Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Takvo je vrijeme, tehnologija je napredovala, a uz pomoc optickih kablova koji prolaze bas kroz svlacionicu u kojoj su se svadjali Federer i Vavrinka imamo transkrip kompletnog razgovora.

    Nije bilo prijatno

    Vavrinka: Kontrolisi zenu malo da ti ne bih glavu otvorio bejzbolkom, a njoj svu kosu iscupao.
    Federer: Sten, Sten, pogledaj me, jbm mu sunce zarko, pogledaj me! Mene ovo boli, mene ovo boli vise nego tebe vjeruj mi.
    Vavrinka: Ne zajebavaj, nisam ja degen pa da prodju te fore. Ona meni, ona meni da prica sad duplu Sten d faking men na brejk lopti i drugi servis. Ona je ovo radila i na Vimbldonu, samo si tada vodio pa je bilo izrazeno u manjoj mjeri. Ne umije da se ponasa. Zbog nje se ne smijes, ne salis, papuco jedna.
    Federer: Sve si u pravu, ali pogledaj me, ma pogledaj me.
    Vavrinka: Ma necu da te gledam, ma necu ocima da vidim ni tebe ni nju!
    Ulazi Luti.
    Luti: Dje ste momci.
    Vavrinka: MRS, izlazi napolje i donesi mi bocu vode, odma!
    Luti: Ok Sten.
    Federer: Brate nemoj tako, jeste vodonosa i sve, ali dobar je covjek, ne budi gad.
    Vavrinka: Dosta mi je vise i njega i tebe i Mirke. Nosite se.
    Federer: Pogledaj me, pogledaj me, u bolovima sam pred tobom, meni je najteze.
    Vavrinka: Sad mi dodje da uzmem ovaj pehar sa AOa i da ti ga razbijem o glavu skroz!
    Ulazi Mirka.
    Mirka: Bravo ljubavi. Cao Sten, super borba.
    Vavrinka: Hvala Mirka.
    Federer: Hvala draga, evo brzo cu ja.
    Mirka: Ajde, ajde nemoj da ponovo dolazim.
    Izlazi Mirka.
    Vavrinka: Znaci ovo je jedna takva kvocka, aaaaaaaaaaaaaa kako me nervira. Ni da se izvini ni nista.
    Federer: Suprostavicu joj se ja nocas ne brini, lupicu sakom o astal. Ona da mi sjekira dobrog druga Stena.
    Vavrinka: Ti mi se ladno u facu sprdas?
    Federer: Ma joj brale, cuo sam ja sta ti je sve pricala, nisi to zasluzio, ali vjeruj mi, meni je najteze, ja sam taj koji je u bolovima.
    Vraca se Luti.
    Luti: Sten izvoli vodu.
    Vavrinka: Ovo je mlako, donesi mi lednu vodu seljaku!
    Luti: Izvini Sten, vruc si posle meca, nije dobro da lednu vodu pijes, mozes da zaradis upalu pluca.
    Vavrinka: Jes u pravu si. A MRS PO LEDNU VODU DA TI REBRA NE POLOMIM SAD OVDJE!
    Luti: Idem, letim.
    Federer: Sto ga drkas brate? Mislim jeste klasicni potrcko, ali opet, nije u redu.
    Vavrinka: Ono sto ti i tvoja zena radite nije u redu.
    Federer: U pravu si, pricacu nocas s njom, jedno je dobacivati Nadalu i Djokovicu, prvoklasnim seljoberima, ali tebi stvarno nije u redu, slazem se u potpunosti. To je ona od onoga Srdje pokupila, jos od onomad u Monte Karlu.
    Vavrinka: Vjerovatno. Ipak, danas je prekardasila, presla je svaku mjeru!
    Federer: Pricacu s njom rekoh ti, ali mene ovo najvise boli.
    Vavrinka: Ti mene stvarno zajebavas!
    Federer: Ne ozbiljan sam. Ledja su mi potpuno sjebana, sjebao si mi ledja covjece, sad moram da legnem potrbuske i da Mirka gazi po meni da bi bol barem zeru minuo.
    Vavrinku: Molim??? Pa sto si imao crci koji moj onda da me pobijedis???!!!
    Federer: To je za tvoje dobro, da te ojacam, da ocelicis!
    Vavrinka: DOZIVIO SAM NAJTEZI PORAZ U KARIJERI!!!
    Federer: Bices ti dobro, bicu ja uz tebe u Francuskoj, bice i Luti, mahace peskirom kao nikad do sad. Dace 150%.
    Ulazi Mirka ponovo.
    Mirka: Sta sam ja rekla?
    Federer: Izvini sreco, evo me.
    Mirka: Sten, ajde i ti, da te ne ceka Ilhan.
    Vavrinka: Zove se Ilham, ali nema veze kako bio ti to mogla znati. U pravu si, idem i ja.

    Vlajko ovo nije daleko od istine uopste

    Comment


    • Kakva Vladanova improvizacija navodnog nastana. . .vrhunski.
      Moze vam se sadrzina dopadati ili ne, ali ovo ima kvaliteta.

      Comment


      • Hteo bih da istaknem Nolov strucni stab, koji je izvanredno isplanirao sezonu.
        Pakticno Nole je sa najmanje turnira, ubedljivo broj 1
        Takodje tempiranje forme za najvece turnire, a pogotovu za kraj sezone-impresivno
        Nole je delovao toliko dominantno, da se sticao utisak, da niko ne moze da mu se suprostavi.
        Zelim Nolu ovako mocnu 2o15 tu sezonu.



        Spoiler
        Nadam se boljoj, sa RG i Sinsinatijem/ovo zato sto sam skroman
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Stanislas Wawrinka @stanwawrinka · 35m 35 minutes ago
          #Excited #Happy

          Izgleda je Stanu prijala ta svadja, dobro neko ovdje kaže da istina oslobadja

          Comment


          • Pa nesto ne deluje niti srecno, a niti uzbudjeno.
            Mora se javnost smiriti, kad je vec procurelo. . .

            Comment


            • Rogerov nos vec izgleda razbijeno tako da nam on ne moze reci da li mu je Stan opalio koji direkt
              A sta ima veze ako su se posaketali malo,ne bi bio prvi put u tenisu.Rafter je isamarao Woodbridgea takodjer zbog zene a El Flaco je izvukao deblji kraj protiv Calleria

              Comment


              • Рођа је овде имао неке асове и полако стиже Карловића!





                Сезона 2014.г. је завршена!

                Last edited by Žika; 17-11-14, 11:12.
                sigpic

                Comment


                • Roger je na pocetku sezone imao 500 aseva vise od Ive a sad je na -100 tako da to ne bih nazvao stizanjem

                  Comment


                  • Čim se malo zadimilo tu je šansa da je i neka vatrica planula. Priča okolo koliko hoćeš od izvora koliko hoćeš, jedini je problem što pravu istinu zna mali broj ljudi. Uglavnom se bije po Stanislavu, što je i logično uzimajući u obzir nesrazmernost navijačkih korpusa. Ima godina kako se isto tako tuklo po Jankeli na osnovu informacija iz ‚‚pouzdanih" izvora.
                    Stvari su vrlo jednostavne. Stanislavu pukao film, dara meru prevršila, kap čašu prelila te rekao šta mu leži na srcu. Sve je to lepo, mi smo kao drugari, ono kao ortaci, kolege, samo što je u tom jednakom odnosu jedan jednakiji od onog drugog. Taj jednakiji ti kroz celu karijeru zavrtao uši a ti si kao bio oduševljen batinama jer je čast dobijati ih od takve veličine.
                    Potrajalo to dok manje jednak iz tog odnosa jednog dana ne iskoči iz proseka. Uze baja prvo GS da se retko ko tome nadao, pa mu to bi malo nego jednakijeg presliša, pa mu uze Masters i da bi priča bila kompletnija preteče ga na tabeli i postade prvi reket njine im države.
                    E, tu se Stanislav sebi dozva, dobi stav, postavši sa punim pravom važan faktor u igri teniskoj.
                    Dođe i taj WTF, dođe do slučaja da jedan na drugog udare. Da li su očekivanja bila da Stanislav malo popusti, nije poznato, ali ono što jeste je da je odigrao kako i priliči, tj. maksimalno u datom trenutku. Može biti da mu se na preteranoj revnosti zamerilo ili da je tikva pukla zbog neprimerenog dobacivanja dal Mirkinog, dal od kao prijatelja, trenera i selektora mu Lutija, je u celini celosti nebitno. Bitno je da se neki andrak desio, da su se stvari promenile, kao i da će se teško na pređašnje vratiti.
                    Last edited by pecaros; 17-11-14, 12:13.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gotovo sve, a ništa se desilo nije...pješke

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Shameful Roger Federer has betrayed spirit of sport
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • ono sto kazu, mogu samo da mu pljunu pod prozor i nita vise
                              publika je juce rekla svoje, niti jedan jedini zvizduk kad je izasao, samo šok i posle aplauzi
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Normalno, kad je publika kulturna i postuje starije ljude
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X