Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2016. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg ja sam vecinom prisutan preko ovih novih gadgeta koje zovu smart pa ne mogu da se bas raskucam ko ti Prlence.

    Uglavnom isto kazemo, samo drugo pakovanje

    Pozdrav

    Comment


    • Endi za rekordnu 5. titulu na Kvinsu, Milosevo prvo finale van betona, Sasa u potrazi za prvom ATP titulom i prvom za tinejdzere posle skoro 8 godina a Majer tek ima cemu da se raduje kao najslabije rangirani igrac u ATP finalu posle 3 godine.. bice dobar dan
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Torima View Post
        Jbg ja sam vecinom prisutan preko ovih novih gadgeta koje zovu smart pa ne mogu da se bas raskucam ko ti Prlence.

        Uglavnom isto kazemo, samo drugo pakovanje

        Pozdrav
        Nek si ti meni živ i zdrav druže.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Opet +1 za brata Gojka, zamisli posle Federera, Nadala i Mareja da ti je najveci rival Zverev. Pomjerio bi nas Noco sve starosne granice, pao bi Slem i posle 40. kapiram
          sigpic

          Comment


          • Ce Cilic biti u prvih 13 nositelja na Wibledonu? 13. je, Nadal je otkazao ali se ubacio Del Potro sa protected rankingom. Fali mu 30 bodova za 12. mjesto ali mislim da bi trebao jer ima bolje rezultate na travi od konkurencije zadnje 2 godine.
            Last edited by fuzbal špiler; 18-06-16, 20:28.

            Comment


            • Originally posted by Prle!
              Ako nema Novakovog imena u tim kombinacijama, post ti je suvišan majstore.

              Btw, Miloš bi sutra mogao do pobjede, ipak je Andy poznat kao najbolji 'runner up' igrač ikad.
              Bas me zanima kako ce Endi riternirati, tu ce naravno i biti kljuc meca. Znacilo bi ovo Skotu, ovo je jedan od najprestiznijih turnira na svetu a nalazi se na toliko jakoj listi igraca sa 4 titule da verujem da silno zeli da ih sve ostavi iza sebe
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Bas me zanima kako ce Endi riternirati, tu ce naravno i biti kljuc meca. Znacilo bi ovo Skotu, ovo je jedan od najprestiznijih turnira na svetu a nalazi se na toliko jakoj listi igraca sa 4 titule da verujem da silno zeli da ih sve ostavi iza sebe
                Dosta oscilira u igri Andy, a ostavlja dojam i da fizički nešto nije uredu. Miloš mi izgleda nikad bolje, servira nenormalno i taktički je dosta dobar. Za razliku od ranije, sada mu nizak odskok baš odgovara, dobro kupi bekend i kombinacija slajsa i izlaska na mrežu mu je donijela brdo poena ove sedmice.

                Računajući Andyev veći broj grešaka od prosječnog i odličnu igru Miloša u ofanzivi, posebno kad je o forhendu riječ, neće Murrayu biti baš lako. Moguće je i da zijani ovo.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Sasa u potrazi za prvom ATP titulom i prvom za tinejdzere posle skoro 8 godina.
                  Al bitno da je tinejdžer, kad ne bude bio neće biti zanimljiv.

                  Koga bole što je tinejdžer, igra seniorski tenis, profesionalno. Samo rezultat je bitan, godine nisu.

                  Originally posted by Prle!
                  Ako nema Novakovog imena u tim kombinacijama, post ti je suvišan majstore.

                  Comment


                  • Izdrži majstore, imaš našu podršku.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Originally posted by Prle! View Post
                      Šta ćeš care, ima nas kojima se ne vrti život oko Novakove ose. Žao mi je ako vam to vrijeđa intimna osjećanja koja gajite prema Nolu.
                      Pa kad pobedjuje i ispisuje istoriju onda vam se zivot ne vrti oko njegove ose ali da je izgubio od Mareja u finalu RG-sa onda bi Marej bio najbolji zemljas svih vremena() a Djokovic nikada nebi mogao da bude u redu sa legendama kao sto su Nadal, Federer i Marej jer nema RG.. I da, itekako bi bilo mnogo, mnogo vise vasih postova da je Marej pobedio a i zivot bi vam se vrteo oko Novakove ose sve do sledeceg RG-sa neprestano, Marej bi bio legenda samo takva.

                      Ali je zato Novak objasnio neke stvari i sada se mudro cuti od strane Nadal-Federer fan baze, dok se nesto ne daj boze nepovoljno po Novaka ne desi.

                      P.S. Naravno ''Stan the Man'' bi pao u zaborav a lavina novih simpatija bi bila pokrenuta prema ''Endi-ju Legendi-ju''.. ''Endi Legendi'' bi bio prvi teniser jos od Rod Lejvera koji je osvojio GS na tri razlicite podloge, njegova velicina bi otisla u beskonacnost.
                      Last edited by Chiwwi; 18-06-16, 21:10.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Al bitno da je tinejdžer, kad ne bude bio neće biti zanimljiv.

                        Koga bole što je tinejdžer, igra seniorski tenis, profesionalno. Samo rezultat je bitan, godine nisu.



                        Nije to tacno Gojko brate, Warrior-u su zanimljivi i ovi nesto stariji, osim ako se ne zovu Novak Djokovic.
                        Ajnstajn (Veliki) je izneo jednu poprilicno tacnu cinjenicu vezanu za ovaj forum ovde a to je da kada god se neko novi mlad i naostren pojavi odmah izaziva negodovanje jednog dela (dobrog dela) Novakovih navijaca (ono za odbrambeni mehanizam) i to je fakat. Ali postoje i drugi koji gledaju da na bilo koji nacin omalovaze ono sto Novak postize. Tako da su i jedni i drugi u pravu kada napadaju ove "preko puta".
                        Ali je najveci problem sto ne polaze od sebe, tj ne gledaju sebe i svoje propuste vec samo traze propuste kod drugih.
                        Za jedan forum, sasvim normalno stanje...
                        Last edited by Sandugp; 18-06-16, 21:56.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Tema je turniri iz serije 500
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Torima i Prle,

                            Zadovoljstvo vas je čitati i kad vas dvojica pišete ovo kreveljenje pojedinaca na forumu pada u drugi plan bez obzira na broj postova ako se tako uopšte mogu nazvati.
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • Za svaki sledeci post, koji nema veze sa temom, sledi ban, goku je vec stradao.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Zverev ce poceti da ugrozava top 5 tenisere tek za neke 2 godine do tada ne ocekujem neke bitnije rezultate izuzev trave gdje moze biti jako opasan,svakako veliki potencijal ima i vjerovatno ce biti prvi u jednom trenutku ali mislim da je debelo limitiran gradjom i visinom i siguran sam da nema ni promil sanse da postigne rezultate Djokovica,Nadala ili Federera.Ono sto je realno za njega po meni je 5 6 GS sto jeste ogroman uspjeh ali cemo vidjeti sto vrijeme donosi,volio bih da me demantuje i postane prava zvijer od igraca kao prije navedeni.Mislim da Federer uzima Vimbldon eto jos jednom ponavljam to

                                Comment

                                Working...
                                X