Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2021/2022

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Izgleda da će se Arsenal ove sezone boriti za opstanak.

    Comment


    • #17
      U 18:30 Liverpul - Čelzi.

      To mora da se pogleda.

      Comment


      • #18
        Steta jbg... mogao je dati zuti al sta da se radi.....

        Comment


        • #19
          Alonso i Mendy poklonili penal, a sudija se nadovezao da pokloni i crveni karton.

          Nista novo

          Comment


          • #20
            Tuhel odlično pripremio utakmicu.

            I pre gola Liverpula odličnu priliku da možda i reši utakmicu imao je Čelzi.

            Ovaj gol iz penala još i crveni ih sjebo.

            Žestoko napada Liverlul, teško da Čelzi izdrži.

            Comment


            • #21
              Dobar Chelsea, zasluzeno do boda.

              Steta so je celavi upropastio drugo poluvreme pa smo morali da gledamo malo drugaciji Chelsea.

              Comment


              • #22
                Steta, da nije bio crveni mislim da smo mogli do pobede, imali smo bolji tempo, bolji sanse, posed je bio malo na strani Liverpula, jeste da smo igrale malo defanzivno pre I nakon gola
                koji smo dali. Ja zadovoljan sa remijem.

                Comment


                • #23
                  Mislim da ipak kad spriječiš gol rukom, mora biti crveni karton. Svakako super bod za Čelzi, s obzirom na te okolnosti.

                  Počeo meč Totenhem-Votford, lijepa prilika za Nuna i ekipu da pobjedom odu ponovo na prvo mjesto i 9/9 bodova na samom početku.

                  Comment


                  • #24
                    Očajno otvaranje utakmice Junajteda.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Mislim da ipak kad spriječiš gol rukom, mora biti crveni karton. Svakako super bod za Čelzi, s obzirom na te okolnosti.

                      Počeo meč Totenhem-Votford, lijepa prilika za Nuna i ekipu da pobjedom odu ponovo na prvo mjesto i 9/9 bodova na samom početku.
                      Treba uzeti u obzir da se lopra od butine odbila na ruku stp je splet nesrecnih okolnosti.

                      Ja se kod ovakvih situacija uvek setim utakmice Srbije u Portugalu kad se lopta od glave "odbila" na ruku nasem reprezentativcu pa nije ni penal sviran. Ovde je situacija drugacija posto je igrac na gol liniji, penal jeste tu nema spora, ali crveni mislim da nije samo zog tog odbitka.

                      Comment


                      • #26
                        Stoji da je spet okolnosti ali crveni nije nikakva strašna odluka, iako postoje elementi i da mu ne ga ne daje.

                        Bože kako očajan Junajted u prvom, mogli su i bez sredine izaći isto bi bilo. Treba nam zadnji vezni i treba nam bojim se trener. Za ovo prvo je ostalo par dana a ne izgleda da će doći do bilo kakvog transfera. Možda ova utakmica promijeni mišljenje uprave..

                        Comment


                        • #27
                          Auuu, imamo promašaj i odbranu sezone.

                          Odlična odbrana De Hee ali i neverovatno šta je promašio ovaj iz Vulvsa.

                          Comment


                          • #28
                            Tutnu ga Mančester.

                            Comment


                            • #29
                              Ko drugi neko Ronaldo

                              Njukasl se baš brani, s druge strane su bili opasni na kontre, u par navrata bi i postigli gol da su imali završni pas. Tako da igra tu i tamo, nadam se bolje u drugom.

                              Comment


                              • #30
                                Njukasl se dobro branio ali dobro je pa ga ucackasmo nekako. Naravno da je GOAT strijelac🔥🔥🔥

                                Sad ce biti vise prostora i dacemo jos koji gol
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X