Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Osvojicete prvenstvo, malo sutra ;)
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • E da, da napomenem da je veliki Cristiano Ronaldo postigao gol protiv svih ekipa u jednoj sezoni i postao jedini igrac kojem je to uspelo. Pre njega je rekord drzao "Zuba", koji je dao golove protiv 19. ekipa, ali kada je u Primeri igralo 22. kluba...Ziveo Ronaldo i Real Madrid.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Živeo GRANDE MOU koji postaje jedini čovek (trener/igrač) da je osvojio titule u 3 kroz istoriju fudbala najjače lige.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Neka me neko ispravi ali ucinilo mi se da sam video kod rezultata 2-1 za Real da Gvardiola skida i salje na zagrevanje Pike-a ?? Jel to on mislio da Barsa vodi 2-1 ili nesto drugo?

          Comment


          • Originally posted by AleksandarD View Post
            Neka me neko ispravi ali ucinilo mi se da sam video kod rezultata 2-1 za Real da Gvardiola skida i salje na zagrevanje Pike-a ?? Jel to on mislio da Barsa vodi 2-1 ili nesto drugo?
            Pa mora kad Puyol ima metlu u ledjima. Salim se... Sigurno je hteo da ga stavi u napad kao Mou onomad Huth-a u Chelsea-u. Nikad ne znas sa Guardiola-om, veliki je to mag, uvek postoji taj faktor iznenadjenja kod njega. Nije sablon trener kao sto pricaju... Ne, uopste.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Cestitke Realovim navijacima za pobedu a i titulu Spanije. Obrni okreni potpuno zasluzeno...

              Doslo je vreme da se zavrsi dominacija Barse, kad su Realovi navijaci istrpeli 6:2, 5:0 i ono ispadanje iz LS pa i kupa Spanije mogu i Barsini ovo pretrpeti i cestitati boljem veceras.

              Comment


              • Posed lopte:
                Farsa 70 %
                Real 30 %

                70% smaranja, 30 % fudbala

                MURINJO
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • The Special One

                  Comment


                  • Baba serhija buskeca http://vukajlija.com/reakcije/2227
                    bravo za Real!

                    Comment


                    • Cestitke Madridjanima na pobedi, titula sada i definitivno ide u prestonicu, tamo gde joj je i mesto.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Cestitke Realu na pobedi i na osvojenoj tituli, potpuno zasluzeno tokom cele sezone...

                        Murinjo je MAG, BOGOTAC, jednostavno genije, potpuno je nadigrao Barsu...

                        Sve cestitke i navijacima Reala, dugo su cekali na ovo...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Konacno, titula! Skroz zasluzeno, cestitke!

                          Comment


                          • nachi ovakav trener ko sto je mourinho se nece roditi ni u sledeceh 100 godina... nachi u koju god ligu da ga stavis, coek se sprda...

                            Comment


                            • konacno i da mi docekamo polse 4 godine titulu
                              murinjo je car, svaka mu cast, a ronaldo je pokazao da zna da daje golove i protiv vrhunskih ekipa
                              slavite madridjani
                              HALA MADRID

                              Comment


                              • Nisam gledao ni LS(celzi),ni juce ovo,ni zadnji mjesec dana nista,ali citam,i vidim sta barsi hvali,samo jedan covjek,da je on tu,sve bi bilo isto kao i prrije,David Vilja,bez njega se ne moze,bezidejnost u napadu.

                                U svakom slucaju cestitka Realu na tituli,gledao sam sazetke sad,fin gol Ronija,pretrcao i plasirao.
                                I za kraj,poslije ovakvog izdanja Barse,sve vise vjerujem u prolaz Celzija.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X