliko ste godina bez titule,imate li koju LS?
              Nista od toga ni ove godine,to vam je bar jasno


              A Luiz je gnjida,kraj price!
              sigpic

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                [quote author=Vladan link=topic=2627.msg259104#msg259104 date=1299082794]
                A Luiz je gnjida,kraj price!
                [/quote]


                we&#039;ll do what we want, we&#039;re Man united, We&#039;ll do what we want! *%@(D!RY-

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  Kad pogledam neke navijace Manchester Uniteda prosto mi je zao kluba ..
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=Gangrena link=topic=2627.msg259177#msg259177 date=1299091577]
                    Kad pogledam neke navijace Manchester Uniteda prosto mi je zao kluba ..
                    [/quote]
                    Sto?
                    Vi ste se digli ovim porazom Manca vise nego kada ste uzeli Barsu,treba jos igrati,jedna utakmica je izgubljena,ali ne i titula.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=manda link=topic=2627.msg259178#msg259178 date=1299091754]
                      Sto?
                      Vi ste se digli ovim porazom Manca vise nego kada ste uzeli Barsu,treba jos igrati,jedna utakmica je izgubljena,ali ne i titula.
                      [/quote]
                      Nismo se mi digli nego smo spustili na zemlju neke umisljene glave poput naseg prijatelja Betmena :fc-[
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        http://www.index.hr/sport/clanak/uni...ra/540633.aspx


                        Kako mi je tog covjeka zao , bio bi jedan od najboljih na svijetu da ga povrede nisu unistile
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • [/quote][/quote]


                              To sam vidio , ne mogu da vjerujem , on uvijek onako fin , miran , nikad ne bih rekao ..

                              Evo i link :


                              http://www.index.hr/sport/clanak/kol...tu/540704.aspx
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                Marihuana je bila izgleda. $#^%RT
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X