Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto Boys

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I malo elegancije nije na odmet




    Comment


    • taman sam pomislila dobro je,ponsa prezivljavam lagano i umalo mi zastade kokica....luisitooooooo....

      dobra fora
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by denia_el View Post
        oljiceeeeee.......a koji je po tvom ukusu

        samo ne onaj sto se u prirodnoj velicini nepozvan beci na mom profilu
        Ček malo da doooobrooo prostudiram... polakooo

        Originally posted by Viv Li View Post

        Velika dobrodoslica i od mene .. osecaj se kao kod svoje kuce I ako mislis da smo nekog izostavile (ne mora da bude iz auto-moto sveta) slobodno predlozi ili prilozi
        Hvala Liv ... snaćiću se nakako
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ček malo da doooobrooo prostudiram... polakooo
          cek da ti malo pomognem

          naj naj naj bad boy ikada











          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Drezik

            A baš sam skoro pročitala sledeće....



            Nažalost nisu godine uticale na njegovu transformaciju već strašna saobraćajna nesreća koju je imao 2003 godine. Callan Mulvey preživio je stravičan čeoni sudar pri brzini od 100km/h. Bio je zarobljen u vozilu skoro sat vremena dok nisu uspjeli da ga oslobode iz zdrobljenog automobila. Rez na licu mu je bio od uva do uva, njegovo lice je jednostavno "palo" i 17 titanijumskih ploča su mu ubačene u lobanju da bi popravile frakture vilice i lica, a još uvijek ne vidi na jedno oko.
            Last edited by miloolja; 04-04-14, 22:20.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Drezik



              jestenije ga to moglo naruziti,on svakako izgleda savrseno,ali sam procitala da i danas oseca tolike bolove da je to ponekad neizdrzivo....bas strasno
              Last edited by denia_el; 04-04-14, 22:30. Reason: nesreca:(
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Šta je ovo? Tri bambija sam osvojila, ako dobro vidim? Šta to znači u vašem svetu? Nešto lepo nadam se
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • dobro vidisznaci da imas trece oko za dobre frajere

                  e sad si me uhvatila nespremnuizmislila sam to,ako smislim nesto pametnije editovacu
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • Steta sto mu uloga kratko traje :/ Mada ko nije gledao novi 300 .. Oma u bioskop !

                    Comment


                    • jedna,ali vredna

                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • tacno cu kakva galama zbog jednog ugriza (aj dobro 3).ovi iz fife kao da nikada nisu nikoga ugrizli (ili im krivo sto njih niko ne ujeda).ja se evo ne bih bunila da osetim njegove zube podrska za luisita





                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • kako ce mi urugvaj preziveti bez njega - ne znamali su mi zato meksikanci na broju,ova dvojica su sigurno

                          sladak..sladji..najsladji





                          iiiiii majstorcina




                          raskopcano kosuljce....

                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Deni,nemoj kvariti temu sa ovima sto pikaju loptu.Oni nisu sportisti nego manekeni koji se valjaju po travi za veliki novac.Njih kada neko u prolazu dotakne,prenemazu se kao da ih je udario kamion.Nisu oni zasluzili da se nalaze na istom mestu sa moto momcima.

                            Comment


                            • bobane....tema je odaaaavno prosirena i u njoj ima mesta za svako lepo lice i zgodno musko teloi vidis valjda da nema nikoga iz italijanske ligeovi koje sam ja izabrala su majstori svog zanataa sve i da nisu....()
                              Last edited by denia_el; 27-06-14, 15:19.
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Svejedno, "fudbaleri" obaraju prosek...

                                Comment

                                Working...
                                X