Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hakan strikes again !

    http://www.rezultati.com/utakmica/Yew29mgP/#video
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Sta je to radila odbrana Leverkuzena pa je slijepac svirao 2 penala u 10 minuta??

      Comment


      • Najbolja zezanja uvek su bila kad se igra sredine....

        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Spahić: Jako mi je žao zbog mog ponašanja prema zaštitarima

          Emir Spahić više nije fudbaler Bayer Leverkusena, potvrdio je to danas ovaj njemački bundesligaš na svojoj zvaničnoj internet stranici.

          Nakon skandalozne tuče poslije utakmice DFB Pokala s Bayernom u kojoj se Spahić odlučio obračunati sa zaštitarima svog kluba Apotekari su ga otpustili.

          "Jako mi je žao zbog mog ponašanja prema zaštitarima mog kluba Bayer Leverkusena nakon utakmice DFB Pokala u srijedu navečer.

          Za moje takvo ponašanje želim se izviniti zaštitarima, ali i njihovim porodicama.

          Svjestan sam i znam da sam mom klubu ovakvim ponašanjem prouzrokovao probleme.

          Moj trener Roger Schmidt, menadžer Jonas Boldt, sportski direktor Rudi Völler i predsjednik Michael Schade su bili ti koji su vjerovali u mene.

          Za mene je bila velika čast biti do ovog sjajnog tima.

          Mojim prijateljima u ovom timu i cijelom klubu, kao i sjajnim navijačima kluba Bayer 04 Leverkusen od srca želim sve najbolje u budućnosti koja je sigurno velika", rekao je Spahić u svom oproštajnom obraćanju.

          Comment


          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Bas steta sto mora operacija. Ja se nadam da ce ponovo biti onaj stari kad se vrati naredne sezone jer mi je jedan od omiljenih likova u Bundesu

              Comment


              • 33 godine sledece sezone. Ne verujem da moze ponoviti ovu dominaciju, ali nek da i pola i opet ce biti dobro...
                Samo da se legenda oporavi...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ovi carevi iz Eurosporta ladno cele sezone pored tolikih derbija prenose svako kolo, zna se - Bajern Minhen pa makar igrali i protiv nekih amatera.

                  Comment


                  • Izgleda da Klopp napusta Dortmund na kraju sezone. Vjerovatno ce danas to zvanicno objaviti.

                    Comment


                    • Jurgen Klopp 'set to leave Borussia Dortmund'

                      Comment


                      • ..........

                        Jurgen Klopp has confirmed he will leave Borussia Dortmund at the end of the season.

                        Comment


                        • Rudi divljacki na Bernata, ali divljacki...Sudija pokazuje samo zuti karton. Velikom je srecom Spanac prosao bez preloma. Gaudino, Rode i Vajser sasvim korektni.

                          Ovaj komentator neprestano daje savete kladionicarima.

                          Comment


                          • Solidno deluje ovaj kombinovani sastav Bajerna. Jesi primetio posle starta Rudija kako se Gvardiola hvata za glavu. Nesto tipa "nece valjda i ovaj da se povredi"... Inace, bas divljacki start, sreca da nije bila neka povreda...
                            Ti komentatori na Eurosportu su najvece legende. Sto oni umeju da pljuju po igracima i trenerima auuu. Gledao sam neki prenos kad su se javno izjasnili kao navijaci Liverpula. Kad oni komentarisu, imas osecaj kao da si se skupio sa 3-4 druga i da vi komentarisete tekmu izmedju sebe...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Tijago Alkantara. Brz, tehnicki perfektan, pas, pozicioniranje, sve ima. Bezobrazno dobar fudbaler.

                              Polanski ga sada u isto vreme udara u koleno i skida mu kopacku gazenjem...

                              Comment


                              • ^ Kojeg nismo smjeli prodati

                                Dortmund na 2-0, ocigledno za Jurgena igraju danas i ocekujem da daju jos 1 ili 2
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X