Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo u SD za sada

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      O jebem ti zivot.
      A sto ti kukas? Ja ga imam na fantaziju

      Comment


      • Fake punt by Houston

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          A sto ti kukas? Ja ga imam na fantaziju
          Zato sto je odigrao odlicno u prvoj tekmi, a ja navijam za Patse

          Comment


          • Skinuo tekmu Patriote i sad odgledao. Dobili smo samo zato sto su Billsi pravili ogroman broj penaltija i sto su dva puta famblovali na svojoj polovini.
            Arrington oba puta isforsirao fambl

            Morace ovo mnogo, mnogo bolje. A ne sumnjam da ce tako i biti.

            Comment


            • Seti se raspada prosle sezone tamo. Pokazali karakter, to je najbitnije.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Seti se raspada prosle sezone tamo. Pokazali karakter, to je najbitnije.
                Amendola lagano doneo pobedu onim hvatanjem lopte na trecem downu, a cak je i neki DL Billsa uspeo da joj sjebe putanju.

                Samo da bude zdrav

                Comment


                • Danny je vise broj 1 u progresijama nego sto je bio Wes. Imam utisak da je bio prvi read bukvalno svaki put kada je bio na terenu. Bar koliko sam ja uspeo da uhvatim.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Danny je vise broj 1 u progresijama nego sto je bio Wes. Imam utisak da je bio prvi read bukvalno svaki put kada je bio na terenu. Bar koliko sam ja uspeo da uhvatim.
                    On ili Edelman. A Thompkins je mogao da razvali, ali mu je skoro uvek malo falilo. Par puta je kasnio/zurio bukvalno za sekund.

                    Kada se Toma navikne na njega, Dobsona, Boyce-a, Sudfelda, pa cak i na Amendolu (ipak moze biti samo bolji, jer mu je ovo prva utakmica), a onda se vrati i Gronk, pa i Vereen koji je juce pokazao da je verovatno bolji od Ridley-a to ce biti paklen napad.

                    Ono sto me brine je pass rush, tj nedostatak dobre rotacije. Krmad nece imati snage za dobre bliceve tokom cele utakmice. Nadam se da ce Belicic dovesti jos nekog DT-a jer tu imamo samo Kelly-a i Wilforka. Koliko sam video ima jos slobodnih matoraca...

                    Comment


                    • Mi imamo edge rushere, sredina sluzi samo za sprecavanje runova. Debeli je sasvim dovoljan, najcesce ni ne mora da izadje iz kontakta i juri QBa.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Mi imamo edge rushere, sredina sluzi samo za sprecavanje runova. Debeli je sasvim dovoljan, najcesce ni ne mora da izadje iz kontakta i juri QBa.
                        Pa dobro, ali treba jos jedan DT. Ne mozes sa dvojicom izgurati sezonu, koliko god dobri bili...
                        Kad da ocekujemo Gronka nazad?

                        Comment


                        • Mogao je da bude spreman za nedelju, ali smo standardno lose srece sa cetvrtcima pa tako prekosutra igramo sa Jetsima i za to verovatno nece biti spreman. Mada ja da sam Bill, obukao bih ga u dres, ne mora da odigra ni 3 snapa, boje ga se Jetsi kao сrnog djavola, malo psiholoskih igara sa Rexom, to ne moze na lose da izadje sa budalom.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #Patriots WR Danny Amendola, who turned in a gutty 104-yard performance in the opener, is almost certain to miss the Jets game, source says
                            A mozda propusti i onu tamo tekmu

                            Uzdamo se u rukije i Edelmana...

                            Comment


                            • Patriots placed RB Shane Vereen (wrist surgery) on injured reserve/designated to return.
                              Vereen was expected to miss only 2-3 weeks, but as usual with the Patriots, we didn't know the truth. Vereen won't be eligible to practice for six weeks, and can't return until Week 11 (New England is on bye in Week 10). It's a massive blow for an offense that's unusually short on playmakers as it waits for Rob Gronkowski to return. It also means Stevan Ridley could start getting some run on third downs, but Leon Washington is a candidate for passing-down snaps. Inexplicably, LeGarrette Blount now finds himself No. 2 on the depth chart, but that could change once Brandon Bolden (knee) returns. The Pats are likely in the market for veteran help. Vereen was primed for a fantasy breakout before going down. Put simply, it's a bummer.

                              Comment


                              • Vereen mozda propusta 8 nedelja
                                Sudfeld isto ne igra protiv Jetsika, ne znam za Dobsona.

                                Ko ce bre da hvata loptu? Slater?

                                Comment

                                Working...
                                X