Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fabregas pojeden, realno Siti za klasu bolji ali dzaba kad ne umiju da iskoriste prilike.
    sigpic

    Comment


    • Nismo zasluzili pobedu, dobro je da smo na kraju i ovaj rezultat izvukli.

      Ali zar je bas morao Lampard.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Jools View Post
        Očekivao sam malo uljudnije komentare ovde, ovo je nivo blic komentara otprilike...

        Reči kao ciganska ekipa i slično... Nisam znao da je to dozvoljeno. Užas.
        Kako bi ti opisao ovo zatvaranje Celzija??I ponasanje Diega Coste i Murinja meni je to stvarno ruzno i nikad necu moci da pohvalim tako nesto izvini molim te.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nema sta ja da opisujem, komentar ti je nivo blic /domaći YouTube.

          Comment


          • Originally posted by PiXarr View Post
            I ponasanje Diega Coste i Murinja meni je to stvarno ruzno i nikad necu moci da pohvalim tako nesto izvini molim te.
            Dovoljno je da se vidi faca Diega Coste pa da se shvati o kakvom liku se radi.

            Comment


            • Originally posted by Jools View Post
              Nema sta ja da opisujem, komentar ti je nivo blic /domaći YouTube.
              Ja neznam sta uopste objasnavas neke stvari ovom tipu kad se vidi da ne voli Chelsea, Diego Costa you got a love this guy, kako je iskusno iznudio crveni za Zabaletu.....
              Steta mogli smo da uzmemo tri boda, ali bitno je da nismo porazeni, mislim da Murinjo je postavio taktiku da se neprimi gol, ali bod je tu....

              Comment


              • Jedno je ne voleti neki klub, a drugo je ostavljati onakav blam od komentara.

                Comment


                • City je baš mudato odigrao, pogotovo sa igračem manje. Lampard klasa, gol kao na igrici.
                  Remy je trebao da uđe umesto Drogbe, tu je Murinjo mogao da slomi meč ponovo.

                  Pelegrini je prilično kalkulisao protiv Arsenala i Bayerna, dok je danas opleo sa dva špica i čak Kolarovom umesto Klišija, potez koji retko radi u jakim mečevima. Namestilo se Čelsiju sve na tri boda, sve sem Laparda. Kvalitetan derbi.

                  Comment


                  • Sitiju svaka čast za sve danas...

                    Comment


                    • Uopste Costa nije isprovocirao Zabaletu,covek nista nije uradio ali sudija glupi je naseo.Mogu da postujem i hvalim igrace poput Schurleea,Matica,Ivanovica to su momci za primer i kako se igra i kako se sportski ponasaju bez price sa sudijom cute i igraju.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Man.utd, kakvo razocarenje. Cenio sam da je Luj 16-ti uspeo sa preobrazajem, kad ono mucak. Jeste pocetak sezone, ali najveci rivali odmicu. Pitanje je moze li se u prvu cetvorku skoro? Jos par ovakvih kikseva i Liga Sampiona bice samo san.
                        sigpic
                        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Avramovic View Post
                            Ne razumem
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ne razumem
                              Protiv 39razlicitih klubova koji su igrali u PL je da gol.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Gogi View Post
                                Man.utd, kakvo razocarenje. Cenio sam da je Luj 16-ti uspeo sa preobrazajem, kad ono mucak. Jeste pocetak sezone, ali najveci rivali odmicu. Pitanje je moze li se u prvu cetvorku skoro? Jos par ovakvih kikseva i Liga Sampiona bice samo san.
                                Mhm. Baš vidim. Liverpul, Arsenal, Siti imaju maksimum broj bodova. Celzi takodje. Kao da su odmakli 15 bodova, pa kažeš odmiču i to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X