Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slave, slabo deluju Šveđani, odlični Kanađani. Mada iam još 13 minuta do kraja, k ozna možda i mogu Šveđani do dva gola ali po ovakvoj igri teško da se može to očekivati.

    Au kakav gol od prečku . Majstorski ovo odrađeno, sada može da se kaže da je finale gotovo.
    Last edited by Lord Aleksoni; 23-02-14, 15:01.

    Comment


    • Dosta je i srebro Prejaka je Kanada da bi se protiv nje moglo nesto napraviti... Eto, jos jedno zlato za Babcocka...makar to, posto Stanley moze samo da sanja

      Comment


      • I njihove dve najbollje fransize isto mogu da sanjaju o Stenli Kupu.

        Samo da ne bude katastrofa, ova tri su sasvim dovoljna.

        @Merlin

        Nisi ti sigurno gledao mec Kanadjana i Finaca u grupnoj fazi kada kazes to.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Kud bas ona placipicka odvratna dade gol...
          Nije da to nisam najavio Dominirao je u polufinalu, samo je gol falio.

          Kanada baš lagano, Švedi su tu zbog spleta okolnosti, da je Raško branio teško bi prošli i polufinale. Finale je bilo u polufinalu gdje su Ameri bacili sve i opet ostali kratki. Oni koji su imali municije da pariraju odavno nisu u turniru, Ovechkin i Malkin jebite se

          Comment


          • Svedjanima se bas sve poklopilo da dodju do finala.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Dvije olimpijade se Crosby šljepa kroz turnir i kad je najvažnije uzme sve u svoje ruke i odigra najbolje. Definitivno pravi naslednik velikog Waynea.

              Comment


              • Ma da. Ispade da je Svedska zalutala u finale...

                Ne moze Crosby naslijediti Waynea. Wayne nije bio placipicka A ovome nema nista milije nego da zakuka i zaplace. Koliki god majstor bio, ne mogu da ga volim jer mu je ponasanje na terenu odvratno.

                Comment


                • Kanada zasluzeno,svaka cast. Svedi dobri... ovo je za njih max. Sada ce Svedi u komplet renoviranje.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Cekaj jel stvarno mislis da bi prosli Fince u polufinalu da je kojim slucajem branio Rask?

                    Sto se tice Kanade, jedino steta sto se Stamkos nije oporavio. Lepo bi ga bilo videti na ovakvom turniru.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Originally posted by apacrow View Post
                      Cekaj jel stvarno mislis da bi prosli Fince u polufinalu da je kojim slucajem branio Rask?
                      Naravno. Mislim da su ih poprilicno lagano prosli i ako se ne bi reklo po rezultatu.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Naravno. Mislim da su ih poprilicno lagano prosli i ako se ne bi reklo po rezultatu.
                        Realan si. Nema sta.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Moćni Slave, nekad sam i ja gotivio Švede, ali su tad imali neke legende hokeja i bilo mi je drago kad su 2006 osvojili. Ta reprezentacija bi pješke parirala Kanadi, ovo sad je više naduvano, još ostadoše bez Zete. Vidi Karlssona koja je to rupetina nazad i uporedi ga sa Lidstromom-doktorom hokeja, gdje su još Sundin, Forsberg Zalutali su u finale, realno nisu bili među 3 a uzeli su drugo mjesto, stvari su se poklopile, ni prvi ni zadnji put u sportu.

                          Šta je Crosby ne zanima me, znam samo da je ubica a reprezentaciju je povukao na 2 olimpijade kad je bilo najvažnije, definitivno pobjednik

                          Comment


                          • Sta je to Finska uradila na terenu(protiv Svedske) da bi mislio suprotno?

                            @Noto

                            Ja navijam za njih od kako znam za hokej... nebitno u kojem sastavu da izadju opet cu navijati za njih. Jbg ne moze dovjeka ista ekipa biti.

                            Bilo kojeg beka na svijetu da uporedis sa Lidstromom dobices rupu(manju ili vecu ).

                            Ja necu reci da su zalutali. Nije imao ko da ih sprijeci. Od Rusa se previse ocekivalo, a u stvari ekipa bila srednja zalost sa utripovanim starletama. Finskoj se povrijedio Rask i to ih je sjebalo a svakako je ekipa u napadu bila bespomocna. Nisu mogli nista da naprave.

                            E sad ne znam kako bi prosli protiv Amerike. Niko ne moze reci sta bi tu bilo...

                            Crosby je sto se mene tice najbolji igrac na svijetu i to ubjedljivo. Ali kazem, ne mogu da ga simpatisem kad je odvratan
                            Last edited by powerslave; 23-02-14, 15:47.

                            Comment


                            • Jedino sto se Svedjanima poklopilo je sto su izbegli Amere u polufinalu koji i jesu jaci na papiru tako da je njihov mec sa Kanadjanima bio finale pre finala.Finci imaju kompleks od Svedjana, pa i sa Raskom na golu izgubili bi kako god da okrenes.Nije golman krivac za oba gola.

                              Comment


                              • Po tebi ispada da je Svedska najstrasnije izdominirala nad Fincima, a uopste nije bilo tako.

                                Realnost je da Svedska gola ne bi dala Rasku, jer je on klasa sam za sebe.
                                Sto je potvrdio na ovom turniru.

                                Opet kazem, dosta toga se poklopilo, pocev od grupe pa nadalje, sto rasporedom,
                                sto nekom igrom sudbine, ali sto rece Noto, ni prvi ni zadnji put.

                                Realno 4-5 reprezentacija na ovom turniru po kvalitetu.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X