Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos potrebniji dobar stoper realno,to je bas pod moranje...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • А ја мислим да ће продати Џемаилија ако овог доведу

      Пре неки дан ме пита Кинг Ерик какав је, наводно се Јунајтед интересује за њега....

      Comment


      • tanki su stvarno tu, mozda kad bi pruzili sansu mladom Uviniju koji vazi za velikog talenta ne bi morali da kupuju, problem je sto nema mesta za greske samim tim ni eksperimentisanje, uvek je na terenu ono najjace u datom trenutku...

        bice veselje u sredu, nista manje u subotu: Matias Silvestre se povredio, i bice van terena najmanje 10 dana, tako da ce stoperski tandem protiv Lazia i Fiorentine ciniti Zapata i Zaccardo.
        Last edited by Miletić; 28-10-13, 21:53.
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • А сада им Бритос повређен, плус Канаваро црвени, имаће Фиорентина лепу прилику у среду да се примакне но3 !

          Comment


          • Ma vratio se istinski napadac,rjesava on to mada jos nije skroz spreman

            VR nema mjesta za neke probe Roma samo osvaja bodove i svaki naredni kiks moze biti eliminatoran u borbi za titulu sto se tice Napolitanaca...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Lyon ce uskoro sve da rasproda pa se ocekuje tu dosta steal-ova medju kojima je i Gonalons. Sa jedne strane ne razumem njegovo dovedjenje, jer je on isti defanzivni tip kao Inler i Behrami, doduse malo raznovrsniji od Behramija. A sa druge razumem, jer Gonalons moze i na stopera, igrao je to vise puta i to vrlo uspesno.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ma vratio se istinski napadac,rjesava on to mada jos nije skroz spreman

                VR nema mjesta za neke probe Roma samo osvaja bodove i svaki naredni kiks moze biti eliminatoran u borbi za titulu sto se tice Napolitanaca...
                ne bih da malerisem kao sto kazes ali prestava Fiorentine protiv Juventusa je bila prilicno ubedljiva, nema Napoli nista jacu odbranu, sa ovim kadrovskim problemima cak naprotiv, morace Pipita i drustvo debelo da zapnu ne bi li izvukli bodove iz Firence... da su dobili Sasuolo kao sto su morali da dobiju sada bi mogli da remiziraju i da imaju isti broj bodova kao Juve nakon 10. kola (pod pretpostavkom da ce Juve dobiti Kataniju), ovako moraju da idu na pobedu sto je tezak poduhvat ne bi li zadrzali korak sa Juventusom i Romom koja gazi Kjevo najverovatnije
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ma slazem se s tobom nego ja to malo provociram srecu sa Higuainom

                  Nece to biti lako mada ima i Fiorentina dosta rupa pozadi bas kao i Napoli tako da ocekujem jednu bas jaku utakmicu gdje ce obje ekipe da idu na 3 boda i nadam se u jednoj takvoj da ce Napoli dati go vise mada bice pravo tesko toga smo svi svjesni...

                  Roma s druge strane ima 5 utakmica u nizu gdje mogu sve da dobiju bez problema i to me brine
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Па и није Фиорентина била толико убедљива колико јој се наместила она лудница за 15 минута. До првог гола Фиорентине Јуве је контролисао утакмицу у потпуности, доминирао и онда....шта се десило оно мајко мила сам Бог зна

                    Ја бих рекао да нам се мало одбило од главу за сву ону срећу са судијама....јбг морало је негде нагло да се врати уназад.

                    Има Наполи шансу, није да нема, плус Рафа ако тактички намести....није Фиорентина ништа пуно јача од Марсеја нпр., нијансе су ту.

                    Comment


                    • kljucno je ja mislim da Insigne i Hamsik povrate pravu formu jer je vrlo tesko bez njih, mocan je Gonzalo ali ne moze sve sam.

                      Romi se poklapaju stvari samo tako i oni to obilato koriste, imaju povredjene napadace ali sada nesto laksi raspored tako da mogu i sa ovim sto imaju na raspolaganju da rese te utakmice u svoju korist...
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                        kljucno je ja mislim da Insigne i Hamsik povrate pravu formu jer je vrlo tesko bez njih, mocan je Gonzalo ali ne moze sve sam.

                        Romi se poklapaju stvari samo tako i oni to obilato koriste, imaju povredjene napadace ali sada nesto laksi raspored tako da mogu i sa ovim sto imaju na raspolaganju da rese te utakmice u svoju korist...
                        Mnogo mi se dopada kako ti razmisljas mada uzimam u obir kako je Kloppa i drustvo skoro sam unakazio pa se pocnem nadati da moze

                        Svakako da su neophodni Hamsik i Insigne sreca je samo sto je Mertens usao u formu bas na vrijeme
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Пази ти кад се Роми једном деси нпр. текма као Јувентусу Копенхаген нпр. па када неће у гол, па мука, тензија, само чекам да једном изгубе бод и онда ће то лакше да буде по пратиоце...ето Кјево је баш погодна екипица да се потцени, мада мсм да ће Гарсија то лепо да измотивише, мада резултати екипе сами по себи су довољни да се иста мотивише.

                          Comment


                          • Ja ne znam Brajko da li si ti gledao ovu sa Udineseom tekmu jer je meni upravo ta tekma skroz otvorila oci,jedna Roma koja je gubitnik godinama sa igracem manje igra sa takvim samopouzdanjem da sam se ja prepao njih jbt.Pazi nije Udinese u gostima Sassuolo,ljudi nisu izgubili 20 i kusur utakmica kuci kako rece Krle...

                            Chievo sam gledao 3 puta ove sezone i smijesna su ekipa ocekujem 2,3 lagana komada
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Problem je u tome sto Romi forma i tempo na utakmici ne pada. Igraju istim ritom celu tekmu. Evo gledao sam ih barem 5 tekmi od 9 i mogu reci da su uvek igrali isto. Borbeno, povezano, konkretno, na kontre a i napadacki, veoma disciplinovano...

                              Nemaju umornih igraca, jednostavno trener moze da izvuce maksimum iz njih. A kad se pogleda kako imaju dobrog trenera. To ne moze da zavrsi lose, mada Miko misli drugacije al to je sad nebitno.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Па и није Фиорентина била толико убедљива колико јој се наместила она лудница за 15 минута. До првог гола Фиорентине Јуве је контролисао утакмицу у потпуности, доминирао и онда....шта се десило оно мајко мила сам Бог зна
                                ne mislim toliko na igru koliko na cinjenicu da su spakovali 4 komada jednom Juventusu, jeste da odbrana malo skripi u poslednje vreme kao i Bufon, namestilo im se na neki nacin ali opet uradili su to... samopouzdanje je na visokom nivou od tad, to su pokazali i time sto su smogli snage da preokrenu za vikend, Rossi i Cuadrado paklen tandem
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X