Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi View Post
    1:2.
    Promasio sam rezultat ali razliku i sustinu pogodio.

    Nismo dovoljno dobri. Svaka dalja analiza besmislena. Doguraj do leta i vidi sta moze da se uradi.
    sigpic

    Comment


    • Nije jos za staro gvozdje

      Comment


      • Upropasti mi nedelju...

        Evo devojka pored mene slavi Runija kao ikonu...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ljudi strpite se malo da Klop dovede igrace po ukusu, da stvori svoj sistem. Ne moze to sve preko noci. Iz ove postave Liverpula samo par igraca mozes nazvati dobrim igracima.
          sigpic

          Comment


          • Da bre igraci sve govna, Klopp celu utakmicu promasio. Prvo sa Lucasom u vezi, protiv Junajteda koji nije ni pokusavao da igra, umesto da mu Benteke krene mec. Po meni je Klopp danas najveci krivac za ovaj poraz.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ma jebes ovo... odigras dobro utakmicu i opet izgubis. Sezona gotova definitivno sto se Liv. tice

              Comment


              • Reko' ja.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Da bre igraci sve govna, Klopp celu utakmicu promasio. Prvo sa Lucasom u vezi, protiv Junajteda koji nije ni pokusavao da igra, umesto da mu Benteke krene mec. Po meni je Klopp danas najveci krivac za ovaj poraz.
                  Beteke je pajser i jos jedan promasaj Rodzersa kojem je vazno samo da potrosi pare, nije vazno na koga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad Rodgers izgubi, Rodgers je kriv. Kad Klopp izgubi, igraci su govna.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • ajmo topdzije
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Originally posted by SOMI View Post
                        Ma jebes ovo... odigras dobro utakmicu i opet izgubis. Sezona gotova definitivno sto se Liv. tice
                        Mozda PL,ali borimo se i dalje za LE i kupove.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Da bre igraci sve govna, Klopp celu utakmicu promasio. Prvo sa Lucasom u vezi, protiv Junajteda koji nije ni pokusavao da igra, umesto da mu Benteke krene mec. Po meni je Klopp danas najveci krivac za ovaj poraz.
                          Da je Benteke krenuo dobili bi nas 2 razlike.

                          Klopova zamisao je bila vrlo jasna kao sto je jasna u skoro svakom mecu. Henderson, Milner i Lalana nisu u stanju to da sprovedu ali bolje nemamo. Meni bi Ibe poceo tekmu.

                          Sa izmenama jeste zakasnio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zikicaa obrijao bradu ovo ne sluti na dobro
                            A ipak nije... ufff dobro je ovde na najavi obrijan pa sam se sokiraoo D
                            Last edited by krele90; 17-01-16, 16:15.

                            Comment


                            • Originally posted by gokara
                              Posle ove utakmice ubeđen sam da Junajted ne može biti u top 4, Liverpul ima veće šanse i pored minus 6.
                              -8 u odnosu na Totenhem i -13 u odnosu na Lester, da vidim kako ce bilo koga od te dve ekipe da preteknu.Treba situacija da se okrene za 180 stepeni.

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Kad Rodgers izgubi, Rodgers je kriv. Kad Klopp izgubi, igraci su govna.
                                Druze ja ne navijam za Liverpul (navijao sam danas zato sto su zasluzili da dobiju). Rodzers je dobar trener, samo je trener koji kad ima pare ne zna da ih iskoristi. A realno na prste jedne ruke se mogu izbrojati kvalitetni igraci koje Liverpul ima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X