Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Sersei je idiot sada sto je uradila ovo sa kraljicom i burazerom. Bezveze skroz, unistit ce krunu skroz, a i Lannisteri nemaju zlata vise, sad kad ih ovi iz Visovrta odjebu, bit ce karine da se odbrane ako dodje do rata. Plus bonus je onaj mali kralj kakva je to picka da onako pusti da mu zenu odvedu
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Spoiler
      Sersei je idiot sada sto je uradila ovo sa kraljicom i burazerom. Bezveze skroz, unistit ce krunu skroz, a i Lannisteri nemaju zlata vise, sad kad ih ovi iz Visovrta odjebu, bit ce karine da se odbrane ako dodje do rata. Plus bonus je onaj mali kralj kakva je to picka da onako pusti da mu zenu odvedu
      tacno ....
      Spoiler
      Ali jos bitnija stvar, ne treba se zezati sa onom babom, svi dobro znamo sta je sve bakuta sposobna da uradi. I previse ali bukvalno previse moci i prostora daje onim "vrapcima". Onda sledece, sve ljude koji su joj bili bliski a iole su bitni i sposobni (neki caki mnogo sposobni)uspela je da otera od sebe. Pre svega mislim na strica Kevana i brata Dzejmija, a petlja se sa raznoraznim Kiburnima i ostaim kurcima.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • GOT


        Spoiler

        Pored toga sto znamo da Ramsay voli grubo ja sam ubedjen da Sansa nije "postala zena" normalo/grubim putem.
        On je nesto njoj zabio ali nije svoj...
        G.Martin serenda sa stalnim sputvanjem Sanse i Arye da je to van svakog smilsa, napravio je od njih dve krpe.
        Ali eto da udovolji navijacima Starkovi na kasicicu im podari neki mali, sitni motherfuck pa da eto ne budu obicne krpe, bice magicne krpe.
        Bakuta ce pojesti Cersei... a Baelish direktor svega, napravio je da mu sve ide na ruku i sve mu se otvara - za sada
        Scena otimacine cerke i ona borba u vrtu - skandal, trecerazredan nivo. Oni laganica ulaze, staze nigde i gle cuda bas pored kapije malecka
        dozivljava ljubavnu romansu... fuj
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Za Dornu se slazem sa AIR-om, kao da su zbrzali sto su vise mogli te delove ... smesni su.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Gledajuci promo za 7-micu, opet kiselo.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Odgledao sam Penny
              Spoiler
              Kao sto se u najavi moglo predpostaviti cela epizoda je jedan veliki flashback i fino je odradjena. Gledaocu otkriva neke zanimljive stvari, ali radnja i dalje taba u mestu. Videcemo sta nam donosi naredna ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sandu i Saburo, jel u toj seriji koju spominjete glumi Billie Piper ? Čini mi se da sam na fbu video da glumi tamo, ako je to ona moram da odgledam tu seriju Meni jedna od omiljenih glumica, fanovi Doctor Whoa će znati o kome se radi.

                Comment


                • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                  Sandu i Saburo, jel u toj seriji koju spominjete glumi Billie Piper ? Čini mi se da sam na fbu video da glumi tamo, ako je to ona moram da odgledam tu seriju Meni jedna od omiljenih glumica, fanovi Doctor Whoa će znati o kome se radi.
                  Da, da, glumi. Ona je Harnetova "devojka". Samo je ovde nekako malo ofucanija nego u Doctor Who... Mada, takva joj je i uloga...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • da,nije baš glavna uloga....ali tu je i voljena je


                    mada u odnosu na Dorijana svi su sporedni
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • GOT:
                      - Ne dopada mi se ova nova verzija muzicka podloga spice, u cetvrtoj sezoni mi bilo najbolja.

                      - Uzivam u svim govornim scenama gde se pojavljuju Roose Bolton i Davos Seaworth...
                      ova dva glumca imaju neverovatne glasove, ta boja, visina, dikcija baca me u trans.
                      Npr. za naraciju bilo cega obojica su presavrseni.

                      Spoiler

                      - Razmisljao sam, sa Aryom je zavrsena 4. sezona i to sa onakvom epskom muzikom...
                      Sada je u potpuno podredjenom polozaju, skrajnuta od svega i kupa mrtve.
                      Izgleda da je to neka velika simbolika sa kupanjem mrtvih, soba lica, poznavanje sveta mrtvih!
                      Verovatno da ona postane NIKO mora biti mrtva... ali
                      zanimljivo mi je sta Jaqen H'ghar rekao Aryi:
                      "A girl is not ready to become no one".
                      "But she is ready to become someone else".

                      - Sad` me kopka sta je to: "become someone else" ?
                      Da li ce tada imati neku moc, vecu ulogu u svemu...?

                      - Alliser Thorne, govedo ce da ubije nekoga, mozda ce komandera tj. opet jednog Starka.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Zavrsio sam Justified prije nekoliko dana. Mozda kvalitetom ne spada u "najbolje ikad", ali je zasluzila to mjesto zbog likova, sarma i humora kojima je nadmasila veliki broj novijih serija.

                        Sam Elliott u poslednjoj sezoni kao slag na tortu

                        Comment


                        • AIR ...
                          Spoiler
                          Arja polako ali sigurno napreduje u kuci Crnog i Belog. Kao sto smo mogli videti prvi put ju je Dzanken odveo u prostorije koje su joj do sada bile zabranjene. Izmedju ostalog (cak i najvise zbog toga) jer je video sta je radila - kako e ponela prema devojcici koju je otac doveo do njih. "Pruzila joj je dar."
                          E sada da bih ti objasnio njen dalji napredak moram prvo da krenem od te organizacije placenih ubica. Oni su (Ljudi bez lica) najskuplje i najbolje placene ubice na svetu assassin's. Ne bih da samram sa njihovim poreklom i nastankom, kao i hijerarhijom (ona mi cak nije ni najbolje poznata), vec zelim da objasnim jednu stvar. Oni nisu "niko" zato sto su mrtvi vec zato sto su to toliko psihicki istrenirani ljudi da su bukvalno u stanju da ostave svu svoju proslost za sobom i da "menjaju uloge" tj postaju neko drugi na neko odredjeno vreme u cilju ispunjenja zadataka (ubistava). I kada je Dzanken rekao da Arja jos uvek nije spremna da postane niko mislio je da ona napreduje ali jos uvek nije spreman da odbaci svu svoju proslost btw ono sto jeste, ALI da je spremna da postane neko. Tj spremna je da dobije "novo lice" da postane (na odredjeno vreme) neko drugi (prvenstveno radi nastavka svoje obuke i radi daljeg napredka ... a samim tim ce na kraju svega bas zbog ovoga lakse uspeti da postane niko. Eto toliko


                          Spoiler
                          Samo jos da dodam, videli ste svi kako su to istrenirani likovi, oni opazaju i najmanju facijalnu grimasu i u trenutku znaju da li ih je neko slagao ili nije. Znaju sve....
                          Last edited by Sandugp; 20-05-15, 14:34.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            AIR ...
                            Spoiler
                            Arja polako ali sigurno napreduje u kuci Crnog i Belog. Kao sto smo mogli videti prvi put ju je Dzanken odveo u prostorije koje su joj do sada bile zabranjene. Izmedju ostalog (cak i najvise zbog toga) jer je video sta je radila - kako e ponela prema devojcici koju je otac doveo do njih. "Pruzila joj je dar."
                            E sada da bih ti objasnio njen dalji napredak moram prvo da krenem od te organizacije placenih ubica. Oni su (Ljudi bez lica) najskuplje i najbolje placene ubice na svetu assassin's. Ne bih da samram sa njihovim poreklom i nastankom, kao i hijerarhijom (ona mi cak nije ni najbolje poznata), vec zelim da objasnim jednu stvar. Oni nisu "niko" zato sto su mrtvi vec zato sto su to toliko psihicki istrenirani ljudi da su bukvalno u stanju da ostave svu svoju proslost za sobom i da "menjaju uloge" tj postaju neko drugi na neko odredjeno vreme u cilju ispunjenja zadataka (ubistava). I kada je Dzanken rekao da Arja jos uvek nije spremna da postane niko mislio je da ona napreduje ali jos uvek nije spreman da odbaci svu svoju proslost btw ono sto jeste, ALI da je spremna da postane neko. Tj spremna je da dobije "novo lice" da postane (na odredjeno vreme) neko drugi (prvenstveno radi nastavka svoje obuke i radi daljeg napredka ... a samim tim ce na kraju svega bas zbog ovoga lakse uspeti da postane niko. Eto toliko


                            Spoiler
                            Samo jos da dodam, videli ste svi kako su to istrenirani likovi, oni opazaju i najmanju facijalnu grimasu i u trenutku znaju da li ih je neko slagao ili nije. Znaju sve....
                            Hvala tebra Sandu
                            Kapiram ja ovo, sve sto si napisao znam, mada jest` da ti lepse objasnis ... (a znas i knjigu - ja sam lenstina pa ne citam)

                            Spoiler
                            Svakako da NIKO nije niko
                            Mene je tacnije zbunila ona recica "else"
                            Pomislio sam da joj nece uopste dati da bude NIKO nego nesto drugo... pa reko da proverim.
                            Mogao je onda reci "But she is ready to become someone"
                            Vidis, ti si dobro skapirao, spremna je za neko lice ali nije jos sto bi rekli za vrh, vrhova
                            Inace mnogo mi se dopada sto je tako postavljeno, ta igra licima i pracenje fizionomije lica kada se trazi da li je istina ili laz je fenomenalna.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Daredevil epizoda 10

                              Spoiler

                              tačno mi ga je bilo žao u ovom trenutku
                              Attached Files
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ne znam gleda li ko Blacklist, ali nervira li koga Keen-ova? Koliko mi likuša ide na.....neverovatno....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X