Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Bas bih zapamtio... Komentator neki sa b92,prva ili nesto slicno, seticu se valjda do kraja utakmice
    Ако си гледао на РТС, вјероватно онај шминкер и смор Стојановић или тако нешто. Само неке трачеве сипа из рукава а преноси фудбал ко баба моја
    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 06-09-13, 22:30.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Bravo momci, tako se igra za reprezentaciju .. Pokazali su zube konacno, steta sto nismo dobili mec ali dobro je sto smo ostali neporazeni .. Sada odraditi do kraja sto bolje meceve ..

      A onaj Simunic nije normalan , mogao je da polomi nogu Miralemu ..

      Comment


      • Steta, ipak nismo izgubili. Bas steta.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Steta, ipak nismo izgubili. Bas steta.
          Dobro, ovo je sad vec preterivanje. Ne podnosim ni ja Mihu ali mnogo je.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Steta, ipak nismo izgubili. Bas steta.
            Jbt, kad je dotle doslo...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ma sprdam se covece, sta ti je? Danas smo prvi put izgledali krsteno posle dugo vremena.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Na borbu i zelju smo bili bolji ali previse petljamo s loptom. U sustini nismo imali krstenu akciju i sve sanse su posle centarsuta bile, Moyes style.
                sigpic

                Comment


                • Mora Tadic umesto Tosica i bilo ko/sta umesto Fejse, cak bi i Racu prihvatio. Sve u svemu, normalan trener, da vrati Ljajica, uz ovo sada nije to lose za neke naredne godine.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ne znam kako u ovoj premocnoj reprezentaciji nema mesta za Nineta, al' ajd.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Ovaj Mihajlovic mi nikako nije jasan sa ovim forisaranjem Tosica ???
                      On na terenu deluje , kao kad Dragan Jovanovic u filmu "Profesionalac" kaze " bambija si pojela debela" da bude u tonu ,ipak lepse je cuti njega
                      http://www.youtube.com/watch?v=JYceSGw1TKU

                      Takodje ne vidim zasto Fejsa da igra uz Matica,to u praksi ne deluje na dobro.
                      Jer Ljubomir sa loptom ne zna,tako da je Matic bio odsecen ,da je kojim slucajem uz njega bio Krsticic ili cak i Milivojevic bolje bi izgledali na sredini ,jer obojica sa loptom znaju ...

                      Tadic ni u jednoj utakmici u nasem dresu kad je ulazio sa klupe nije dobro odigrao ,njemu je potrebno da startuje od prvog minuta , nekako deluje vise zainteresovano za sam mec.

                      Stojkovic primio glup gol.Izasao na Mandzukica u fazonu ko rukometni golman ,umesto da skrati i cuva svoj blizi ugao ,on se raskreci i uleti u igraca a + ostavi svoj blizi ugao nebranjen.
                      Ko li ga nauci da se ovako brani ,to mi nikako nije jasno ...

                      Igra je bila solidna ,vidi se da imamo kakvu takvu igru sa Maticem ,ali njemu je ipak potreban neko ko ume sa loptom ,valjda ce ovog Fejsu da nauce u Benfici taj bitan segment igre ...
                      Da smo imali Ljajica koji bi povezao vezni red sa napadom , mi bi odrali ove Hrvate samo tako ...

                      Sudija je generalno lose sudio ,jer vecinu startova Hrvata nije okarekterisao kao faul za zuti karton,a sta tek pricati za start Simunica ,ono je bilo dno dna sa njegove strane ...
                      Ja da sam kojim slucajem Ivanovic ili neko drugi iz nase reprezentacije ,sacekao bi ovog naturalizovanog Australijanca i prebio od batina ....

                      Sve u svemu ,trebali smo da pobedimo ,bili smo bolji ,ali nekad ne dobija bolja ekipa ...

                      Comment


                      • @Snell

                        Nesto mu Falji.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Mitar još malo da stekne iskustva, sa Matićem, Ljajićem i normalnim selektorom (nadam se da će nekog takvog dovesti) možemo čuda praviti..

                          Još jednom momci svaka čast, ne pamtim kada sam gledao ovako dobru utakmicu naše reprezentacije. Sada se bojim da ćemo biti i fizički i psihički previše istrošeni za Vels...
                          http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                          Sve je rečeno...
                          Majstor svoga posla...

                          Comment


                          • Originally posted by T-Snell View Post
                            Ne znam kako u ovoj premocnoj reprezentaciji nema mesta za Nineta, al' ajd.
                            Kako ce kada mora Ivan Radovanovic da igra. Naravno kada Ljubomir ne dominira.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ma ne moze bilo ko jer imamo 2 krstena centralna vezna za moderan fudbal, to su Matic i Kuzma, eventualno Ignjovski jos ali stagnira dugo. Fejsa, Raca, Milivojevic i ekipa, to je mnogo, mnogo tanko. Svakom treba 2 sata da se okrene. Dobri su momci, borbeni, gotivni ali ne ide. Kacaru propade karijera jebi ga, imali smo masinu potencijalno.

                              Tadic, Sulejmani, Djuricic, Markovic, Ljajic i Zivkovic u ofanzivnu liniju. U spicu Mitar i videcemo da sta ce da ispadne od Djurdjevica.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Na borbu i zelju smo bili bolji ali previse petljamo s loptom. U sustini nismo imali krstenu akciju i sve sanse su posle centarsuta bile, Moyes style.
                                Nema pasa u zavrsnoj trecini, nema ko da ga da, nemamo mi tog pleja, genija, sve trkaci, mada ga nemamo jos od Piksija. Svaka cast Markecu, i Mitru, ali nama treba plej kojeg nemamo jos kad smo bili velika Jugoslavija. Doduse, Tadic je koliko toliko odlican izbor za 10-ku, ali u nekom svom uvrnutom umu, Sinisa vidi Bambija pre njega, njega koji 5. opcija tamo u CSKA. A imamo i momka koji igra za Romu, ali od njega nista dok se nacionalista ne skloni sa klupe.
                                Matic velika razlika na sredini, ogromna, koliki kvalitet samo donosi.

                                Od ove repke ce biti nesto kad dodje ozbiljan covek da je vodi, znaci verovatno nikad, ali uvek se nadam...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X