Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2016. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde sto je Kjotavong top sudija, ali je toliko fin, normalan, strpljiv bas i ne pamtim da je neko usao u konflikt s njim.

    Ali opet ovaj nije normalan, svasta se moze ocekivati.
    sigpic

    Comment


    • Ide Bernard do finala, vrijeme je.
      sigpic

      Comment


      • Steta za turnir sto je Kirgios ispao, s njim bi bilo mnogo zanimljivije. S Tomasom, s druge strane, nema nikakve neizvesnosti
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Cudi me da mu nije svasta rekao za sestru.
          sigpic

          Comment


          • Koliko je nekulturna, bezobrazna i bahata ova Pliskova... vec nekoliko puta kad bira loptice za servis one koje odbacuje bukvalno ih samo pusti iz ruke da ona deca mora da trce do i oko nje po loptice!!!

            Comment


            • Okrece ovo Muguruza lagano
              "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

              Comment


              • Garbine Zar od Strycove
                OVAKO

                Comment


                • Bravo za Makarovu, taman da se odgleda Viktor u malo normalnije vreme, ubi me ovo spavanje na prekide.

                  Nece valjda Garbine ispasti od Strycove, bas sam se nadao da bi sa Azarenkom posle mogla da odigra jedan od boljih WTA meceva na turniru.

                  Comment


                  • Ubila je Stricova miksanjem igre, nije imala Garbine odgovor na to. FH slajs aka Nikulesku bas unistio Garbine... Jako razocaravajuce izdanje, ocekivao sam mnogo vise od nje.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Nista, setnja za Viku do 1/4 finala. Mrzi me da trazim na kog ide tu, ali je i meni favorit broj jedan, iako je uopste ne gotivim.

                      Kakvom brzinom je pobegla s terena Garbine.

                      Comment


                      • Ovakva scena ce da bude i na ATP-u za jedno 5 godina. Bas mi je krivo zbog Muguruze, u zenskoj konkurenciji sam navijao sa nju i Anu. Sa tim sto znam da Ana nece dalje od 4. kola.
                        "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                        Comment


                        • Jel ovo kladionica?

                          Nije prvi put da gledam da ovako Špankinja igra... totalno odsutna i indisponirana...bzbz

                          Poslato sa htc
                          Last edited by miloolja; 23-01-16, 01:37.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Bila je losa i sa Flipkensove, ali mislio sam da je to samo jedan los dan. Ocito da nije skroz spremna, previse je gresila. Vika ce razbiti Strycovu, apsolutno nema cime da bude ugrozena od Barbore.

                            Ajde sad Troicki na TV-u a Vika na streamu
                            OVAKO

                            Comment


                            • Annika svrstava Lauru u nesvrstane, ni gem nije prepustila do sada protivnici

                              Comment


                              • Naomi Osaka, crna kineskinja
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X