Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican je Zilu, nema zbora. Novak mu je dao adrenalinsku inekciju i sad ima da skapa na terenu ali nece popustiti. Osetio je trenutak prosto. Za Novaka je prakticno biti ili ne biti, svestan je i on da mu poraz u ovom mecu drasticno umanjuje sanse na USO-u. Iz mog ugla: ako veceras izgubi moze slobodno da se priprema za Kinu
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Dobro kako hoces, ajde mozda mec nije veliki, ali u njega igra veliki igrac, pa na to sam hteo da se nadovrzem. Poenta mi je bila da Simon uvek igra dobro protiv najbolje igrace. Evo prosle nedelje izgubio od Robreda, i to lagano, a sad se ganja u tri seta sa Novaka, cak je i bolji u ovom trenutku. Protiv Nadala u Rimu niotkuda zabio 50+ vinera i naterao Rafa da igra tri teska seta...

      P.s. Sonja, razumem te, ali takav je igrac Simon, recimo prebacuje mrezu jedno 10ak udaraca i nakon toga sevne ravan udarac niotkuda. Jednostavno on je takav igrac, ubija tempo protivnicima. Ali i Novak je los, kasni na udarce.
      Last edited by Stefan-kobe; 13-08-14, 01:51.
      OVAKO

      Comment


      • Ja ih vala teška srca gledam kako se samo razvlače po terenu i vraćaju sve moguće, mislim gdje je tu uživanje ...
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Ne znam za vas ali meni je ovo jedan od onih ružnih mečeva kada u većini gledamo kako jedan drugog fizički cijede i na momente izvuku neki dobar potez
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by Navras View Post
            Iz mog ugla: ako veceras izgubi moze slobodno da se priprema za Kinu
            Nece on ici u Kinu posto Jelena treba da se porodi u oktobru. Bice sa njom.

            Comment


            • Evo ga taj momenat.
              Ali kakvo je ovo davljenje od igre.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ajde bre

                Comment


                • Mozda presudni trenutak u mecu
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Adin View Post
                    Ja ih vala teška srca gledam kako se samo razvlače po terenu i vraćaju sve moguće, mislim gdje je tu uživanje ...
                    Kako kome, meni licno nema niceg lepseg u tenisu od toga.

                    Comment


                    • Kakve greske prave ove linijske sudije cak se i Lajani smeje od muke...

                      Comment


                      • Ne moze nikako da ga probije sa osnovne linije. Da nevolja bude veca Simon je prvi servirao u 3. setu tako da je na Novaka veci pritisak.

                        Comment


                        • to je ta igrfa zvana Novak Djokovic,pola svoje karijere se odmakne 4 metra iza linije i udara balone

                          Comment


                          • Ooo jbt, dva gema koja gubi na tezak nacin.. ali i dalje ne mislim da moze ovo da izgubi

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Kako kome, meni licno nema niceg lepseg u tenisu od toga.
                              Svi mi gledamo na stvari drukčije pa tako i na tenis. Neko uživa u tom prebacivanju do iznemoglosti, dok neko voli više vidjeti brze poene, dosta miksovanja itd... Simon je igrač koji te smori da ti više do života nije tako da ja razumijem svakog ko se s njim ganja.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Zavrsavaj. Spava mi se.

                                Comment

                                Working...
                                X