Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam odakle Zidan uopšte u ovoj priči, kad je čovjek druga klasa u odnosu na Pelea, DAM-a i slične igrače. Meni najdraži igrač, ali nema nikakav argument da bude bolji i veči od Maradone. Niti ima stručnjaka koji će to potvrditi, niti će statistika to potvrditi, a o video klipovima i utakmicama da ne govorim.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Prle covjek je osvojio sve, ali sve sto se moglo osvojiti, timski, reprezentativno, individualno. Svaku utakmicu vaznu je brutalno izdominirao. Real ima Di Stefana, a Zidana gledaju kao ne znam sta, ljudi su dolazili samo i iskljucivo na treninge da bi njega gledali kaze Karlos. To kaze Brazilac sto je izvodio na treninzima je bilo van svake pameti, sad trenira sa realom i lomi ih tamo kao curke. Zidan je tata, pjeske covjek igrao i ruzno dominirao, nisu mu bili potrebni nikakvi dodatni stimulansi.

      Kupis DVD najbolji fidbaleri svih vremena FIFA izdanje i prva recenica, igra fudbal kao da ga je on izmislio. Covjek se nasalio sa svim ligama, svim protivnicama i otisao kad je najjaci bio.
      sigpic

      Comment


      • Za klipove ne znam sto da ti kazem, jedino da posjetis oftamologa, brzina na minimumu u zadnjim godinama karijere, ali kurac da mu je neko uzme

        Ovakvo gasenje moze samo Zizu da izvede, lopta stoji, a Beks ispada



        Tehinka na 100%, ne moze vise i bolje od toga.
        sigpic

        Comment


        • Dodaj u zapisnik da je bilo bruku utakmica u kojima se isti taj Zidan gubio ko telemach u Boljakovu (ovo je na moj račun ). Šta je taj veliki Zizu osvojio sa Realom sem jedne lige prvaka i čini mi se jedne Primere ?! A kakvu je ekipu imao ?! S druge strane pogledaj Maradonu šta je radio sa prosječnim Napolijem i Argentinom. To ne bi mogli ni Zidan, ni Fenomeno ni Messi zajedno, taman da im daš najjače anabolike svijeta.

          Real i Juve odlaskom Zidana nisu ništa pretjerano izgubili, dok dobro znamo šta se desilo sa Argentinom i Napolijem nakon Maradone. I smiješno je pominjati da je koka Maradoni pomagala u tome. Čovjek je pukao pod pritiskom i sjebao sebi karijeru i život, a da nije, i ovo malo dileme što ima o najboljem i najvećem svih vremena ne bi bilo.

          Jel to stvarno hoćeš da se igramo s klipovima ?!
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Javno upozorenje za BratBugarin zbog uzastopnih postova i provociranja od ranije. Znaci i najmanji prekrsaj i sledi ban. Da ne bude posle nisam znao i zasto i kako
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Hahahhaahha kakvu je ekipu to imao? Raula Brava, Minjambresa, Pavona, Graveseena, uuu strasna ekipa. E tu ni Zidan ne pomaze. Oni su dali Makelelea i dovei Bekama, covjek dosao u Real da osvoji LS, odma je osvojio i to nenormalnim golom, i cao.
              A Maradona je svaku utakmicu pokidao, vidi se da ga nisi gledao i da znas samo po pricama. A price su price, Zidan je sigurno 10 godina bio na vrhu, ne moze vise i bolje od toga. Jeidni koji ga moze prevazici je Mesi, ali samo ako uradi nesto sa repkom.
              Proto objasni mu molim te sta je to Juve izubio odlaskom Zidana i na kojem je nivou bio taj covjek u Italiji.
              sigpic

              Comment


              • Svaka ti čast kad nabroja te igrače a izostavi jednog Raula, Karlosa, Ronalda, Figa, kasnije Bekama.

                Hvala Bogu na tehnologiji pa se može nadoknaditi propušteno.

                Hajmo ovako

                Juve prije Zidanea (1991-1996): 1 UEFA Cup, 1 domaći naslov, 1 Liga prvaka
                Juve sa Zidaneom (1996-2001): 2 domaća naslova
                Juve nakon Zidanea (2001-2006): 2 domaća naslove (i ostala 2 izgubio zbog varanja)

                Real prije Zidanea (1996-2001): 2 domaća naslova, 2 Lige prvaka;
                Real sa Zidaneom (2001-2006): 1 domaći naslov, 1 Liga prvaka;
                Real nakon Zidanea (2006-2013): 3 domaća naslova

                Niko mi ne mora ništa objašnjavati, jer sam gledao i pratio, a i statistika ovdje govori sama za sebe. Eto ti tvog strašnog Zidana.
                S druge strane, treba li da pominjem ponovno šta je Maradona radio sa Napolijem i Argentinom. Šta se dešavalo sa tim timovima kada njega nije bilo ?! E tu se najbolje vidi njegov učinak.

                Da se opet ne vraćam na samu igru i činjenicu da je Maradona radio stvari koje Zidan ne bi mogao da živi 9 života. Ako se o tehnici posvetimo i samoj igri na terenu, tek onda je Zidanu pušiona u ovoj raspravi.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Originally posted by Prle! View Post
                  S tobom neću da pričam dok mi ličnu kartu ne pokažeš. Hvala.
                  Ne moras, niko te ne tera. A da ti se ovde ne legitimisem. Nisi valjda umislio da si milicajac iz Titovih vremena?

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Javno upozorenje za BratBugarin zbog uzastopnih postova i provociranja od ranije. Znaci i najmanji prekrsaj i sledi ban. Da ne bude posle nisam znao i zasto i kako
                    Mogu li da znam koja su provociranja od ranije? A sam cu sebe da banujem posle toga, ne treba da se mucis ni da trazis izgoovor.

                    Comment


                    • Originally posted by Prle! View Post
                      Svaka ti čast kad nabroja te igrače a izostavi jednog Raula, Karlosa, Ronalda, Figa, kasnije Bekama.

                      Hvala Bogu na tehnologiji pa se može nadoknaditi propušteno.

                      Hajmo ovako

                      Juve prije Zidanea (1991-1996): 1 UEFA Cup, 1 domaći naslov, 1 Liga prvaka
                      Juve sa Zidaneom (1996-2001): 2 domaća naslova
                      Juve nakon Zidanea (2001-2006): 2 domaća naslove (i ostala 2 izgubio zbog varanja)

                      Real prije Zidanea (1996-2001): 2 domaća naslova, 2 Lige prvaka;
                      Real sa Zidaneom (2001-2006): 1 domaći naslov, 1 Liga prvaka;
                      Real nakon Zidanea (2006-2013): 3 domaća naslova

                      Niko mi ne mora ništa objašnjavati, jer sam gledao i pratio, a i statistika ovdje govori sama za sebe. Eto ti tvog strašnog Zidana.
                      S druge strane, treba li da pominjem ponovno šta je Maradona radio sa Napolijem i Argentinom. Šta se dešavalo sa tim timovima kada njega nije bilo ?! E tu se najbolje vidi njegov učinak.

                      Da se opet ne vraćam na samu igru i činjenicu da je Maradona radio stvari koje Zidan ne bi mogao da živi 9 života. Ako se o tehnici posvetimo i samoj igri na terenu, tek onda je Zidanu pušiona u ovoj raspravi.
                      Nemoj da se brukas covjece, pa nije Zidanova odluka bila da se ne produzi ugovor najboljem zadnjem veznom na svijetu i da se dovede bekam. Natrpali napad, a odbrana presmijesna.
                      Zidan je dosao po LS, uzeo je LS, uzeo je sve i to je to. Zidan je bio na nivou u eri Galaktokosa, jedini koji je zapravo bio na pravom nivou uz Ikera, to sto je Perez vukao nenormalne poteze nema veze sa njim.

                      Nisi ti gledao Maradonu i pojma nemas kako je igrao ,da imas ne bi u istoj recenici pomenenuo fudbalsko znanje Zidana i Maradone, to sto je Zidan radio to se tada vidjelo i nikad vise. Maradonu su neke druga stvari krasile, pomogao mu je tu doping, Zidan je pjeske igrao bas i brutalno dominirao.

                      Bez dopinga, bez brzine na kraju karijere, izbacivao igrace na 2 metra od sebe potezima tijela, piruete doveo do savrsenstva, divli mu se svi, Bekam dosao kao neka zvijezda i znamo sto je izjavljivao sve i koliko mu je znacilo samo sto igra uz jendog ZInedina Zidana.

                      Tiram je nekako najbolje sve opisao, podigao nas je na veci nivo, pored njega smo svi izgledali bolji.

                      Kao sto rekoh tehnika na 100%, jednostavno ne moze bolje od ovoga. Da ne pricam o gradjenju, sutu, virtuoznosti, rjesenjima na terenu, pregledu igre. Covjek je potpuno promijenio igru.



                      Ali ti si od onih statisticara, jasno mi je sve. Nemoj da gledas, nema potrebe, ipak je tu statistika
                      Zadnje godine u realu igrao rekreativno i salio se opet, kakvi su samo golovi padali, kakav je ispracaj imao na gostujucim terenima.

                      Samo mi reci sta je bilo sa Francuskom bez Zizua? Znas li samo jedan podatak koji krasi Francusku na velikim takmicenjima sa i bez Zidana(i Platinija) do poslednjeg Eura?
                      sigpic

                      Comment


                      • Jedino što ja vidim jeste da si ti previše navijački ostrašćen i da su stvari gledaš ružićastim naoćalama. Možeš ti napisati hiljadu hvalospjeva o Zidanu, to opet neće promijeniti realno stanje stvari. A realno stanje stvari jeste to da se u pogledu driblinga, pregleda igre, golova, uspjeha, liderstva na terenu, tehnike, popularnosti, karizme, ova dva igrača nikako ne mogu porediti.

                        Juve i Real odlaskom Zidana nisu maltene ništa izgubili, dok pak Napoli odlaskom Maradone jeste. Dosadilo mi je više pominjati kakvu je ekipu u istom tom Realu i Juventusu, kao i u repki imao Zidan, a kakvu Maradona u Argentini i Napoliju. Koliko su Real i Juve izgubili odlaskom Zidana, a koliko Napoli i Argentina odlaskom Maradone. Šta vrijedi nabrajati argumente, tipa da je Maradona do 21 godine postigao više golova nego Zidan tokom čitave karijere, kad će Vladan ponovno pričati o piruetama koju je gle čuda izumio Maradona.

                        Ipak znamo ko je prolazio igrače kao da ih nema, ko je bio pravi vođa i lider na terenu, ko je postizao golove rukama, škaricama, glavom, ko je bio popularniji i veči od same igre. To svakako nije Zinedin Zidan, on je jednostavno druga, odnosno treća klasa u odnosu na Maradonu. Pele je klasu iznad njega, Maradona dvije.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Ne vrijedi ti kad Prle uvijek teži da su igrači koji su ranije igrali bolji Prle, jesi li čuo kad za trio Magica? Maradona, Careca, Giordano, bio je tu još jedan izuzetan Brazilac Alemao, Napoli je sa njima igrao najljepši fudbal u to vrijeme. Zakazali su kad je bilo najpotrebnije i u KEŠ odigrali obje utakmice 0-0 i ispali na penale, kasnije je to dosta olakšalo Zvezdi. Bata Mirković je rekao da Zidana nisu smjeli napadati na treningu da ne ispadnu smiješni, genijalac kakav se rijetko rađa, kakva druga kategorija igrača

                          Comment


                          • Zidan je rekao i da je Skols najbolji vezni fudbaler na svijetu. Zidan je sto puta ponovio da nije ni blizu Pelea i Maradone. On je takav, on nije bio bolji ni od idola Enca Franceskolija po njemu.

                            Nemoj Prle o fudbalu, jednostavno ne znas, drzi se teniske istorije. Toliko imas godina i toliko pratis te igrace, nisu klipovi i statistika sve.
                            sigpic

                            Comment


                            • A tek Jugine izjave, pa svako ko ima oci i ista zna o igri jasno mu je o kakvoj se tu klasi radi i da se to sto je on radio ne uci, mozak radio 500 na sat. Jedino je kod Prleta za dvije klase ispod. Nego necu nasijedati na njegove provokacije
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakvi ste vi svi neznalci, niste uzivo gledali Muamera Svraku!

                                Comment

                                Working...
                                X