Originally posted by Daba
View Post
Announcement
Collapse
No announcement yet.
Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)
Collapse
X
-
-
Originally posted by taliesin View PostSpanija ce da se proseta do zlata vezanih ociju. Kad bude doslo do gustog istupice Pau Gasol i osvojice prvenstvo sam. Opet.
Leave a comment:
-
Originally posted by Daba View PostBogami i Španija žestoko oslabljena kao i mi, Francuska ima par otkaza ali imaju oni i pored otkaza odlicnu reprezentaciju.
Leave a comment:
-
Bogami i Španija žestoko oslabljena kao i mi, Francuska ima par otkaza ali imaju oni i pored otkaza odlicnu reprezentaciju.
Leave a comment:
-
Mislim da ce ovo biti jedno od najslabijih takmicenja makar u zadnjih 5 prvenstava.
SVI NAJVAŽNIJI IZOSTANCI ŠIROM EVROPE
SRBIJA: Miloš Teodosić (Los Anđeles Klipers), Nemanja Bjelica (Minesota Timbervulvs), Miroslav Raduljica (Đengsu Dragons), Nikola Jokić (Denver Nagets), Marko Simonović (Zenit Sankt Peterburg), Nikola Milutinov (Olimpijakos).
HRVATSKA: Mario Hezonja (Orlando Medžik), Ante Žižić (Boston Seltiks), Ivica Zubac (Los Anđeles Lejkers), Miro Bilan (Cedevita).
ITALIJA: Danilo Galinari (Los Anđeles Klipers), Andrea Barnjani (EX Baskonija).
FRANCUSKA: Nikola Batum (Šarlot Hornets) Rudi Gober (Juta Džez), Jan Mainmi (Vašington Vizards), Fabijan Kozer (Real Madrid).
ŠPANIJA: Serhio Ljulj (Real Madrid), Nikola Mirotić (Čikago Buls), Serž Ibaka (Toronto Reptors), Rudi Fernandez (Real Madrid), Felipe Rejes (Real Madrid).
BELGIJA: Met Lodžeski (Panatinaikos)
POLJSKA: Marćin Gortat (Vašington Vizards).
GRČKA: Janis Adetokunbo (Milvoki Baks), Kosta Kufos (Sakramento Kings).
SLOVENIJA: Zoran Dragić (Olimpija Milano).
NEMAČKA: Danijel Tajs (Boston Seltiks), Pol Cipzer (Čikago Buls), Maksimilijan Kleber (Dalas Maveriks).
ČEŠKA: Jan Veseli (Fenerbahče), Andrej Balvin (Gran Kanarija).
VELIKA BRITANIJA: Ben Gordon (Teksas Ledžends).
TURSKA: Ersan Iljasova (Atlanta Hoks), Omer Ašik (Nju Orleans Pelikans), Enes Kanter (Oklahoma Siti Tander)
UKRAJINA: Aleks Len (EX Finiks Sans), Kirilo Fezenko (Avelino).
RUSIJA: Sergej Karasev (Zenit Sankt Peterburg).
LETONIJA: Anžejs Pasečniks (Gran Kanarija).
LITVANIJA: Domantas Sabonis (Indijana Pejsersi), Paulijus Jankunas (Žalgiris).
Leave a comment:
-
Nažalost bio si u pravu, ni Teodosić neće igrati[emoji20]
Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Leave a comment:
-
Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View PostJanis Adetokumbo saopštio je da nije u mogućnosti da nastupa za nacionalni tim na predstojećem Evropskom prvenstvu. Grčki reprezentativac napisao je na "Fejsbuku" da usled povrede neće moći da nastupa na EP, jer ne želi da rizikuje i povreda mora da se zaleči.
Ovo je veliko razočaranje za grčku javnost, a i za nas ljubitelje košarke, pošto je Janis samo jedan od mnogih igrača koji neće nastupati na prvenstvu Starog kontinenta.
Janis se nalazi na turneji u Kini gde je uradio neke dodatne preglede u vezi njegovog kolena. Po rečima Adetokumba bol je postojao i morao je da donese najtežu odluku u karijeri.
Valjda neće, ali 'Merikanci su đubrad.
Leave a comment:
-
Janis Adetokumbo saopštio je da nije u mogućnosti da nastupa za nacionalni tim na predstojećem Evropskom prvenstvu. Grčki reprezentativac napisao je na "Fejsbuku" da usled povrede neće moći da nastupa na EP, jer ne želi da rizikuje i povreda mora da se zaleči.
Ovo je veliko razočaranje za grčku javnost, a i za nas ljubitelje košarke, pošto je Janis samo jedan od mnogih igrača koji neće nastupati na prvenstvu Starog kontinenta.
Janis se nalazi na turneji u Kini gde je uradio neke dodatne preglede u vezi njegovog kolena. Po rečima Adetokumba bol je postojao i morao je da donese najtežu odluku u karijeri.
Leave a comment:
-
Nemačka je započela uspešno takmičenje u Superkupu koji se održava u Hamburgu kao priprema za predstojeće Evropsko prvenstvo. Panceri su savladali Rusiju s i to pre svega zahvaljujući Denisu Šrederu koji je praktično igrao sam u završnici i sa 28 datih poena i po tri skoka i asistencije odveo Pancere do trijumfa od 79:76 (19:21, 20:20, 17:19, 23:16).
Leave a comment:
-
Dule zbog zdravstvenih problema ne putuje u Jermeniju gde im treba pobeda za prolaz.
Gledao sam ceku utakmicu protiv Slovacke bas mu je bilo lose, bukvalno nije mogao da ustane sa stolice. Na kraju utakmice ucinio je to ali uz pomoc svojih saradnika.
Leave a comment:
Leave a comment: