Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kosarkaska liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jedan je p.popovic , ima li vece przenice od njega kauboj ?

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Igras dobro celu utakmicu, i onda sa 3 greske izgubis mec.
      jesi vidio jbt?pi!Pero odigrao mec zivota Milutinovic onim balon-trojkama skinuo tremu protiv partizana inace,tako ne sutira Milutinovic i Nedovic su igracine..mora to jednom rezultirati!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • http://www.spens.rs/index.php?option...122&Itemid=114



        Barem se necemo guzvati u Maloj sali.Ocekujem da ce biti dobro popunjena, mada radni dan je, a i termin je malo nepovoljan.Da se od osam sati igra utakmicai, siguran sam da bi doslo vise ljudi.

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          jesi vidio jbt?pi!Pero odigrao mec zivota Milutinovic onim balon-trojkama skinuo tremu protiv partizana inace,tako ne sutira Milutinovic i Nedovic su igracine..mora to jednom rezultirati!
          Nedovic je bolid. Da se razumemo ja sam jako srecan sto on igra za vas i sto nam pomaze svaki derbi da dobijemo ali decko je petarda klasicna. Eno ti ga Bogdanovic u Partizanu od obojice je veci talenat a ne mirise parket jer je bolid kao i Nedovic.

          Comment


          • Statistika meca BKK Radnicki-Mega Vizura

            http://www.kls.rs/box.php?id=207

            Statistika Vojvodina-Partizan

            http://www.kls.rs/box.php?id=206

            Statistika Hemofarm-Radnicki

            http://www.kls.rs/box.php?id=204
            Last edited by Drazen 3; 11-04-12, 21:41.

            Comment


            • Tek sad vidim da je Vosa dobila Partizan, kako nebulozna liga, ne verujem...
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Bio sam na utakmici, idiotska organizacija.Sva sreca pa sam propustio samo prvu cetvrtinu.Za danasnji mec su poklanjali karte prosle nedelje kada je dolazio Radnicki za ovaj mec, posto se vec tada znalo da ce se igrati u Maloj sali.

                Propustio sam prvu cetvrtinu zato sto je bilo puno ljudi koje je cekalo da udje, posto obezbedjenje nije pustalo zato sto je bilo sve navodno popunjeno i samo se cekalo da par ljudi odu, kako bi nas pustili.Propustio na svu srecu samo prvu cetvrtinu i ono sto sam video je da je Vojvodina protiv Partizana odigrala najboljih 20 minuta verovatno i u celoj sezoni, imali su visok procenat suta i nisu promasivali iz prodora, Partizanova odbrana je bila nadigrana.54 poena, pa to je retko ko bio tako optimistican.Nakon poluvremena Partizan dodaje gas, polako stize protivnika koji bas tada ima zute minute u napadu, prave se greska za greskom, a igraci Partizana seku lopte, skacu i daju poene iz kontri.Izdvojio bih Dzejmsa koji je predvodio preokret.Na kraju trece cetvrtine se Vojvodina provukla i usla u poslednji period +2.Povecali su malo tu prednost na pocetku poslednje cetvrtine i kako je odmicao period razlika im je rasla na +8, da bi Milosavljevic u sledecem napadu ubacio trojku i kako-tako odrzavao Partizan u igru.Jovanovic je tada izbacio Macvana i ubacio mislim Andjusica, bila je jasna namera da trojkama zeli da se sustigne Vojvodina.Medjutim od tog trenutka desio se veliki par u igri Partizana, a i Vojvodina nosena publikom dolazi na kraju do ubedljive pobede.

                Ako nista drugo, samo neka ovako nastave i plejof ce im biti zagarantovan, a ko zna mozda i sledece sezone igraju ABA ligu sto bi me veoma obradovalo..Sudjenje je danas bilo bez puno gresaka, da nisu favorizovale sudije u prvom mecu goste iz Kragujevca sada bi bili prvi.Al sta je tu je, trebaju sada pobediti na par ''laksih'' gostovanja.

                Comment


                • http://www.kls.rs/box.php?id=216

                  Konacn veca minutaza Bogdanovica i Andjusica

                  Comment


                  • Dobro je raspodeljena minutaza protiv Hemofarma,petorka koja je zavrsila utakmicu Bogdanovic,Andjusic,Milosavljevic,Katic,Besovic.

                    Comment


                    • http://www.evrsac.rs/vest.php?id=240..._ime_u_Vr%9Aac

                      Bolje se ugasite, nema ovo vise smisla.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Поуздана прича кружи градом да ће БКК Раднички намерно да пусти Војводину. То је утакмица 11. кола Супер лиге и игра се у Шумицама. Њихово руководство жели да учини све како Црвена звезда не би била трећа. Што је најгоре, њихови поједини челници се тиме хвале по кафићима. Срамотно, и не само то... Готово је извесно да су успели да наместе и меч са Радничким из Крагујевца и да су и њих пустили само да би Звезда имала што мање шансе за висок пласман пред плеј-оф. Ајде да се организујемо и да се све то раскринка ако је икако могуће.
                        Јер, све то помало смрди, почевши од односа судија према нашем тренеру Пешићу, видећемо какво ће суђење бити Звезди у завршници лиге. У неким утакмицама је све то било више него срамно. А о односу према једном од најбољих тренера Европе свих времена да и не говорим.

                        http://www.redstarbelgrade.info/foru...html#msg240322


                        Pogledajte ovu sramotu bre, cuo sam istu stvar jutros, sad sam siguran.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Kari Pesic je Bogotac, njegove timeoute treba snimati u amanet generacijama
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • "Ako se dobro uvalis, sve moze da prodje".

                            Ne ume Lesic da se uvali kako treba.

                            EDIT: Al' koliko je ovaj Bojan Popovic nesposoban, to je meni neverovatno.
                            Last edited by D-Wade; 15-05-12, 19:32.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Kakva se kvalitetna kosarka igra

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                "Ako se dobro uvalis, sve moze da prodje".

                                Ne ume Lesic da se uvali kako treba.

                                EDIT: Al' koliko je ovaj Bojan Popovic nesposoban, to je meni neverovatno.
                                Tako su i moji treneri pricali, misli se na ostvarivanje dobre pozicije na postu.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X