Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali sada bukvalno očekujem 3:0 ili 0:3. Sve ostalo je čudno
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Od ovih stopera koji su stigli iz Bundesa,Francuske,ovaj iz Stoka mi je najbolji,doduse Big S. Kirkofa stavlja i u sredinu
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Ovaj Soukros kao oni seljacki fudbaleri tipa "lopta moze da prodje a igrac ne moze" i eto napravi penal.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • KaKav inteligentan potez Soukrosa. :vinjaksmajli:
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • 1 & 3+ za isplatu Siti cekam, do pre 5 minuta rekoh nema sanse da ovi daju 3 gola, sad jos 1 ostao, zahvaljujuci Soukrosa

            Comment


            • Nema motiva Stouk,plus bez Sacirija,Krkica,Afelaja,ovaj Diuf je nestao ,njima je napadac "must buy" ako ne i 2,plus bolji rezevni golman,drugim recima vecina novca na napadaca ovo ostalo mogu da srede squad igracima,mozda sa Mozesom da pokusaju ponovo

              Berahino verovatno i dalje prva meta
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Lol,zlatokosa menja Givena
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ovaj Stoke igra samo protiv Arsenala sve im jebem. Gledaj Shawcrosa isto kakav amater.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Dal ce Siti napokon da napuni stadion kad Pep dodje??
                    Samo mi nije jasno,na onim tabelama u vezi popunjenosti kapaciteta Siti uopste ne stoji lose,dal oni prijavljuju vise no sto je istina il ti ljudi sa sezonskim kartama ne dolaze
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Jay Rodriguez!

                      Comment


                      • Ovaj Iheanacho vrlo dobar, uvek se dobro pokaze kad dobije sansu

                        Comment


                        • Vaistinu, Gagi. Ove sezone je posteno urnisao Bonija.

                          Comment


                          • Pa donio im je i nekoliko bodova cini mi se , ako se ne varam protiv Pullisa na Hawthornsu u 90+ ...

                            Boni je propo u Sitiju, ne odgovara mu ova igra ocigledno

                            Comment


                            • Nije Boni kriv,njima je vise odgovaralo da su probali sa Berahinom(pogotovo zbog HG kvote) zato sto njemu najvise i lezi sistem sa dva napadaca

                              Ali ne,spiska Pele 30m funti na Bonija,vrhunski potez,Celziju bi recimo takav napadac lego,da donese nesto drugo umesto Koste
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                Dal ce Siti napokon da napuni stadion kad Pep dodje??
                                Samo mi nije jasno,na onim tabelama u vezi popunjenosti kapaciteta Siti uopste ne stoji lose,dal oni prijavljuju vise no sto je istina il ti ljudi sa sezonskim kartama ne dolaze
                                Ja ne znam stvarno. Jos likovi planiraju prosirenje stadiona, a ni ovaj ne mogu da popune.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X