Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • izgubi korak covek ko zna iz kog razloga mozda je cekao da ga ovaj rusi al covek ga pustio samog, ovo je smesno koliko sansi, sudbina sta ces

    Comment


    • Nevjerica sta se promasuje
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • JAOOOOOOOOOOOOO! Kako promasi Karime jebote!?!?
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Di maria da li si ti normalan............ bože sačuvaj !!!

          Comment


          • nadam se da real u naredna tri kola ne moze ponoviti ovakve promasaje

            Comment


            • Di maria..........ojjjjjjj

              Comment


              • kad pepe mora da dodje u napad da centrira, neka, nema veze neka el klasiko odluci sampiona

                Comment


                • Da li je bre moguce da su ovo promasili? Tacnije da je ono govno od golmana userskog odbranilo?

                  Bravo! Ode prednost samo tako..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • ajoj pa jel moguce ovooooooo

                    Comment


                    • DI MARIA MRŠ U TRI LIJEPE...............
                      Last edited by danijelkr; 08-04-12, 22:43.

                      Comment


                      • da se neko ovako brani pred kraj to jos nisam video ceo tim valensije u svom petercu, al je real mocna ekipa ali nema zavrsnice i onda dolazi do ovoga

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Da li je bre moguce da su ovo promasili? Tacnije da je ono govno od golmana userskog odbranilo?

                          Bravo! Ode prednost samo tako..
                          Strasno,ali stvarno strasno.Kao da ih je prokleo neko!!!Nije htelo da udje pa to ti je.Doslo mi da skrcam pivsku flasu zubima

                          Comment


                          • ja bih pojeo onu loptu i travu koliko sam se bio razbesneo, pa mogao je sudija svirnuti i neki penal sta bi falilo, mada dobro je kakvi su bili baksuzi mogla je valensija jos i dati gol

                            Comment


                            • Imali prednost od 10 bodova i usrali sve ! Ej, 10 bodova ! Ova 4 boda meni ne znače apsolutno ništa. Kakve smo mi k.....e sreće imam osjećaj da će Atletiko u srijedu prekinuti dug post bez pobjede u derbijima.

                              Nada je tu, al bgm biće svašta do kraja

                              Comment


                              • Ne vidim cemu toliko proklinjanje sudbine kad osim u posljednjih 10-15 minuta Valencia je bila u najmanju ruku ravnopravan protivnik,za mene su cak imali i zrelije prilike.Odlicna i izjednacena utakmica u kojoj su oba tima mogla uzeti 3 boda,ali mozda je ovako najrealnije.Mislim da nemaju vise pravo na kiks do kraja prvenstva osim utakmice sa Barcelonom ako zele do titule.Navijam za Real da osvoji ne zato sto su mi dragi nego zato sto mi je Barcelon vise mrska
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X