Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e vidjet ćemo danas efikasnost kad ga Novak razvuće ko jufku

    Comment


    • Originally posted by gokara
      Ne znam da li je tako i ne znam u šta veruju ova dva borca koja će danas izaći na svetu travu SW19, ali znam da oni neće gledati u nebo, dovoljno je da se pogledaju u oči i biće im jasno da će danas presuditi jedan drugom.
      Pa naravno. Igrace pod krovom.

      Post ti je inace prilicno patetican. I mene si, pored zivih Olje i pecaraosa, proglasio za vodju Novakovih navijaca.

      ----------------------------------------

      Originally posted by Srkisa View Post
      NI,ako Novak ne moze mentalno da se resetuje i da zaboravi na Rg u finalu Wimbledona,najprestiznijeg turnira u tenisu,protiv najboljeg igrača tog turnira ikada,onda stvarno mora ozbiljno da razmisli o penziji,mnogi žele da se pojave na njegovom mestu,a on žali za nečim sto je već prošlo,ajde sto je imao problema u ranijim kolima,ali u finalu to ne sme da ga ometa...
      Ti ne shvas tezinu poraza sa Varinkom. Pricja sa Sanduom.

      ----------------------------------------

      Originally posted by djkov View Post
      @Ni uvek veoma rado citam tvoje analize, jer cesto daju odgovor na neka pitanja.Ono sto mene zanima u ovoj analizi je odgovor zasto su dva igraca postigla takve procente bas u tim mecevima.Nisu to njihovi najvazniji mecevi na Wimbledonu a ni najmanje vazni.Verujem da ne postoji racionalno objasnjenje zasto bas npr Federer jednom 2001. pa 2014. I 2015. g. servira fenomenalno.Verujem da za tako nesto ne postoji ni plan ni priprema, jednostavno se desi.Tako da ti podaci ne moraju da znace ama bas nista za danasnji mec.
      Zasto takvi proceti? Pa treniraju za finale.

      Nista tu nema slucajno. Federer je odlucio da se jos i vise oslanja na servis. Zato je doveden Edberg, zato je promijenjen reket.


      -----------------------------------------

      shminka,

      Od kuda ti ideja da ima ironije?
      Last edited by NI; 12-07-15, 12:16.

      Comment


      • Mats pikovao Rodzera..
        sigpic

        Comment


        • Kako je lepo procitati Shminkin optimzan pored pesimizma moje taborske brace
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • I Wilander troluje.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Pa naravno. Igrace pod krovom.

              Post ti je inace prilicno patetican. I mene si, pored zivih Olje i pecaraosa, proglasio za vodju Novakovih navijaca.
              Niste bili spomenuti u smislu vođe navijača, već u smislu suprotnosti, rasprava koje vodite, najbolji meč ikada, bolji nego ikada i slično.

              Ne znam da li su svi tvoji postovi u kojima govoriš da Novak nema šansa u svrhu malerisanja ili misliš ozbilljno. Ali ako je malerisanje uopšte mi se to ne sviđa jer još su mi u sećanju one crne mačke sa RG.

              Ako ćemo realno bez jinxa Novak je veliki favorit, čak mislim da kladionice precenjuju Federara. Situacija je dosta slična kao i prošle godine, s tim što Novak deluje dosta bolje nogo prošle godine. Nije se mučio ove godine kao prošle sa Čilićem i Dimitrovom, ono protiv Andersona je bila neozbiljnost da ispusti 4:0 u TB i ne vidim ni jedan razlog zašto danas ne bi pobedio. Mislio sam da može da izgubi u nekoj ranijoj fazi turnira zbog poraza u RG, ali kad je već došao u finale i kada u njemu nema smarača Mareja koji sve vraća mislim da će ovo Novak uzeti, čak lakše nego prošle godine.
              Last edited by goku; 12-07-15, 12:43.

              Comment


              • Федерер је искусан вук, добро му је познато мишљење јавног мњења, зна да су сви сигурни у његову победу, и поред великог искуства, није могуће одупрети се огромном притиску, давно није освоио важан трофеј.... видело се то по реакцијама Мирке, никад није скакала у боксу као у мечу против Мареја... стављала шаке на уста и довикивала Федереру подршку или савет... њима је данашњи меч бити или небити...откуцава биолошки сат, дакле треба данас одолети притиску да је ово последња шанса..35 година су то, људи!!!!


                Last edited by Žika; 12-07-15, 12:51.
                sigpic

                Comment


                • Prekrivac cas sklanjaju,cas vracaju,te pada kisa,te prestala,da krenu sa krovom i da zavrsmo sa tim..,a ne u toku meca,da gledaju sta ce,a znamo da ce da stave na kraju ,i to verov.u trenutku kad nekom ne bude odgovaralo,al kome...
                  sigpic

                  Comment


                  • Matsov komentar je odlican. I dobro je zapazio da je Federer ove godine bolji nego prosle. Za to trebas biti pravi ekspert. Naime, ove godine, do finale je Federer jednom izgubio servis. Isto kao i prosle godine. Ove godine je to bilo vrhunskog smora Simona a prosle od Vvarinke koji nije bio u formi. Medjutim, ako gledamo broj brejk lopti koje su protivnici imali do fimnal, onad su stvari drukcije.

                    Prosle godine je Federer dao 13 BL do finala a ove samo 4. Bitno bolje.

                    Comment


                    • Danas nole ce da udara kao bolestan napade na FH, to mu je jedina sansa, ali posto Roger vjerovatno nece letit ko muha bez glave na mrezu kao prosle godine, imat ce manje peona na pasingu i trenutno veze nemam sta ce da se desi jer izgleda da ce da mec pocne ispod krova, a ni jedan ni drugi nisu igrali pod krovom ove godine.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by jagodica View Post
                        A ja iskreno sumnjam da će Roger ponoviti igru od petka.. ali se plašim Novakove letargije, mogućih konflikata sa publikom..
                        u svakom slučaju, onoliko izgubljena kao posle RG neću biti..
                        verujem da će Roger učiniti sve kao i uvek kada ima nešto zacrtano (biti prvi na listi po broju nedelja na No1, osvojiti DC), ovde je u pitanju još jedan GS da se obezbedi da ga Rafa slučajno ne pretekne. Za nekoga ko se smatra najvećim neshvatljiva potreba da to dokaže po svim parametrima.
                        Kakve gluposti

                        ----------------------------------------------------

                        Znaci pod krovom ce igrati, jbg, bas nece Rodzera, jednostavno mu se ne da

                        Novak dobija u tri rutinska seta, eventualno jedan TB
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ovaj slovenacki kolega novinar je strasan maler za Novaka, kad god je gostovao pred finale GS Novak je gubio, ja se ne secam obrnute situacije.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Matsov komentar je odlican. I dobro je zapazio da je Federer ove godine bolji nego prosle. Za to trebas biti pravi ekspert. Naime, ove godine, do finale je Federer jednom izgubio servis. Isto kao i prosle godine. Ove godine je to bilo vrhunskog smora Simona a prosle od Vvarinke koji nije bio u formi. Medjutim, ako gledamo broj brejk lopti koje su protivnici imali do fimnal, onad su stvari drukcije.

                            Prosle godine je Federer dao 13 BL do finala a ove samo 4. Bitno bolje.
                            Igra drugi tenis u odnosu na prošlu godinu, ne igra servis volej...mislim da je poslije AOa i poraza protiv Seppija prestao forsirati toliko...tako da ni danas neće biti onog jurišanja na mrežu kao prošle godine...forhend je donekle tu i izlazi na mrežu će se graditi njima

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Igra drugi tenis u odnosu na prošlu godinu, ne igra servis volej...mislim da je poslije AOa i poraza protiv Seppija prestao forsirati toliko...tako da ni danas neće biti onog jurišanja na mrežu kao prošle godine...forhend je donekle tu i izlazi na mrežu će se graditi njima
                              Slazem se. U Shangaju je dobio servis i volejom a u Dubaiu sa osnovne. Za one kojji vole efekt, Shangaj je bio bitno bolja partija. Za one koji vole brojeve, malo bolja.

                              Inace, protiv Novaka, kad bi No vak bio pravi a ne ranjen, nisam siguran da je cekanje pozadi bolje od izlazaka na mrezi. Prosle godine, Federer je jurisao na mrezu i nije dobro prosao. Onda je ostao pozadi i prosao je malo losije.

                              Sve je inace to testirano u Shangaju i Dubaiju.

                              ----------------

                              Velika diskusija kome odgovara krov.

                              Rodik i Henman misle Novaku.

                              Comment


                              • Previše laganih poena je Novak dobio pasingom nakon C&C igre...bolje je graditi poene...a još bolje imati forhend

                                Krov mislim da neće uticati previše, a ako će nekome pomoći...pomoći će Novaku, nema sunca, nema vjetra i nešto je sporije...i malo klizavije...tako da je to samo mala prednost za Novaka

                                Comment

                                Working...
                                X