Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugar Ganac ostao šokiran porazom.

    Nema snage ni reč da napiše.

    Bilo je novca da se dovedu pojačanja i napravi brutalan tim.

    Zašto Radonjić to odbija 'bem li ga.
    Last edited by Karamazov; 22-01-22, 10:28.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Drugar Ganac ostao šokiran porazom.

      Nema snage ni reč da napiše.

      Bilo je novca da se dovedu pojačanja i napravi brutalan tim.

      Zašto Radonjić to odbija 'bem li ga.
      Sinoć sam sve hteo da polupam a sve zbog tvrdoglavosti Radonjića i njegove (ne znam odakle izvučene) petorke sa kojom je počeo 3/4...razigrali su protivnika i nastao je potop. Ossim toga neodgovorna i loša igra najboljih pojedinaca (Vanilice i Kaline) te standardno (stelt) izdanje DeDa su doprineli porazu. Poraz na jednu lotu je postao kao "Dan mrmota", počeću da slavim kada dobijemo neizvesnu završnicu. Uspeo je i Džonija da ubije u pojam a dečko je pored Kaline najveći mudonja u timu. Dalje insistiranje na centru i beku šuteru je postalo Sizifov posao...brdo je takvo da mi ne stižemo ni do pola a kamen se skotrlja.
      I dalje stojim na tvrdnji da je EL NBA i da naš tim može sebi priuštiti def i of trenera, Radonja bi bio neprikosnoveni defanzivni trener, bolno je ograničen ofanzivno.
      Last edited by Karamazov; 22-01-22, 10:28.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Drugar Ganac ostao šokiran porazom.

        Nema snage ni reč da napiše.

        Bilo je novca da se dovedu pojačanja i napravi brutalan tim.

        Zašto Radonjić to odbija 'bem li ga.
        Zato što je ograničen ko terasa.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Naš paklen raspored se nastavlja.

          Sutra gostovanje Cedeviti pa za 3 dana Olimpijakosu.

          Od 30. januara do 3. februara imaćemo tri utakmice i sve tri na domaćem terenu.

          Protiv Mornara, Milana i Monaka.

          Comment


          • Evo jedne prigodne zimske poruke
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dobro je pa se ovakve ogavne poruke dopustaju ovde. Znam da su neki voleli Saloa, Alimpija pa cak i Sakotu...ali mrznji ovde nema mesta.

              Cisto da podsetimo
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ne znam zašto je dekkardov post sa slikom tako dočekan? Sezona je zbog pandemije sa puno izazova kao i Saloa "legende"? Svako iznosi svoj stav i ne vređa neku hipotetički gledano drugu stranu pa ni Radonjića.
                A imalo bi šta zameriti, nije da nema, ta neka tvrdoglavost i onaj dejavu kada je u pitanju on i njegova pojačanja (na prvu se sećam Lipovija i Tomasa). Ne mogu da verujem da mi polusezonu ne možemo da se skockamo na centarskoj liniji i da imamo tako skromnu produkciju sa perimetra što bi značilo da su nam bekovi slabi šuteri i tu neće promeniti ništa ni Jun na Kalemegdanu, to je jednostavno fakat.
                Čeka nas danas susret sa CedOlijem - ni malo naivnom ekipom, koja je od prethodnog susreta izvršila doselekciju (Dragić Z i Omić A) a mi smo pokazali protiv Asvela da smo dosledna kamenjarska ekipa.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ne da je dopušteno, nego je i zasluženo i dobrodošlo!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Prenos sa Cedevitom je na AS1P.

                    Da vidimo reakciju posle teškog poraza od Asvela.

                    Kompletni smo, umora nema pa tako više i nema jurcanja za opravdanjima ako izgubimo.

                    Nama Cedevita leži, tako da verujem da ćemo utefteriti još jednu pobedu.

                    Comment


                    • Dobro je, vratismo se brzo u igru.

                      Comment


                      • Uh, izvukli smo nekako pobedu.

                        Comment


                        • Kada god smo upadali u mašinu CedOlija i prelazili na brzu igru sa šutevima u tranziciji mi smo bili pogubljeni i loši, čim bi uspostavili pozicionu igru i ne bi dozvoljavali brzu tranziciju CedOliju oni su imali slabiju produktivnost.
                          Nemogu se oteti utisku o još jednoj prilično lošoj igri, pre svega plejeva a zatim i centarske linije. Poznato je da Kuz ima problema sa realizacijom a Mitar sa skokom i zagrađivanjem ali sinoć je u većem delu Kalina kao i u Francuskoj bio nervozan i dosta je odmagao timu. Naravno da je zasluga pre svega Radonjića i umalo i ovo da uprska ali je uspeo da dođe sebi i da izvede Vanilicu koji oba meča je odigrao očajno i uvede Džonija.
                          Prvi put nemam zamerke na suđenje, čak mislim da su nas u par navrata i pogurali (mislim da je Ferel u pravu i da je kalina imao kotakt sa rukom Ferela, do duše nakon šuta ali jeste). No kako god, ovim smo skoro sigurni na prvom mestu što je dobro jer nas čekaju još dva jako kvalitetna protivnika.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Mene je iznenadio Kalinić.

                            Neverovatno mi je da tako iskusan igrač u poslednje dve utakmice napravi onoliki broj gluposti.

                            Brzo je ulazio u problem sa faulovima, a način na koji ih je pravio da se naježiš.

                            Sinoć četvrti prekršaj pravi tako je što je želeo da iznudi faul u napadu.

                            U poslednjem minutu ponovo pokušava isto i sreća da mu sudija nije dao tehničku zbog glume.

                            Zbog njegove glume je napravljen višak i primili smo poene.

                            Ima utakmica gde ga sudije ne poštuju, ali i on mora da se spusti na zemlju i shvati da ipak nije Durent.

                            Golem problem je i inteligencija tima, mora Radonja i na tome da poradi.

                            Comment


                            • IQ ovog tima je visok, ali naporima na terenu i fizickom igrom ne moze uvek da bude na maksimumu i da svaki igrac uvek igra dobro. Mi smo tim, kosarka je timski sport.

                              Radonjic je lagano dobio nesretnog Golemca, ko za njega navija, posle Alimpija, Saloa, Saso, Jovnovica, ovom se otkaz smesi ove sezone 1/1
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Da je IQ tima visok na lakši način bi se dolazilo do pobeda i birala inteligentija rešenja.

                                Odluke koje su se donosile u ove poslednje dve utakmice nemaju veze sa naporom ili pauzom koja je bila.

                                Jedan od retkih koji se može pohvaliti inteligencijom je Luka Mitrović.

                                Ništa sinoć nije bilo lagano, već teško i mučno.

                                Golemac je dobro pripremio utakmicu ali mu je nedostajalo i malo sreće.



                                Comment

                                Working...
                                X