Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za Serenu!!! Gledajte klinke i ucite se!

    Comment


    • Originally posted by retro View Post
      Ostali smo bez Kvitove, Ane, Zvonareve, Sharapove, Na Li, sve u jednom danu.
      Pridružila im se i Schiavone.

      OOP za danas http://www.wtatennis.com/SEWTATour-A...011/806/OP.pdf

      Što se mene tiče, ostala mi je Andrea i ona igra protiv Radwanske treći meč po redu na CC.
      sigpic

      Comment


      • I sto se mene tice, bas bih volela da Andrea ode skroz do kraja
        Ovo je repriza meca od pre par dana, njih 2 su igrale polufinale Carlsbada i tada je Radwanska bila bolja u 3 seta, ali su obe bile povredjene tj. Radwanska je bila povredjena, a Andrea je imala nekih stomacnih problema pa je odjurila u toalet u sred gema.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Bice zanimljiv mec Voskoboeva-Azarenka ovaj Voskoboeva zaista sjajno igra i dobro servisa,a Azarenka jedan od rijetkih favorita koja je ostala u turniru

          Comment


          • Serena opet oko 1 igra!

            Comment


            • Ja jos ne verujem da je Sharapova izgubila od Voskoboeve! Strasno, brate nadam se da ce je Azarenka razvaliti..
              Kvitova je isto bas razvaljena bila od Andree al sam gledao taj snimak Andrea je stvarno igrala dobro a Kvitova mnogo gresila..

              Serenu opet stavili u 1, nisu normalni.. Mucila se sa Zheng sto je cudno ocekivao sam ekspresnu pobedu u 2 seta..
              Al bitno je da je jos tu.. Idemo Serena do titule!!

              Comment


              • sta se desilo ani,jel u pitanju kakva povreda.nije valjda vinci bila toliko mocna da ju je tako lako dobila

                Comment


                • Danasnji rezultati.

                  Vinci R.-Stosur S. 4:6 1:6
                  Azarenka V.-Voskoboeva G. 6:1 6:2

                  Comment


                  • Originally posted by Boda View Post
                    Danasnji rezultati.

                    Vinci R.-Stosur S. 4:6 1:6
                    Azarenka V.-Voskoboeva G. 6:1 6:2

                    Comment


                    • Andrea izgubila I set

                      Comment


                      • Petkovic ispala iz prvih 10, nakon 7 dana.

                        Comment


                        • Ana u Sinsinatiju prvo na kvalifikantkinju, a onda Petrova ili Vinci

                          Comment


                          • Ish Vinci, ish

                            Comment


                            • Venus odustala od Sinsinatija, ali se nada da ce da zaigra na US Openu

                              Comment


                              • Da li je Bojana upala u glavni zreb? Bilo je dosta otkaza.
                                sa kim igra JJ u prvom kolu, valjda ce dobiti laksi zreb nego u Torontu...

                                Comment

                                Working...
                                X