Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evrokup 2021-22

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evrokup 2021-22

    Bertomeu:

    ''Novi format je već dogovoren na sastanku u martu. Imali smo sastanke sa sportskim direktorima domaćih liga kako bismo napravili kalendar, a ostalo je još i da odredimo ko će sve biti deo Evrokupa. Datum kada bi trebalo da bude objavljena prva lista klubova koji će igrati u Evrokupu je 16. jun.“

  • #2
    Venecija i Codi Miller-McIntyre u pregovorima.

    Comment


    • #3
      taj Codi nije nikakav a i takav mi se cini da je bolji od Hola ...Hol i jeste igrac za osrednju ekipu za EC ....mislim da cemo ga dogodine i gledati u tako nekoj ekipi
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • #4
        A grupa: Andora, Lokomotiva, Huventud, Partizan, Lietkabelis, Trento, Metropolitan, Turk Telekom, Hamburg, Slask.
        B grupa: Valensija, Promiteas, Gran Kanarija, Budućnost, Virtus, Cedevita Olimpija, Burg, Ulm, Bursa, Venecija.

        Svako sa svakim u grupi (18 kola ukupno), iza svake grupe prolazi prvih 8 (po 2 tima "ispadaju") i igra se 1/8, 1/4, 1/2 i finale i to sve samo jedna utakmica u tim rundama.

        Domacin utakmice u eliminacionim rundama je naravno bolje plasirani tim.

        Comment


        • #5
          Prelosa grupa za nas. Bas pakao.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Prelosa grupa za nas. Bas pakao.
            Slazem se da je teza. Ipak komsije kazu da je njihova. Ne znam samo koga smatraju za problematicnog, osim Lokomotive, a i to je pitanje.

            Comment


            • #7
              I Ec ima 3-4 kvalitetne ekipe koje ce se boriti za polufinale ,ostali su tu da popune broj,sramotno je da Mornar i Igokea koja je bolja od pola ekipa koje su sada u Ec ne ucestvuje ,ali para vrti gde burgija nece,znaju to i nase komsije vrlo dobro
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • #8
                Valensija,Virtus,Lokomotiva i partizan su ekipekoje ce po meni medju 4
                Mislim da ce ove godine Virtus da osvoji!
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • #9
                  Zgaziće Partizan sve u ABA ligi.

                  Ubedljivo najbolju košarku igraju.

                  Comment


                  • #10
                    Imali su sve do sada lake protivnike, iako je džinks preuranjen je. 😂
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #11
                      Naravno da imaju sve preduslove da "zgaze" sve u ABA ligi, međutim videćemo kada krenu prave tekme i pravi problemi. Nas su problemi sasekli u korenu i samo se nižu. Videćemo u Aprilililiju i Junu ko će da se veseli ako će da gricka nokte.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • #12
                        Nemaju oni nikakve probleme, osim kad ih veštački naprave da bi počistili svoja s...nja i onda taj period nazvali "aparhejd".

                        Comment


                        • #13
                          Cedevita u odličnoj formi.

                          Posle Partizana i SC, dobili i Valensiju u gostima.

                          U ove tri utakmice blizu su od 100 poena po utakmici.

                          Dobro deluju napadački.

                          Comment


                          • #14
                            Quinn Cook i Lokomotiva Kuban raskinuli saradnju pa se igrac nece ni vracati u Rusiju posto je otisao kuci za Bozicne praznike.

                            Comment


                            • #15
                              Jordan Morgan potpisuje ugovor sa Venecijom, pre toga je objavljeno da Kostas Koufos ipak nece doci u Veneciju kako je najavljeno skoro.

                              Comment

                              Working...
                              X