Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Hvala.

    Ma one prelaze kad si pogadjao dosta ti

    Gledao onaj Rangers i nije mi jasno kako neki igraci zaradjuju onolike pare,pa sta su ljudi promasili sve,postao sam sijed zbog njih

    A dobro desilo se da sam pogodio , pitanje je kad ce sljedeci put

    A Rangers je od pocetka sezone ocajan , samo imaju srecu u tome sto je Celtic jos ocajniji , pa mogu osvojiti ligu i na taj nacin , a ostali protivnici u Skotskoj su naravno par klasa ispod njih ..


    Branislave , cestitke i tebi
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Drustvo,dajte ako moze jednu utakmicu sa kvotom oko 2.1,2.2 za subotu,ali da je poprilicno sigurna
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Bravo Bane

        Comment


        • U pizdu materinu vise i kladionica i sve.

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Phenome, nemoj da se nerviras bezveze ;)

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Drustvo,dajte ako moze jednu utakmicu sa kvotom oko 2.1,2.2 za subotu,ali da je poprilicno sigurna
              Ovakve tesko da ima , bolje sklepaj 3 male , recimo igraj Dinamo-Lucko-3+ , to ce ti uci 100 posto , kvota oko 1.4 - 1.5 , odigraj Werdera 3+ i eto imas 2.1 a te 2 su 100% za ulazak
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma ima sigurno takvih,ne moraju da su 100% sigurne,ali da je prilicno izvesno,uz to dodam neke moje utakmice i napravim kvotu oko 20-25
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Pa pazi za 2.1 , 100% sigurna ne moze biti ali moze lako proci, ako hoces 2.1 igraj Dinamo 4+ , ja kontam igrati 7+ i staviti 10 eura , biti ce golijada
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ja vec duze vreme ciljam kvotu 10 za 1000, ali nista

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post

                      Branislave , cestitke i tebi
                      Originally posted by Dusan View Post
                      Bravo Bane
                      Hvala momci ali ovaj tiket su napravili dvojica mojih kolega tako da sve zasluge pripadaju njima. Moram danas da ih castim bar po jednu crvenu!

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Ja cu igrati Engleze ovog vikenda i to sve 3+ i 2-3, dobre su kvote.

                        Nego, jel ima neko neki predlog za singl? Planiram da stavim 2000 na jednu tekmu...

                        Comment


                        • Cekaj Phenoma, tesko da ce lik koji mu salje da promasi dojavu puno puta uzastopno, a moj predlog za singl je:

                          1. opcija - Herta 1
                          2. opcija - Leh 2

                          Comment


                          • Moj predlog za danas:

                            TPS 1 @ 1.70
                            Guingamp 1 @ 1.80
                            Cambuur 1 @ 1.65

                            @ 5.05

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Ljudi, ispratite ovu utakmicu LASK Linz - FC Lustenau, trebalo bi da dodje X2

                              EDIT: Pocela pre nekoliko minuta

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Drustvo,dajte ako moze jednu utakmicu sa kvotom oko 2.1,2.2 za subotu,ali da je poprilicno sigurna
                                Moj predlog kec na Aston Villu, kvota 2.1, igraju protiv Wolvesa koji mora da padne posle 2 pobede, a Villa je uvek dobra kod kuce. A malo manje sigurno su kecevi na Nicu i Hoffenheim. Nica(nema pobedu posle 3 utakmice) protiv Bresta (imaju 3 neresene iz 3), a Hoffenheim docekuje Werder. S obzirom da su vec dobili Dortmund zasto ne bi i Werder? Naravno svi znamo da su ove 2 lige smrt za kladionicare, ali vredi pokusati, sa nekim manjim ulogom.
                                A za nedelju se definitivno isplati dvojka na City, kvota 2.5, a realno imaju previse dobar napad za Tottenhemovu suplju odbranu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X