Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    He, he, naravno da ne bi
    Mislim, baš smo zlobni, slatka devojka, ali igra tako doooooosadnoooooooo...
    Ne samo sto igra dosadno nego su joj i novinari na AO ja mislim rekli da je mnogo dosadna, da dosando odg na pitanja.

    Comment


    • Bojana Jovanovski vodi sa 1-0 u setovima i 4-1 u 2 setu protiv Kurdryavtseve....ono sto je veoma zanimljivo je da Bojana nije jos izgubila svoj servis....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Sad ce.

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          Sad ce.
          Ipak nece.....prvi put dobila mec bez izgubljenog servisa.....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Injured Ana pulls out of Strasbourg


            Ana has withdrawn from the Internationaux de Strasbourg due to inflammation in her left wrist.
            She said: "It's very disappointing. It's always extra disappointing to have to withdraw while on-site at a tournament, because you've felt the excitement and met the staff, and you're looking forward to being part of it all.
            "I was impressed by this tournament while I was here, I felt very welcome, and it's such a shame that I am unable to compete. Hopefully I'll be back sometime in the future.
            "I've had this pain for a while now, despite physical therapy. My doctor has told me to rest it completely for a few days, and I'm having treatments twice a day.
            "Considering that it is not my racket hand, I can still practice, but backhands are out of the question for the next few days. I expect to be fit for Roland Garros."

            Ovo vec postaje zabrinjavajuce, ona je na svakih par nedelja povredjena.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post

              Ovo vec postaje zabrinjavajuce, ona je na svakih par nedelja povredjena.
              Nadam se da ce stici 100% spremna za R.G.

              Comment


              • Ma dzaba njoj i da je 100% spremna. Ona i JJ su zavrsile sa nekim velikim rezultatima. Sto smo videli od njih, videli smo. ;)

                Comment


                • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                  Ma dzaba njoj i da je 100% spremna. Ona i JJ su zavrsile sa nekim velikim rezultatima. Sto smo videli od njih, videli smo. ;)
                  Pa da nikad nece one igrati kao 2008, pogotovo Ana..

                  Comment


                  • Tako to ide u zenskom tenisu

                    Comment


                    • Originally posted by shminka
                      april 2009...Safina prva...a u tom trenutku Serena ima u djepu AO US i finale Wimbledona....
                      Imala je i Serena odgovor na to sto si napisao.Bila je malo brutalna al jbg iskreno.

                      Comment


                      • Originally posted by BOKI1969
                        Mislim da je Serena digla ruke od tenisa;)
                        Nema sanse. Zeljna je ona jos uvek titula i da pokaze da je i posle svega sto joj se desilo i dalje najbolja. ;) Veruj mi.

                        Comment


                        • Originally posted by Jigsaw92
                          To je radila Serena pre nego sto se povredila. Valjda ce nastaviti tamo gde je stala
                          Da, ali Serena je starija (za jednu igracicu), tako da je ona samo igrala na najnajvaznijim turnirima, i to vec koju godinu za redom...

                          A tu je sve ostale igracice oducavala od tenisa.

                          Jos veci problem od samih igracica je njihov nedostatak ambicije i zelje da uniste ovu Karolinu u mecu, one bi samo da je dobiju, a onda bi na sledecem turniru ispale na startu (sve ovo je hipotenuza ). A toliko njih to moze. Mene fascinira da jedne No.1 sveta vise brine o izgledu i imidzu (ne kazem da je lose, naprotiv), nego o sopstvenom tenisu. kad bi neka pocela da dominira, cenim da bi to povuklo i ostale da podignu nivo igre i imali bismo dobar WTA Tour, samo kad bi neko poceo. Dosta njih ima igru, ali malo njih ima glavu, sto je stvarno tuga, i ne mogu da ukapiram kako se nijedna ne seti da uzme sportskog psihologa, jer ti ljudi umeju cuda da ucine.

                          Ako je neka i uzela, ne vidi se. Ko zna, mozda je prerano za rezultate.

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Da, ali Serena je starija (za jednu igracicu), tako da je ona samo igrala na najnajvaznijim turnirima, i to vec koju godinu za redom...

                            A tu je sve ostale igracice oducavala od tenisa.

                            Jos veci problem od samih igracica je njihov nedostatak ambicije i zelje da uniste ovu Karolinu u mecu, one bi samo da je dobiju, a onda bi na sledecem turniru ispale na startu (sve ovo je hipotenuza ). A toliko njih to moze. Mene fascinira da jedne No.1 sveta vise brine o izgledu i imidzu (ne kazem da je lose, naprotiv), nego o sopstvenom tenisu. kad bi neka pocela da dominira, cenim da bi to povuklo i ostale da podignu nivo igre i imali bismo dobar WTA Tour, samo kad bi neko poceo. Dosta njih ima igru, ali malo njih ima glavu, sto je stvarno tuga, i ne mogu da ukapiram kako se nijedna ne seti da uzme sportskog psihologa, jer ti ljudi umeju cuda da ucine.

                            Ako je neka i uzela, ne vidi se. Ko zna, mozda je prerano za rezultate.
                            Slazem se. Serena ni ne mora da igra na manjim turnirima, njoj to ne treba.

                            Comment


                            • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                              Nema sanse. Zeljna je ona jos uvek titula i da pokaze da je i posle svega sto joj se desilo i dalje najbolja. ;) Veruj mi.
                              Da nebude zablude SERENA JE VELIKA SAMPIONKA ali ovo sta joj se izdesavalo me je nateralo da to pomislim

                              Comment


                              • Originally posted by BOKI1969 View Post
                                Da nebude zablude SERENA JE VELIKA SAMPIONKA ali ovo sta joj se izdesavalo me je nateralo da to pomislim
                                Vratila se treninzima odavno. Verovatno cemo je gledati na Wimbldonu ;)

                                Comment

                                Working...
                                X