Announcement

Collapse
No announcement yet.

UEFA EURO 2020

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zasluženo Italijani osvojili.

Comment

• Bolji tim pobedio.

Comment

• Ma idemoooo bre hashahashah

Prelepo vece!
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

Comment

• Zasluženo, Englezi su rano poveli i nekako odatle više čuvali rezultat. Šteta, znam da ljudi kod nas (a generalno uopšte većina je vjerovatno bila uz Italijane) ne vole Engleze, ali meni je sav ovaj hajp sa It's coming home, 55 years of hurt itd. mnogo gotivan, neće ih, i inače na penale gube, večeras opet, nastavlja se čekanje za njih ali u tom čekanju i sprdnji na sopstveni račun su gotiva Sančo i Rašford su ušli samo zbog penala, to im je sigurno povećalo pritisak, a tek najmlađem Saki, 19 godina i šutira peti penal, jbg.
          Last edited by BorisUnited99; 11-07-21, 23:31.

Comment

• Nevjerovatno koliko Sterling ima dobro kretanje u igri ali on ocigledno nikad nece popraviti taj tzv. decision making, uvijek kasni sa dodavanjem i odlukama kada je u posjedu lopte.

Sto se tice penala, Saka nije toliko kritican koliko su Rashford i Sancho, kakav je ono zalet. Rade nesto sto nisu dovoljno dobro uvjezbali.

Maguirea mnogi ne vole nesto,ni ja ga ne obozavam. Ali kada se dobro pogleda taj covjek igra odlicno vec duze vrijeme. On je svoju igru podigao na visi nivo u poslednjih godinu dana. Vidis da mu je stalo, ne glumi nekog superstara, angazuje se maksimalno. Kako je samo izveo onaj penal

Comment

• Ako je tačno ovo što prenose mediji posle meča, primitivizam Engleza u svom punom sjaju, čisto da se razbiju neki stereotipi o kulturnim i nekulturnim narodima, mada to nije nešto što već nismo znali, mislim oni koji su hteli da znaju.

Last edited by goku; 12-07-21, 19:39.

Comment

Working...
              X