Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ne znam, ja okrenuo prije 5 minuta i vidim nema ..

    Nemojte mi to raditi, 4 godine sam bio bez SK-a, sad ga jedva nabavim i ovo da radite ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Ja sam u cudu, niotkuda prekid, neocekivano potpuno...Ne volim ove strimove nikako...

      Comment


      • Izgleda im nestaje signal. Evo sad su prebacili na Viljareal, pa su brzo vratili na ABA ligu. Neverovatno mi je da ide multi prenos Primere/ABA liga....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Zasluzio je zuti karton Kembel, baca se pri najmanjem kontaktu.

          EDIT Vrlo jednostavna majstorija Dos Santosa, onda i Musakio zakucava. Bice vrlo tesko za Seltu da se vrati u mec, ovo je idealan scenario za domacina.
          Last edited by Bogi; 08-03-15, 18:48.

          Comment


          • Majstor je igre Nolito, kako je samo otvorio stopalo kod centarsuta...Sada je 2-1, bice zanimljivo do kraja.

            EDIT Vieto odlicnim prijemom daje for i rutinski realizuje.

            EDIT 2 Dzerar iz tranzicije za 4-1. To bi bilo to.
            Last edited by Bogi; 08-03-15, 19:41.

            Comment


            • Atletiko pobedom vraca nadu.Ukoliko Barsa i Real igraju nereseno moze biti svasta...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Uhh, sto ce ovo da bude dobra utakmica....
                Vidim da se Atletiku vratio Koke u prvih 11, to im je ogromno pojacanje, ali sa druge strane nema Grizmana....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Kako Huanfran nije dobio zuti za ovo, samo sudija zna.

                  Comment


                  • Definitivno najznacajniji igrac za Atletikovu igru, koliko je samo nedostajao.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Zuti kao kuca...
                      Vrela atmosfera veceras. Vecina startova je na ivici faula. Bas dosta posla za sudiju....
                      Evo ga i povratnik u tim postize vazan gol za Atletiko...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Vrlo oprezno su igrala oba tima, mada iskreno, ovo jeste maksimum ovog kolektiva Valensije. Jaz izmedju prva 3 tima lige se i dalje oseti, iako Atletiko nije onaj isti tim od prosle sezone. Za sada situacija na tabeli ostaje ista, sto ne znaci da ne postoji mogucnost da se vecerasnji gosti nadju na trecem mestu, iako im 4. mesto i pozicija i kvalifikacijama za LS mora ostati primaran zadatak.

                        Utisak dana u spanskom fudbalu, pored smene na celu Primere, maestralna partija Betisa protiv direktnog konkurenta za plasman u Primeru, Valjadolida, i pobeda od 4-0. Ruben Kastro het-trikom dokazao zasto mu je mesto u Primeri, veliki majstor.

                        40.000 navijaca na Benito Viljamarinu. Betis a Primera ya!

                        Comment


                        • Nisam gledao, ali i ne zalim vala, uzivao sam u igri Lyona.

                          Drago mi je sto Valencia iz kola u kolo pokazuje da moze da se nosi sa svima, i uz sav respekt prema Sevilli ne vidim scenario u kojem ce zavrsiti ispred Valencie, cak se ne bih iznenadio da Valencia na kraju i treca zavrsi

                          I jedan savjet za kladionicare : Atletico cim igra protiv nekog iole jaceg tima, zicer vikenda vam je preko zutih ; proslo kolo protiv Seville odigram preko 6, bude 10 ili 11, veceras odigram preko 6, bude 13 haha
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Previse turbulentno igra Sevilja, ne mogu i dalje sa takvom igrom da se nadaju 4. mestu. Sa druge strane, Valensija ne igra raznovrsno, ponekad vrlo rezervisano, ali imaju stabilnost i osvajaju bodove u kontinuitetu. Slepi misevi imaju teska gostovanja do kraja, ali su u dobroj poziciji, sa 5 bodova prednosti u odnosu na Andaluzane, koji imaju nesto laksi raspored.

                            Comment


                            • Kordoba povela na 15 minuta do kraja, u vitalnom mecu za ishod njihove borbe za opstanak. Medjutim, Hetafe u poslednjih 5 minuta daje 2 gola(autogol i gol) i odlazi iz Andaluzije sa sva tri boda. Mozda ovo bude kljucna pobeda Madridjana u ovom turbulentnom periodu, i isto tako kljucni poraz za Kordobu, koja i dalje nosi ''fenjer'', sa 4 boda zaostatka u odnosu na devetnaestoplasiranu Granadu.

                              EDIT I to kakav autogol talentovanog Fedea Vika. U trku, petom, u malu mrezicu.
                              Last edited by Bogi; 09-03-15, 21:50.

                              Comment


                              • Veseli Djukara, imao je pobedu u rukama...

                                Kakav autogol je postigla Cordoba. Dade covek petom gol preko golmana, neverovatno. Da nije smesno, bilo bi zalosno...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X