Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BOKI1969 View Post
    Da nebude zablude SERENA JE VELIKA SAMPIONKA ali ovo sta joj se izdesavalo me je nateralo da to pomislim
    A jel bih mogao da dobijem kratak uvid u to?
    Ja sam samo odjednom primetio da je neko vreme nema, a onda cuo da ima neku povredu ili tako nesto.

    Ko god zna, nek mi kaze, ali kratko, da nas ne opomenu da imamo drugu temu za to...

    Moze i neka privatna poruka, ako bi neko da se raspise...

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      A jel bih mogao da dobijem kratak uvid u to?
      Ja sam samo odjednom primetio da je neko vreme nema, a onda cuo da ima neku povredu ili tako nesto.

      Ko god zna, nek mi kaze, ali kratko, da nas ne opomenu da imamo drugu temu za to...

      Moze i neka privatna poruka, ako bi neko da se raspise...
      Ja cu raspisati u poruci.

      Comment


      • Nisam znao za ovo.

        Francuska teniserka Viržini Razano rekla je da će igrati na Rolan Garosu, uprkos tome što je njen verenik i bivši trener preminuo ove nedelje.


        Beta/AP
        Razano je rekla da joj je verenik Stefan Vidal nekoliko dana pred smrt rekao da želi da igra. Njemu je pre devet godina ustanovljen tumor mozga.

        „Pre četiri-pet dana sam ga pitala da li želi da igram na Rolan Garosu. On je odgovorio da treba da igram“, rekla je 28-godišnja francuska teniserka.

        „On je želeo da nastavim da živim, da igram za njega i da i dalje budem snažna i da se borim“, rekla je Razano.

        Trenutno 93. igračica na WTA listi rekla je da joj verenik nije otkrio da mu se stanje nedavno pogoršalo, a on ju je ubedio i da u aprilu igra za Francusku u Fed kupu protiv Španije.

        „Najlepša stvar koju smo postigli u svojim životima nema veze sa tenisom. Bili smo par, ali smo postali jedna osoba. Imala sam jako teško odrastanje dok nisam srela njega. Teško je, ali sam živa zahvaljujući snazi koju mi je dao“, rekla je Razano.

        Comment


        • Da, to sam jutros pročitala... baš tužno...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • JJ izgibila od Sofije Arvidson 76. na listi sa 6:3 3:6 3:6!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dobro je to, ima vise vremena da se odmori pred RG

              Comment


              • A Bojana je izgubila od Anabel Medina Gariges sa 6:2 6:0!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jel istina da se Ana povukla sa RG zbog neke povrede? Rekla mi je baba, tako da moze biti da je pogresno cula ili slicno.

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Jel istina da se Ana povukla sa RG zbog neke povrede? Rekla mi je baba, tako da moze biti da je pogresno cula ili slicno.
                    Mislim da baba ipak nije dobro cula, Ana se povukla sa turnira iz Strazbura zbog povrjede lijeve sake i nada se da ce se oporaviti do RG...
                    Pisalo se o tome ovih dana, pogledaj par postova iznad...

                    Comment


                    • Sada ima problem sa zglobom leve ruke i odustala je u Strazburu, ali za RG se još ne zna
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Mislim da baba ipak nije dobro cula, Ana se povukla sa turnira iz Strazbura zbog povrjede lijeve sake i nada se da ce se oporaviti do RG...
                        Pisalo se o tome ovih dana, pogledaj par postova iznad...
                        Kao sto rekoh, ume tako da cuje samo pola vesti a onda da mi alarmira...

                        Mrzelo me da citam, a mislio sam da je neka svezija vest u pitanju, pa sam pogledao samo postove sa ove strane. Sacu nadjem bas da vidim kaj ste rekeli, pa cu da kliknem na ovoj dugme EDIT cim nadjem.

                        EDIT: bilo je na prethodnoj strani...

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                            Nisam znao za ovo.

                            Francuska teniserka Viržini Razano rekla je da će igrati na Rolan Garosu, uprkos tome što je njen verenik i bivši trener preminuo ove nedelje.


                            Beta/AP
                            Razano je rekla da joj je verenik Stefan Vidal nekoliko dana pred smrt rekao da želi da igra. Njemu je pre devet godina ustanovljen tumor mozga.

                            „Pre četiri-pet dana sam ga pitala da li želi da igram na Rolan Garosu. On je odgovorio da treba da igram“, rekla je 28-godišnja francuska teniserka.

                            „On je želeo da nastavim da živim, da igram za njega i da i dalje budem snažna i da se borim“, rekla je Razano.

                            Trenutno 93. igračica na WTA listi rekla je da joj verenik nije otkrio da mu se stanje nedavno pogoršalo, a on ju je ubedio i da u aprilu igra za Francusku u Fed kupu protiv Španije.

                            „Najlepša stvar koju smo postigli u svojim životima nema veze sa tenisom. Bili smo par, ali smo postali jedna osoba. Imala sam jako teško odrastanje dok nisam srela njega. Teško je, ali sam živa zahvaljujući snazi koju mi je dao“, rekla je Razano.
                            Možda bi joj ovo mogao biti podstrek da ovaj grand slam odigra najbolje samo za svog vjerenika.
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                              Vratila se treninzima odavno. Verovatno cemo je gledati na Wimbldonu ;)
                              To je odlična vijest jedva čekam taj povratak ....
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Takodje vise vreme je..

                                Comment

                                Working...
                                X