Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2014 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesmo sigurni da je Bojan ?
    sigpic

    Comment


    • Jaci igrac Bogdan, zajebali se

      Comment


      • Е дочекаше и Хрвати коначно свог играча у ЕмБиЈеј-у. Било ми их је жао више искрено када видим колико кукају годинама.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Марк Стеин:
          As part of Thunder's continuing pursuit of Pau Gasol, I'm told OKC coach Scotty Brooks met today with Gasol to add his pitch to the pile
          Competition for Pau, though, remains stacked. You've got Thunder/Spurs/Bulls still chasing PLUS Knicks or Lakers depending on who gets Melo
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Boli Fraja dupe, obezbedio se i on.Ja mislio da je ovih 6 M od Sansa najvise sto ce da dobije u svojoj karijeri.

            Boli glava od svih ugovora koji su do sada sklopljeni, tacno ne znas ko je koga vise pretplatio.

            Meni dolazak ove dvojice mi opet ne daje dovoljan razlog da ostaje Big 3, nesto mi govori da ce Bos da zapali za Hjuston.Tamo mozda cak i bude prvi igrac, imace najvecu platu i igrace u rodnoj drzavi, doduse ne u rodnom gradu(Dalas).

            Comment


            • Originally posted by ParicVojvoda View Post
              Boli Fraja dupe, obezbedio se i on.Ja mislio da je ovih 6 M od Sansa najvise sto ce da dobije u svojoj karijeri.

              Boli glava od svih ugovora koji su do sada sklopljeni, tacno ne znas ko je koga vise pretplatio.

              Meni dolazak ove dvojice mi opet ne daje dovoljan razlog da ostaje Big 3, nesto mi govori da ce Bos da zapali za Hjuston.Tamo mozda cak i bude prvi igrac, imace najvecu platu i igrace u rodnoj drzavi, doduse ne u rodnom gradu(Dalas).
              Naljutio bi se Harden, ne bi imao vise 35 suteva u plej of.
              sigpic

              Comment


              • Šta ti je Mariću ? teški ispiti ili ti ne prija ova temperatura ? Čuj, Boš da bude glavni igrač...
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Kome bi ti pre bacio loptu u Hjustonu kada se lomi utakmica, ko donosi sigurnije poene?Bos, Dvajt ili Harden?Bos meni vise uliva poverenje nego Harden.

                  Comment


                  • Na Hardena valjda Maricu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Luzerski igrac, dosta je utakmica sjebao.Bos dosta kompletniji igrac od brade, a i sigurnija ruka.


                      Edit:Mozemo samo da se slozimo da se ne slazemo.
                      Last edited by Ricma; 08-07-14, 17:58.

                      Comment


                      • Kazem samo da bih dao zadnji sut prije Hardenu nego Bosu. A kojeg igraca bih prije izabrao za tim, Bosa bez razmisljanja u ovom trenutku.
                        sigpic

                        Comment


                        • LeBron James & Dwyane Wade had dinner at LAVO in Vegas late last night with some friends before going to Marquee Night Club, a source said.
                          Blazers free agent point guard Mo Williams is scheduled to meet with the Mavericks tomorrow, a source said.
                          No guarantees made, but Danny Granger/Josh McRoberts committed to Heat w/ strong belief LeBron James will be a teammate, sources tell Yahoo.
                          Dallas has pursued an offer sheet for Chandler Parsons, but he's still open on market, sources said. Interest is growing.
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Je l' se zna sta su jeli LeBron i Wade ?
                            sigpic

                            Comment


                            • pecenje sta bi drugo

                              Comment


                              • Woj
                                Charlotte has agreed to a 4-year, $63M maximum offer sheet with Utah RFA Gordon Hayward, league sources tell Yahoo Sports.
                                Charlotte offer sheet for Gordon Hayward expected to include player option on fourth year, and a trade kicker, league sources tell Yahoo.
                                Ocekivan potez Sarlota kojem fali, sada kad je otisao MekRoberts u Majami, neko ko moze da iskreira za drugog igraca u napadu. Tu je jos i Kemba, ali na jednog igraca tesko da moze neki tim toliko da se osloni.
                                Juta ima 3 dana da izjednaci ponudu. Nepristojna je, ali su velike sanse da ga vrati Juta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X