Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li nekog ovde da se razume u zvucnike?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Onako, sta ti treba?

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        AVG je provjeren, i za njegove potrebe odlican, s obzirom da igra igrice i da download-uje dosta podataka sa net-a, AVG je bolje resenje od Nod32
        .!.
        Anti virus treba ukompanovati sa svojim racunarom, ne radi svaki AV isto na svam kompjuteru, to pricam iz licnog iskustva i mnogih drugih. Mada zavisi dosta i od konfiguracije koji instalirati, Kaspersky se ne preporucuje onima sa slabom. Mada je on verovatno i najjaci za viruse. Sad, treba uzeti u obzir i za sta sve koristite racunar, kakve sajtove posecujete i koliko je on izlozen riziku. Ali u svakom slucaju, ako pametno koristite, AV vam nece biti ni potreban, ali je bolje naravno da ga imate, nikad se ne zna sta ce kad da uleti.

        Comment


        • Ma ja evo i nemam anti-virus vec godinu dana...i komp radi ko zmaj...samo pazite gde ulazite i sta posecujete
          Od jaceg ima ludji!!!

          Comment


          • Jer zna neko kako da instaliram xp na netbook racunar posto nemam cdroom jer moze to nekako downlodovati s neta i instalirati ?

            Comment


            • molim vas za pomoc.. ako neko zna...
              Naime, pre nekoliko dana primetio sam da mi na nekim stranicama, blogovima itd. ne prikazuje chatbox, neki stream ili neki video koji je okacen ukoliko nije video sa YT ?! stvarno ne znam sta se desava, takodje primetio sam da mi recimo na filmoviziji ne radi nista, jednostavno se ne pojavi nista na mestu gde obicno bude taj prozor sa filmom ili serijom... to mi je veliki problem pa bih molio bilo koga ko zna o cemu se radi ili je imao slican problem da mi pomogne savetom inace komp je odlican, nemam nikakvih problema s tim, sad da li je u pitanju java, da li neki driveri stvarno ne mogu da provalim, javu sam testirao i pise da imam najnoviju verziju update-ovanu... to se desava i na Chrome i na Mozili tako da nije do Chrome-a...
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                molim vas za pomoc.. ako neko zna...
                Naime, pre nekoliko dana primetio sam da mi na nekim stranicama, blogovima itd. ne prikazuje chatbox, neki stream ili neki video koji je okacen ukoliko nije video sa YT ?! stvarno ne znam sta se desava, takodje primetio sam da mi recimo na filmoviziji ne radi nista, jednostavno se ne pojavi nista na mestu gde obicno bude taj prozor sa filmom ili serijom... to mi je veliki problem pa bih molio bilo koga ko zna o cemu se radi ili je imao slican problem da mi pomogne savetom inace komp je odlican, nemam nikakvih problema s tim, sad da li je u pitanju java, da li neki driveri stvarno ne mogu da provalim, javu sam testirao i pise da imam najnoviju verziju update-ovanu... to se desava i na Chrome i na Mozili tako da nije do Chrome-a...
                Imam i ja slican problem sa filmovizijom, pa bi i meni dobro dosla pomoc
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Mozda update-ovanje flash player-a. Imao sam i ja jednom problema sa klipovima koji nisu sa youtube-a pa sam cini mi se tako resio problem. Sa druge strane, update-ujte i javu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Mozda update-ovanje flash player-a. Imao sam i ja jednom problema sa klipovima koji nisu sa youtube-a pa sam cini mi se tako resio problem. Sa druge strane, update-ujte i javu.
                    sve sam to odradio, opet nista.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • kad udjem u javu da update-ujem kaze da vec imam najnoviji update jave, kada udjem na sajt Adobe da update-ujem flash player kaze da moj Google Chrome vec ukljucuje najnoviju verziju i da automatski update-uje flash player... a meni nista od multimedije osim Youtube-a ne radi
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Moguce da ima veze sa grafikom. Onda uradite update graficke kartice ako niste skoro to radili. Deinstalirajte drajver, restartujte komp pa na sajtu prozivodjaca kartice nadjite poslednju verziju za vasu karticu i instalirajte. Ako ni pose ovoga nece da radi, trazicemo za novim resenjima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Moguce da ima veze sa grafikom. Onda uradite update graficke kartice ako niste skoro to radili. Deinstalirajte drajver, restartujte komp pa na sajtu prozivodjaca kartice nadjite poslednju verziju za vasu karticu i instalirajte. Ako ni pose ovoga nece da radi, trazicemo za novim resenjima.
                          I to sam uradio
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Sad sam pustio par filmova kod mene na chrome-u na filmoviziji i sve radi. Secam se pre da mi je ispod url bara izlazilo nsto kao permission to java to run this software pa je bilo ponudjeno run this time i always run on this site, izabrao sam ovo drugo i sljaka bez problema, ali dok se ne izabere nesto od ta 2, nije htelo da pusti film, tj. ne izlazi nikakav player.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Sad sam pustio par filmova kod mene na chrome-u na filmoviziji i sve radi. Secam se pre da mi je ispod url bara izlazilo nsto kao permission to java to run this software pa je bilo ponudjeno run this time i always run on this site, izabrao sam ovo drugo i sljaka bez problema, ali dok se ne izabere nesto od ta 2, nije htelo da pusti film, tj. ne izlazi nikakav player.
                              Nije to problem, stavio sam always run on this site.
                              Nekada sam mogao da gledam filmove, sada se pojavio taj problem
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Trebace mi vremena da se malo informisem, za to vreme pitaj apacrow-a, on je ovde nas glavni strucnjak za kompove
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X