Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poezija, knjige, poslovice itd...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • z0La
    replied
    Originally posted by Sandugp View Post
    Nisam isao u biblioteku od osnovne skole ... od kada sam Karla Maja iznajmljivao
    700 dinara godišnje, plaćamo devojka i ja za biblioteku. Ušteda nekih 4-5 hiljada najmanje. Pa išao bi i u školsku biblioteku iz osnovne škole ako treba...

    Leave a comment:


  • Sandugp
    replied
    Originally posted by z0La View Post
    Samo je još bolja i bolja sa narednim delovima.
    Biblioteka? Ja sam našao 4 dela u biblioteci. I to u prilično siromašnoj biblioteci...

    Što se tiče Hiperiona, Šrajk je Bog otac...

    U principu, nećeš pogrešiti šta god da odlučiš. Pitanje je samo šta ćeš prvo da pročitaš...
    Nisam isao u biblioteku od osnovne skole ... od kada sam Karla Maja iznajmljivao

    Vladane nije bas tako citav serijal ima nesto preko 11000 strana. Malo si dodao
    I ni slucajno nemoj uporedo. Procitas jedan, pa onda drugi. Nista da mesas miksujes i izvodis besne gliste, kao sa Martinom kada si cekao da izadje sezona pa citao knjige nakon toga
    Last edited by Sandugp; 24-10-16, 22:01.

    Leave a comment:


  • ExEric
    replied
    Naravno, sve da uzmes a da nije Hiperion je gori kiks od Murinjovog juce, but its your choice.

    Leave a comment:


  • z0La
    replied
    Originally posted by Sandugp View Post
    Citao sam Noc Demona - i nije losa. Ove ostale delove jos uvek ne (ne mogu da se nakanim da ih kupim, a nemam nikoga u okruzenju ko ih poseduje - pa da pozajmim).
    Samo je još bolja i bolja sa narednim delovima.
    Biblioteka? Ja sam našao 4 dela u biblioteci. I to u prilično siromašnoj biblioteci...

    Što se tiče Hiperiona, Šrajk je Bog otac...

    U principu, nećeš pogrešiti šta god da odlučiš. Pitanje je samo šta ćeš prvo da pročitaš...

    Leave a comment:


  • Vladan
    replied
    WOT nema sanse, 15 knjiga po 1000 strana, u tu ekskurziju se ne upustam. Jedan od ova dva serijala cu, mozda cak i oba uporedo, vidjecu.

    Leave a comment:

Working...
X