Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primera division 2011/12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Koji ofsajd? Maskerano je ostavio nogu iza... gleda se ona noga bez obzira gde se nalazi gornji deo tela.
    e to nisam video ,al Barsa ne lici toliko na onu silnu masinu koja hara terenom
    Miloolja meni ovaj steam koci samo tako

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Sta je uradio? Net mi jako spor ne mogu nikakav stream da gledam, bem ti SBB, valjda se sredi.

      Kakav je gol, prekid ili?
      Upropastio kontru 4 na 3. Gol je drljav ali je Real puno bolji, farsica drzi loptu ali ne mogu da prdnu. Kao i uvek Murinjo u svojoj drugoj sezoni sa jednim klubom dominira i ubija redom. Uzece duplu i dovidjenja.

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        e to nisam video ,al Barsa ne lici toliko na onu silnu masinu koja hara terenom
        Miloolja meni ovaj steam koci samo tako
        Nadam se da poslije tekme nece liciti ni na sta.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • hoce li neko zaustaviti Alvesa po onoj desnoj strani svaku loptu daju njemu i on radi sta hoce tamo boku

          Comment


          • Za one koji imaju instaliran SopCast................. HD rezolucija ;)

            http://livefootball.ws/2735-barselona-real-madrid.html

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Nadam se da poslije tekme nece liciti ni na sta.
              videcemo
              di nam je Gangrena
              sta vredi Barsi kad su imali samo 1 odlicnu sansu,a i ta akcija je bio ofsajd

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                Miloolja meni ovaj steam koci samo tako
                Meni je prvih 3- 4 min. i onda do kraja milina. Možda si brzo odustao?

                A što volim ovo kada drže loptu 70-80%... i ništa...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Zaustavite na 0:35 i pogledajte nogu...
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Meni je prvih 3- 4 min. i onda do kraja milina. Možda si brzo odustao?

                    A što volim ovo kada drže loptu 70-80%... i ništa...
                    aj probacu onaj tvoj sto si stavila da vidm kako mi radi
                    bogami ako Barsa ne pobedi titula je zagarantovana u vitrinama Reala

                    Comment


                    • Cist ofsajd, da gledam nogu !

                      Comment


                      • Originally posted by Drogba View Post
                        Cist ofsajd, da gledam nogu !
                        Ruka se ne racuna, u liniji su.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Angel di marija napravi dete Inijesti i ovaj ga pokrlja

                          Comment


                          • Cija ruka ? Kedirina ? Ako mislis na nju, to i ne gledam nego samo stopao, povuci liniju pa ces videti, bar 20,30 cm !!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Drogba View Post
                              Cija ruka ? Kedirina ? Ako mislis na nju, to i ne gledam nego samo stopao, povuci liniju pa ces videti, bar 20,30 cm !!!!!
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Barsa je u prvom poluvremenu imala posed lopte od 78% a nijedan sut u okvir gola...

                                Comment

                                Working...
                                X